Jump to content
Dogomania

Głogów


ewkach

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anooooooooooo

za Chiny Ludowe podczas oceny w ringu nie chcial asystentowi (jak sie pozniej okazalo to nie byl asystent, tylko Pan, ktory wlasnie mial byc NOWYM SEDZIA"od chartow") pokazac zebow....sedzia byl duzo bardziej wyrozumialy i uchronil bardzo podobajacego Mu sie FRODKA od wywalenia z ringu...Ocena WYBITNIE OBIECUJACY wprawila nas w dobry nastroj i ...kilka(ok 6) godzin czekalismy na BISa szczeniat w nastrojach dos pozytywnych...

Nadeszla godzina BISa...

Frodo, po dlugich i dosc mocno obfitujacych w zdarzenia wszelkie kilku godzin wystawy, wkroczyl na ring honorowy jako pierwsze z ok 20 szczeniat roznych ras...No i zaczela sie operetka!!...podskoki, zwody, a moze pobawie sie z kolega obok??? Szczeniak zachowywal sie najdelikatniej mowiac w sposob SKANDALICZNY!!! Nie dal sie dotknac, ani na sekunde nie ustal w postawie, w ringu chodzil...galopem, inochodem, cwalem...przez krociotka chwilke nawet klusem... i jakby to powiedziec...........

WYGRAL!!!!!!!

:oops: :D :D :lol: :o :o :o :o :o :roll:

Link to comment
Share on other sites

Varius

Doskonale wiem, co masz na mysli :) W ruchu nie ma to jak afgan.

Cieszę się, że takie fajne szczenię udało Ci sie zaprogramować ;) :lol:

Zobaczymy jak Rottas pójdzie w tym roku :)

A tak na marginesie, to Borys juz zaczyna być szybszy od Rottasa :) Dzisiaj skończył 8 miesięcy. Śmiga jak wariat. Dziwi mnie tylko, że w domu się na wzajem prowokują i na smyczach tez, a na spacerkach owszem biegają troche razem, ale największą atrakcją są inne pieski.

Link to comment
Share on other sites

Ja także gratuluję wszystkim zwycięzcom, zwłaszcza małemu afganowi, który pokazał jaki ma stosunek do wystaw :lol:

No i hodowczyni małego, bo przecież to niesamowite docenienie pracy hodowlanej.

Gratulacje dla Behemota i Czeremchy Arcturus i tak jak wyżej hodowczyni - Blance.

No i oczywiście gratulacje dla "mojej" hodowczyni - Aury.

Link to comment
Share on other sites

Ja zwróciłam uwagę na deerki. Były przecudne! O ile się nie mylę było chyba aż trzy, ale jeśli jestem w błędzie to na pewno było przynajmniej dwóch deerów.

Ale jak poszło? Ogromnie przepraszam, ale nie wiem - one były przed polakami, więc stres zjadł mi koncentracje i spostrzegawczość.

Ale Blania powinna wiedzieć, była w końcu asystentką.

Link to comment
Share on other sites

no proszę, a ja sie tak cieszyłam, że mi sie Druga tak ładnie rozwija... no i pewnie maila mi wysłali, ale ja nie mam do jutra poczty :( i powiedz mi- jak Ci się one podobały? co byś o nich napisała? bo ja sie o zdjęcia doprosić nie mogę :evil:

buu- to poproszę - jak ktoś ma katalog- o imionka deerków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...