Jump to content
Dogomania

Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))


Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Gabi, ale z Ciebie uparciuszek;)
Kochana jesteś:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Ja już taka jestem Aguś, jak sobie coś postanowię, to koniec.
Chyba Cię nie dziwi, że chcę jechać.
Pamiętasz, jak nie moglaś być na wizycie u Państwa Daffi :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Ja już taka jestem Aguś, jak sobie coś postanowię, to koniec.
Chyba Cię nie dziwi, że chcę jechać.
Pamiętasz, jak nie moglaś być na wizycie u Państwa Daffi :lol:[/QUOTE]


Absolutnie mnie to nie dziwi;);):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Pasuje mi nawet teraz:)
ale myślę że na spokojnie koło 14 - może być?
Gabi wiesz gdzie jest słowackiego 13?[/QUOTE]

Mniej więcej wiem, myślę że znajdę.
Czyli umawiamy się na 14tą na Słowackiego 13 tak?
Muszę wcześniej wyjechać, bo zanim doczłapię z przystanku moją kontuzją to trochę potrwa.
Madziu zapisz sobie proszę mój nr tel. na wszelki wypadek. Jeśli możesz to puść mi sygnał, żebym sobie Twój nr zapisała
[B]667-386-515[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki :placz::placz::placz:

Dzwoniłam włanie do Pani, czy nie będzie miała nic przeciwko temu, żebyście podjechały do niej dzisiaj z wizytą a ona powiedziała mi absolutnie NIE!!!!! i wyłączyła się :angryy:
Masakra jestem w szoku a wydawała się wczoraj taka sympatyczna:shake::shake::shake:


Madziu bardzo Ci dziękuje, że chciałaś nam pomóc :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

To już jest zwykła nieodpowiedzialność!!!!!!!!! Co za babsztyl..... ciotki a może dobrze się stało? co by było gdybyśmy nie zrobiły wizyty? Polecam się na przyszłość:cool3: dzwońcie i piszcie jak co:) szkoda, że nie mogę małej wziąć do siebie ale mój 11-letni Tofik raczej nie zaakceptuje bobaska:( terytorialny się zrobił na starość, a u mnie by źle nie miała. Bo Tofik z psitula jest( jestem tam na wolontariacie), więc umiałabym bym się nią zająć....przykro mi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']To już jest zwykła nieodpowiedzialność!!!!!!!!! Co za babsztyl..... ciotki a może dobrze się stało? co by było gdybyśmy nie zrobiły wizyty? Polecam się na przyszłość:cool3: dzwońcie i piszcie jak co:) szkoda, że nie mogę małej wziąć do siebie ale mój 11-letni Tofik raczej nie zaakceptuje bobaska:( terytorialny się zrobił na starość, a u mnie by źle nie miała. Bo Tofik z psitula jest( jestem tam na wolontariacie), więc umiałabym bym się nią zająć....przykro mi:([/QUOTE]


Ja też uważam, że dobrze się stało ;) Co za baba :stupid::stupid::stupid:
Dzieki jeszcze raz Madziu:loveu::loveu::loveu:

Ojjjj szkoda, że Twój Tofik nie zaakceptuje maleńkiej :-( Taki domek to marzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiesz jak mi przykro:( staruszek miałby towarzystwo, ale nie zaakceptuje:) a nie chciałabym żeby jej krzywdę zrobił tym bardziej że my z mężem pracujemy. Zanim do mnie trafił to przez tydzień zajmowała się nim koleżanka bo my z mężem się przeprowadzaliśmy - jak trafił do nas był jeszcze lekko chory i troszkę wystraszony - ale pomogła wątróbka i biały serek - w tej chwili śpi z nami:cool3: w zasadzie między nami i jak wracamy to siedzi pod drzwiami jak piesek:evil_lol: a moi rodzice stwierdzili, że mają kolejnego wnuka więc puszki kupują(moja mama to nawet pod Tofika gotuje - bo on nie ma wszystkich zębów) - więc mała nie miałaby źle....przykro mi:(

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz okazuje się że nie ma co cieszyć się zawczasu ...nic to, dobrze że pani baba obnażyła się tak wcześnie , przynajmniej zaoszczędziłyście drogi....i być może uchroniło to Tolę od nieprzyjemnych przeżyć....tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło….:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Pozostawię zachowanie babsztyla bez komentarza!!! :mad: Niech spada ;) Tolcia zasługuje na super domek :)[/QUOTE]

Popieram w 100%
Czekamy dalej na sensowne telefony.
Zaraz zobaczę, czy są jakieś bazarki z ogłoszeniami to zamówię dla Tolci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Nawet nie wiesz jak mi przykro:( staruszek miałby towarzystwo, ale nie zaakceptuje:) a nie chciałabym żeby jej krzywdę zrobił tym bardziej że my z mężem pracujemy. Zanim do mnie trafił to przez tydzień zajmowała się nim koleżanka bo my z mężem się przeprowadzaliśmy - jak trafił do nas był jeszcze lekko chory i troszkę wystraszony - ale pomogła wątróbka i biały serek - w tej chwili śpi z nami:cool3: w zasadzie między nami i jak wracamy to siedzi pod drzwiami jak piesek:evil_lol: a moi rodzice stwierdzili, że mają kolejnego wnuka więc puszki kupują(moja mama to nawet pod Tofika gotuje - bo on nie ma wszystkich zębów) - więc mała nie miałaby źle....przykro mi:([/QUOTE]


Rozumiem Madziu;) ale ma super ten Wasz Tofiś:lol::lol::lol:

Do tej pory nikt nie dzwonił Gabi ....
Zmykam, bo ja tylko na chwilkę weszłam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

melduję że wpłaciłam na konto Toli 100 zł z tego bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Per%C5%82y-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00[/url]
Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']"Wpraszam się" do Was dziewczyny :cool3: Kicia jest cudowna !!! :loveu: Macie może jeszcze jakieś jej zdjęcia?
I co ta w ogóle u kici słychać?
Tolusia jest młodziutka i na pewno znajdzie domek![/QUOTE]


Witamy cieplutko Beatko ;)bardzo nam miło, że się wprosiłaś :loveu::loveu::loveu:
Mamy tylko te zdjęcia co są na wątku kochana
Nikt Gabi nie dzwonił...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Witamy cieplutko Beatko ;)bardzo nam miło, że się wprosiłaś :loveu::loveu::loveu:
Mamy tylko te zdjęcia co są na wątku kochana
Nikt Gabi nie dzwonił...:shake:[/QUOTE]

:loveu:

Agusia a Tolusia ma zrobioną tablicę? Jakbym miała jakiś tekst do ogłaszania to wrzucę ją na parę stron w internecie :)
I jeszcze potrzebuję dane do kontaktu jakby ktoś chciał adoptować koteczkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']:loveu:

Agusia a Tolusia ma zrobioną tablicę? Jakbym miała jakiś tekst do ogłaszania to wrzucę ją na parę stron w internecie :)
I jeszcze potrzebuję dane do kontaktu jakby ktoś chciał adoptować koteczkę :)[/QUOTE]

Agusia nie ma dzisiaj możliwości wejść na dogo, więc ja pozwolę sobie odpowiedzieć.
Beatko, Tolunia jak na razie miała ogłoszenia w kilku gazetach, w internecie jeszcze nie.
Bardzo dziękuję za propozycję ogłoszeń, będę dozgonnie wdzięczna!!!!!!!!!!!
Zaraz wkleję tekst, który napisałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Agusia nie ma dzisiaj możliwości wejść na dogo, więc ja pozwolę sobie odpowiedzieć.
Beatko, Tolunia jak na razie miała ogłoszenia w kilku gazetach, w internecie jeszcze nie.
Bardzo dziękuję za propozycję ogłoszeń, będę dozgonnie wdzięczna!!!!!!!!!!!
Zaraz wkleję tekst, który napisałam[/QUOTE]

Super,no to czekam Gabi na tekst i chociaż kilka zrobię tych ogłoszeń :) niech się Tolusi poszczęści!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...