Jump to content
Dogomania

Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))


Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tolunia pozdrawia wszystkie cioteczki:loveu:
Poszalała, a teraz śpi na fotelu.
Tolcia jest taka śmieszna, chuda i długa, łapki też ma długie. Słodziak:kociak:
Ostatnio wchodzi na stół i próbuje wspinać się po pniu kwiatka.
Po mieszkaniu biega jak perszing, zagląda we wszystkie kąty, boi się odkurzacza - nie chowa się, tylko z daleka obserwuje to głośne urządzenie.
Ogłoszenia od CatAngel jeszcze nie gotowe, ale mam nadzieję, że lada moment będą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Tolunia pozdrawia wszystkie cioteczki:loveu:
Poszalała, a teraz śpi na fotelu.
Tolcia jest taka śmieszna, chuda i długa, łapki też ma długie. Słodziak:kociak:
Ostatnio wchodzi na stół i próbuje wspinać się po pniu kwiatka.
Po mieszkaniu biega jak perszing, zagląda we wszystkie kąty, boi się odkurzacza - nie chowa się, tylko z daleka obserwuje to głośne urządzenie.
Ogłoszenia od CatAngel jeszcze nie gotowe, ale mam nadzieję, że lada moment będą:lol:[/QUOTE]

Mała spryciula :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']a kwiatków nie gryzie ??? :diabloti: łobuziara mała :loveu:[/QUOTE]

Próbowała, ale nie tyle gryźć, co trącała łapką liście. Dzisiaj polowała na muchę, teraz śpi na fotelu.

Biorę się za rozsyłanie wątku Alfika i Cypiska, ale nadal nie wiem, czy zbieramy pieniążki na pdt i transport??????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Próbowała, ale nie tyle gryźć, co trącała łapką liście. Dzisiaj polowała na muchę, teraz śpi na fotelu.

Biorę się za rozsyłanie wątku Alfika i Cypiska, ale nadal nie wiem, czy zbieramy pieniążki na pdt i transport??????????[/QUOTE]


Kochana nasza Tolunia :loveu: Miziam ją wirtualnie :)

Gabrysiu,sama nie wiem...ale chyba w pierwszej kolejności na transport,bo za coś trzeba je tam zawieźć :roll: Ale fakt faktem i na to i na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Kochana nasza Tolunia :loveu: Miziam ją wirtualnie :)

Gabrysiu,sama nie wiem...ale chyba w pierwszej kolejności na transport,bo za coś trzeba je tam zawieźć :roll: Ale fakt faktem i na to i na to.[/QUOTE]

Zadeklarowałam na Cypiska i Alfika 10zł/miesiąc.
Niedługo będę chyba jadła chleb z margaryną.....
Muszę kupić Toluni jakąś większą paczkę suchej karmy. Nie znam się na karmach dla kotów, zapytam w zoologicznym, bo nie chcę kupować jakiejś najtańszej w markecie, jeszcze by Toluni zaszkodziła i bym sobie tego nie wybaczyła
Macie może jakieś propozycje??????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Zadeklarowałam na Cypiska i Alfika 10zł/miesiąc.
Niedługo będę chyba jadła chleb z margaryną.....
Muszę kupić Toluni jakąś większą paczkę suchej karmy. Nie znam się na karmach dla kotów, zapytam w zoologicznym, bo nie chcę kupować jakiejś najtańszej w markecie, jeszcze by Toluni zaszkodziła i bym sobie tego nie wybaczyła
Macie może jakieś propozycje??????????[/QUOTE]

Gabi,jak moje kotki były małe to dawałyśmy im z mamą troszkę żółtka z jajeczka zgotowanego,mięsko z kurczaka(np.z zupy jak robisz na obiad) - i to można wymieszać z ryżem ,ewentualnie jakieś puszki dla małych kociąt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Gabi,jak moje kotki były małe to dawałyśmy im z mamą troszkę żółtka z jajeczka zgotowanego,mięsko z kurczaka(np.z zupy jak robisz na obiad) - i to można wymieszać z ryżem ,ewentualnie jakieś puszki dla małych kociąt.[/QUOTE]
Mięsko Tolusia uwielbia, jakby mogła to weszła by do garnka:loveu:
Chcę jej oprócz tego kupić suche, żeby też była nauczona jeść, bo jak ją rozpieszczę samym mięskiem, to będzie wesoło.
Do tej pory jadła saszetki whiskasa dla juniorów i suche z roala, które dostała gratis od p. weterynarz. Suche już się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Mięsko Tolusia uwielbia, jakby mogła to weszła by do garnka:loveu:
Chcę jej oprócz tego kupić suche, żeby też była nauczona jeść, bo jak ją rozpieszczę samym mięskiem, to będzie wesoło.
Do tej pory jadła saszetki whiskasa dla juniorów i suche z roala, które dostała gratis od p. weterynarz. Suche już się skończyło.[/QUOTE]

To na pewno jakieś suche specjalnie dla małych kotków,coś się na pewno znajdzie ;)

ps.Gabi,bazarek na Tolusię poszedł lepiej niż myślałam,ludzie wpłacają czasem o parę złotych więcej więc jakaś fajna sumka się uzbiera na pewno:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']To na pewno jakieś suche specjalnie dla małych kotków,coś się na pewno znajdzie ;)

ps.Gabi,bazarek na Tolusię poszedł lepiej niż myślałam,ludzie wpłacają czasem o parę złotych więcej więc jakaś fajna sumka się uzbiera na pewno:kciuki:[/QUOTE]

Widziałam Beatko jakie są nadwyżki we wpłatach.
Bardzo się cieszę:loveu:
Tolusie czeka szczepienie, ale nie wiem kiedy.
Chciałam się umówić z Agusią, ale Ona opiekuje się bardzo chorym dziadkiem, więc nie chcę jej zawracać głowy.
Może sama podjadę autobusem.
Acha, Tola dostała w niedzielę 2 saszetki whiskasa od mojej koleżanki. Na początku się bała Dagmary i obserwowała ją z ukrycia, po jakimś czasie nieśmiało podeszła, a potem już dała się głaskać. Lada chwila mają być gotowe ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Gabi proszę przeslij mi numer konta wysle Ci pieniązki za ogłoszenia Tolusi
Wycałuj ja od Agusi
Teraz nie jestem w stanie podjechac z Tolcia na szczepienie, ale myslę, ze nie ma z tym pośpiechu, bo Tolunia nie wychodzi na dwór
Ja mam jeszcze 40zł na koncie Tolusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Gabi proszę przeslij mi numer konta wysle Ci pieniązki za ogłoszenia Tolusi
Wycałuj ja od Agusi
Teraz nie jestem w stanie podjechac z Tolcia na szczepienie, ale myslę, ze nie ma z tym pośpiechu, bo Tolunia nie wychodzi na dwór
Ja mam jeszcze 40zł na koncie Tolusi[/QUOTE]
[B]
Aga, nie wysyłaj mi za te ogłoszenia. Ja zapłaciłam z tych od cioteczki ruda kacha.
Wczoraj kupiłam Toluni 1/2 kg suchego z royala, zapłaciłam 13,50
Wszystko podliczę w wolnej chwili.
Martwi mnie co innego, Tola dzisiaj od rana poluje na papugi, wskoczyła kilka razy na klatkę, jak ją czymś zajmę np. zabawą trwa to chwilę i znów biegnie do papug. Nie mam ich gdzie przestawić, w dodatku w kuchni nie mam drzwi:-(
Boję się co będzie, jak Tola zostanie sama w domu. Tzn. jak zwierzaki same zostaną. A przecież za tydzień kończy mi się l4
Gosia mi pisała że już 100 ogłoszeń jest gotowych, do niektórych już mi przysłali linki aktywacyjne. Linków do ogłoszeń jeszcze nie mam. Pytała, czy były już jakieś telefony w spr. Toluni.
Kolejna sprawa, że ja Tolę pokochałam, oddanie jej to będzie trauma dla mnie i dla niej.
W dodatku Kajtuś się źle czuje, chyba coś zjadł po kryjomu na dworze, on potrafi wchłaniać jak odkurzacz.
Na 14tą idziemy do weta.
[/B]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...