Jump to content
Dogomania

Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))


Recommended Posts

A teraz parę słów o Tolci.
Wczoraj po południu została sama, bo Michał poszedł z Kajtuniem do znajomych. Była dla bezpieczeństwa zamknięta w klatce.
Akurat wróciliśmy niemal w tym samym czasie. Tolusia szalała tak bardzo, że w biegu załatwiła się na posłanie Kajtunia.
To była jej pierwsza noc "na wolności" tzn. nie w koszyku w zamkniętej klatce.
Zasnęła na łóżku, a jak się obudziłam robiła obchód po pokoju.
Kajtuś śpi, bo wczoraj się wyszalał, a Tolcia co jakiś czas próbuje złapać go za ogon i biedaczek co chwilę przed nią ucieka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:buzi::modla::buzi::iloveyou:Witaj kochana Gabryniu, jak cudnie czytac takie wiesci , pozdrawiamy sercem , zrob kochana co uwazasz :loveu::buzi:
Agusi P stokroc dziekujemy za cudowne przyjecie , jak nad morzem , na wczasunkach[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]:buzi::buzi:

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki nie ma za co ;) Mnie było bardzo miło spotkac się w tak cudownym towarzystwie :loveu::loveu::loveu:
Ewuniu jeszcze raz dziękuje za prezenik :loveu::loveu::loveu:

Gabi jesli chodzi o załatwianie się w koszyczku to proponuje schowac klatke i koszyczek ;) zostawic samą kuwete i kocyk do spania ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak zamierzałam zrobić, Aga jak będziesz jechać na Mydlice, albo jakoś w pobliżu W. Polskiego to proszę podejdź po klatkę.
Proszę zrób w wolnej chwili rozliczenie w 1 poście i dopisz wydatki:modla:

Wpływy dla Tolci:
[SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]* 20,- Ewa Gonzales dn. 08.07.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Tak zamierzałam zrobić, Aga jak będziesz jechać na Mydlice, albo jakoś w pobliżu W. Polskiego to proszę podejdź po klatkę.
Proszę zrób w wolnej chwili rozliczenie w 1 poście i dopisz wydatki:modla:

Wpływy dla Tolci:
[SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]* 20,- Ewa Gonzales dn. 08.07.[/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


Ok Gabi ;) podjade jutro lub w srode i przywioze kiciuni jedzonko :lol:
zapomniałam wczoraj :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ok Gabi ;) podjade jutro lub w srode i przywioze kiciuni jedzonko :lol:
zapomniałam wczoraj :shake:[/QUOTE]
Aguś, nie przywoź jedzonka na razie. Tolcia ma jeszcze sporo suchego, a saszetek w ogóle nie chce:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ewuniu, przesyłam moc buziaków z rana!!!!
Zaraz sobie wypiję cappucino od Ciebie.
Co mam zrobić z tym, co mi wrzuciłaś do torebki???????????????? Przeznaczyć na ogłoszenia Tolci????????
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Wczoraj było BARDZO MIŁO, wszystkie ciotki WSPANIAŁE!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#006400]Dziękuję wszystkim za spotkanie:loveu: największe podziękowania należą się Agusi za pyszne jedzonko i za to, że mogłyśmy się poczuć jak na wakacjach[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


I ja się przyłącze do PODZIĘKOWAŃ :loveu:
KTO BY POMYŚLAŁ ŻE MY 08.07 BĘDZIEMY W SAMEJ ŁEBIE :evil_lol: A MORZE TAK CIEPLUTKIE I WSPANIAŁE :diabloti:
AGUNIA DZIĘKUJEMY :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']I ja się przyłącze do PODZIĘKOWAŃ :loveu:
KTO BY POMYŚLAŁ ŻE MY 08.07 BĘDZIEMY W SAMEJ ŁEBIE :evil_lol: A MORZE TAK CIEPLUTKIE I WSPANIAŁE :diabloti:
AGUNIA DZIĘKUJEMY :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Polecam się na przyszłośc Martunia :cool3::cool3::cool3:
Szkoda tylko, że ten sztrom nadciągnął i śnieżnymi kulkami wielkości groszku posypało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ok Gabrysiu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Polecam się na przyszłośc Martunia :cool3::cool3::cool3:
Szkoda tylko, że ten sztrom nadciągnął i śnieżnymi kulkami wielkości groszku posypało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ok Gabrysiu :lol:[/QUOTE]

Aguś i ten sztorm był potrzebny ;) szkoda tylko że nie wyrzucił dla naszej Ewuni człowieka ze szramą :lol:
Może następnym razem się uda ;)
Trzeba wstawić nowe zdjęcia Tolusi bo są cudowne :) a szczególnie te jak się mała przegląda w lustrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Aguś i ten sztorm był potrzebny ;) szkoda tylko że nie wyrzucił dla naszej Ewuni człowieka ze szramą :lol:
Może następnym razem się uda ;)
Trzeba wstawić nowe zdjęcia Tolusi bo są cudowne :) a szczególnie te jak się mała przegląda w lustrze :lol:[/QUOTE]

Martunia a może wyrzucił :evil_lol: a my nie zauważyłyśmy go :eviltong: pochłoniete rozmową :diabloti:
Zdjącie jest cudowne mogę je komuś przesłac mmskiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Martunia a może wyrzucił :evil_lol: a [B]my nie zauważyłyśmy g[/B]o :eviltong: pochłoniete rozmową :diabloti:
Zdjącie jest cudowne mogę je komuś przesłac mmskiem :lol:[/QUOTE]

Też fakt :evil_lol: Aguś prześlij naszej Myszy proszę bo ja bez kabla do telefonu :placz: bez aparatu :placz: wszystko zdechło :placz:

Link to comment
Share on other sites

To prawda, było SUPER. Świetnekobity, pyszne jedzenie a to wszystko wśród pięknych i burzliwychokoliczności przyrody...czego chcieć więcej :) Dziękuję Aguś iserdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki zlotu :)
Ps. Przelałam dzisiaj dla bezdomnejPerełki 40 zeta...jutro powinno być na koncie.
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia ibuziaki dla Was dobre kobitki :)

Link to comment
Share on other sites

To prawda, było SUPER. Świetne kobity, pyszne jedzenie a to wszystko wśród pięknych i burzliwych okoliczności przyrody...czego chcieć więcej :) Dziękuję Aguś i serdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki zlotu :)
Ps. Przelałam dzisiaj dla bezdomnej Perełki 40 zeta...jutro powinno być na koncie.
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia i buziaki dla Was dobre kobitki :)

Link to comment
Share on other sites

To prawda, było SUPER. Świetne kobity, pyszne jedzenie a to wszystko wśród pięknych i burzliwych okoliczności przyrody...czego chcieć więcej :) Dziękuję Aguś i serdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki zlotu :)
Ps. Przelałam dzisiaj dla bezdomnej Perełki 40 zeta...jutro powinno być na koncie.
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia i buziaki dla Was dobre kobitki :*

Link to comment
Share on other sites

To prawda, było SUPER . Świetne kobity , pyszne jedzenie a to wszystko wśród pięknych i burzliwych okoliczności przyrody ...czego chcieć więcej :) Dziękuję Aguś i serdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki zlotu :)
Ps. Przelałam dzisiaj dla bezdomnej Perełki 40 zeta ...jutro powinno być na koncie .
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia i buziaki dla Was dobre kobitki :)

Link to comment
Share on other sites

To prawda, było SUPER . Świetne kobity , pyszne jedzenie a to wszystko wśród pięknych i burzliwych okoliczności przyrody ...czego chcieć więcej :) Dziękuję Aguś i serdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki zlotu :)
Ps. Przelałam dzisiaj dla bezdomnej Perełki 40 zeta ...jutro powinno być na koncie .
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia i buziaki dla Was dobre kobitki :)

Link to comment
Share on other sites

przystojniak pozdrawia :)

[IMG]http://i46.tinypic.com/23lkw8m.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/miduok.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/15yi2ci.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi47.tinypic.com/2ywxy0k.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/4i24b6.jpg[/IMG]

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...