Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agastra przelałam pieniążki z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229176-KONIEC-ROZLICZAM!Misz-masz-Bazarek-dla-dwóch-suń-do-20-07[/URL] Uzbierało się z niego po zaokrągleniu dla każdej z suń po 110zł :) Jak pieniążki dojdą - pewnie w poniedziałek -proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku, że pieniądze przekazałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Wielkie dzięki:loveu:,zatem w poniedziałek robię przelew Piranii
B-b jest fajny dom zainteresowany adopcją kudłatej,niedużej suni,przyjaznie nastawionej do kotów,miejscowość Wołów.Dom do sprawdzenia.[/QUOTE]
Z tego co wiem na takie wizyty PA idą cioteczki z doświadczeniem. Ja nie mam zielonego pojęcia o tym...i bałabym się, że źle ocenie dom - na niekorzyść Tosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Tosia już nie do adopcji:lol:,chodzi o to że Pani była nią zainteresowana,szukam dla niej innej suni(zamiast Tosi,podobnej),jakbyś wiedziała o jakiejś to daj znać,a ja dam namiary na tę Panią.[/QUOTE]
Obecną, którą znam i by miała by tam najbliżej to ta na której wątku już byłaś :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mamy już 480zł dla Piranii 135,jako zwrot kosztów paliwa.Pewnie więcej się nie uzbiera:oops:,więc w poniedziałek wysyłam tę kwotę.Poproszę tylko Piranię o potwierdzenie ,że pieniądze dotarły.
Dziękuję wszystkim po stokroć :iloveyou::iloveyou::iloveyou:.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest w Najwspanialszym Domu Stałym:multi:Wielkie podziękowania dla wszystkich za wsparcie:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Jak DS pozwoli,za jakiś czas umieszczę zdjęcie suni.Trzymajcie proszę kciuki za zdrowie motylka:kciuki::kciuki::kciuki:
Zrobię przelew przed 15,to jutro już powinnyśmy wiedzieć czy pieniądze dotarły:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Tosia zostaje na stałe u nas. Jest przeurocza, moja rodzina już się w niej zakochała. Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Jak wszystko będzie dobrze to pod koniec tego tygodnia będzie miała zdjęte szwy. Chodzi coraz ładniej, pozbyliśmy się pcheł i kleszczy, a dzisiaj została odrobaczona. Ale najważniejsze jest to, że sunia jest coraz weselsza, przychodzi się przywitać, pogłaskać i nie omija żadnego posiłku (zdjęcie poniżej). Z Vegą dogadują się jak stare dobre kumpele.
Dziękuję również wszystkim za pomoc finansową, pieniążki dotarły dzisiaj do mnie na konto.
Pozdrawiamy.


[FONT=arial, sans-serif]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Zbieramy na moje konto,a jak się uzbiera przelewam na konto Piranii.
Pirania zabiera sunię aż do Lęborka...to jest prawie 600km w jedną stronę,dlatego potrzebne są fundusze.
DS oczywiście przenocuje naszą bohaterkę.Ja nie mam słów dla Piranii :iloveyou::iloveyou::iloveyou:.[/QUOTE]


Czegos tu nie rozumiem, Pirania miała zawieźć sunię do Lęborka, juz podbno nawet jechała, a nagle sunia zostaje u niej:crazyeye:.

Co się stało? Pojechały i sprawdzony ds okazał nieodpowiedni, czy nie pojechały wogóle?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Czegos tu nie rozumiem, Pirania miała zawieźć sunię do Lęborka, juz podbno nawet jechała, a nagle sunia zostaje u niej:crazyeye:.

Co się stało? Pojechały i sprawdzony ds okazał nieodpowiedni, czy nie pojechały wogóle?[/QUOTE]
:o Nic nie rozumiem:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pirania135']Byłyśmy w Lęborku, ale DS był bardzo nieodpowiedni, więc mała wróciła ze mną do Katowic.[/QUOTE]
Szczerze mówiąc to tak sobie myślałam, że ją sobie zostawisz i zdziwiły mnie wieści, że odwozisz ją do nowego domu. Mała nie mogła lepiej trafić niż do domu w którym zna się tą rasę i kocha :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Wiadomość dnia: DS sprawdzony- wieelkie podziękowania dla Pani Kasi:loveu: podobno sunia nie mogłaby trafić lepiej:bigcool::Cool!:.
To tyle jeżeli chodzi o dobre wieści,bo co ja zrobię z sunią po operacji to nie mam pojęcia:shake:[/QUOTE]

Jeżeli pani Kasia jest inspektorem i tak sprawdziła ten dom, mówiąc,że "sunia nie mgła lepiej trafic", to gratuluję:cool3:.

Naraziła Piranię i Tosię na tak długa męczącą drogę, nie mówiąc o kosztach.

Ta pani jest inspektorem TOZ ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...