Jump to content
Dogomania

Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NIe, no z proszku ale mocno uszlachetniony... zakwasu nie zrobiłam o ja leniwa, dopiero na Wielkanoc zrobię, a zakwas sklepowy niestety pachnie jak dla mnie pawiem (za przeproszeniem).

Celinko, wygrałaś tę, która robi rumor... wykradła patelnię na której się smażyła cebulka i obrabiała tę patelnię cała zachwycona...

Link to comment
Share on other sites

Neris........
Bardzo mocno Cię przytulam ......
Dałaś mu miłośc na ostatnie dni ....
Odszedł szczęśliwy, bo wiedział jak bardzo go pokochałaś .....
Błagam Cię, nie płacz , bo Dyzio na pewno nie chciał Cię zasmucić, po prostu był już bardzo zmęczony .........
Teraz już biega sobie z Misiem , Kudłasiem , Gają, i całą resztą naszych ukochanych pupili , które odeszły ........za TM.....

Proszę Cię , Aguś ......on naprawdę jest już szczęśliwy...... i nic go nie boli .......NIC!

Link to comment
Share on other sites

Chciłam Go uratować, myślałam że jak Go wyciągniemy to pozyje jeszcze trochę... moja wetka mówiła żeby się nie nastawiać na to że będzie ze mną długo ale że aż tak krótko...

NIe chciał śniadania.
Ale czasami oni nie chcą i już...

Spał od sameego rana, sam sobie poszedł do klatki którą zajmuje na ogół Krokodyl, spał i spał... ale nie martwiłam się bo on właściwie spał na okrągło, wstawał na jedzenie i siusiu.

Nie wiem co powiedzieć, mam potworne wyrzuty sumienia że go wzięłam, może by jeszcze żył... podobno zmiana warunków w tak zaawansowanym wieku może być zabójcza.

Link to comment
Share on other sites

Neris,dzięki Tobie Dyzio wiedział,co to jest kochający dom,odszedł spokojnie we śnie,a u nas w schronie jaki los by go czekał? Przeżył ostatnie swoje dni najpiękniej,jak mógł i za to Ci wszyscy dziękujemy!
Jestem z Tobą myślami,a Dyzio jest już spokojny i nie boli go starość.
(pisała jola)

Link to comment
Share on other sites

Neris, dziewczyno, wyrzuty sumienia.???.ja myśle, ze te wszystkie uratowane przez Ciebie psiaki kiedys zaniosą Cie na grzbietach do psiego raju....
Ile schroniskow daloby wszytko, by moc umierac w cieple, milosci, dobroci z głaszcząca po głowie ręką...Twoją ręką....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...