Jump to content
Dogomania

Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM


ciapuś

Recommended Posts

[quote name='Neris']A Dyniuś śpiiiiiiii...

moje matołki jak wstaja rano to lecą szybciutko i staja w kolejce do osikiwania wielkiej doniczki która stoi obok domu. Dyzio też takm biegnie! I staje w kolejce, bo co prawda mamy trochę miejsc które można obsikać, ale skoro WSZYSCY to wszyscy...[/quote]

kochane te Twoje matołki :loveu: tak mnie jakoś to wzruszyło :shake: ja już chyba jestem poważnie chora na głowę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Była u nas pani doktor obejrzeć "młodzieńców".

Dyzio bardzo ładnie się odbudowuje po schronie, po guzie na szczęce nie
ma nawet śladu. Pani doktor dała nam nową maść do oczu, bo neomycyna jednak nie zadziałała.

Zostaje ciągle ten guz na łokciu, ale wg pani doktor na 90% to stary uraz, więc nie da się nic z nim zrobić. W tym tygodniu podjedziemy na rtg i zobaczymy na 100%.

Widzę że wątku nikt nie odwiedzał przez 24 godziny...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam sobie pyszną zupkę...

Usiadłam i zaczęłam jeść. Niestety - jak to zwykle bywa - w kuchni rozległ się jakiś rumor więc zerwałam się i pobiegłam sprawdzić...

Wracam - a biedny ledwo chodzący Dyzio siedzi na krześle i wsuwa zupę z talerza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Zrobiłam sobie pyszną zupkę...

Usiadłam i zaczęłam jeść. Niestety - jak to zwykle bywa - w kuchni rozległ się jakiś rumor więc zerwałam się i pobiegłam sprawdzić...

Wracam - a biedny ledwo chodzący Dyzio siedzi na krześle i wsuwa zupę z talerza...[/quote]

he he dobre dobre, no ciotka trzeba pilnowac talerza a nie sie po kuchni wloczyc :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...