Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

[quote name='ZZPON']Boże gdzie Ty jesteś? :(

Łzy lecą same z oczu, a najbardziej pod podpisem "został, bardzo płakał". Piesku kochane Cioteczki i Wujkowie na pewno Cię zabiorą.[/QUOTE]

Jest już dobra ciocia która przygarnie bidę teraz aby tylko schron wydał....

dobra teraz ide naprawde spac :)papa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na konto fundacji rotka z dopiskiem na psy z Ruskiej wsi.


FUNDACJA ROTTKA
BZ WBK, Kraków, Rynek Główny 30
32109016650000000109278868
UL.ZAKOPIAŃSKA 2B/2C
31-418 KRAKÓW " PSY Z RUSKIEJ WSI"

wpłaty zagraniczne

IBAN: PL32109016650000000109278868

BIC/SWIFT WBKPPLPP

pay pal: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']przydałoby się wyeksponować nazwisko rzeźnika, który sterylizował ONeczkę w takim stanie i zrobić mu megaantyreklamę gdzie tylko się da, nie zasługuje na pracę jako weterynarz[/QUOTE]

Zakładam, że zabieg przeprowadzała Małgorzata Dobrzycka-Guzek (lecznica weterynaryjna Ars-Vet; Ełk), bo to ona ma nadzór weterynaryjny nad schroniskiem. Tak przynajmniej jest napisane w pierwszym post'cie. Chyba, że ktoś jej pomagał :shake:

Zrobiłam przelew. Jutro pieniążki powinny dotrzeć na konto Rottka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']przydałoby się wyeksponować nazwisko rzeźnika, który sterylizował ONeczkę w takim stanie i zrobić mu megaantyreklamę gdzie tylko się da, nie zasługuje na pracę jako weterynarz[/QUOTE]

to niestety ta biedna cudna sunia doneczka, której zdjęcie było tu zamieszczone w moim poście :-(
w schornisku zostały 4 owczarki niemieckie, jeden starszy plus szczenię onkowe- z uwagi na brak miejsc w samochodach szczenię nie dojechało a dla niego mogłoby być DT za 60% ceny- gdyby ktoś jechał do tej rzeźni proszę pilnie o kontakt

w wawie w klinice przebywa przywieziona onka skrajnie wychudzona ta ze zdjęcia poniżej, DT/ DS wycofał się z uwagi na brak miejsc podobno. Nie ma chorób zakaźnych. Pilnie potrzebna pomoc
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/177143_397656400271525_1720094917_o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']to niestety ta biedna cudna sunia doneczka, której zdjęcie było tu zamieszczone w moim poście :-(
w schornisku zostały 4 owczarki niemieckie, jeden starszy plus szczenię onkowe- z uwagi na brak miejsc w samochodach szczenię nie dojechało a dla niego mogłoby być DT za 60% ceny- gdyby ktoś jechał do tej rzeźni proszę pilnie o kontakt

w wawie w klinice przebywa przywieziona onka skrajnie wychudzona ta ze zdjęcia poniżej, DT/ DS wycofał się z uwagi na brak miejsc podobno. Nie ma chorób zakaźnych. Pilnie potrzebna pomoc
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/177143_397656400271525_1720094917_o.jpg[/IMG][/QUOTE]

"[COLOR=#000000]w schornisku zostały 4 owczarki niemieckie, jeden starszy plus szczenię onkowe- z uwagi na brak miejsc w samochodach szczenię nie dojechało a dla niego mogłoby być DT za 60% ceny- gdyby ktoś jechał do tej rzeźni proszę pilnie o kontakt"

szczeniak jest chory to jest pewne, niestety nikt go nie chciał więc nie mieliśmy gdzie go zabrać. Proszę się kontaktować z Panią Agnieszką z Fundacji Rottka.Jeśli jest DT dla niego byłoby bardzo super!! Numer jest podany w pierwszym poście.
[/COLOR]

Do pytania czy ta sunia ze zdjęcia odeszła nie umiem odpowiedzieć. Szukajmy DT pilnie !!

Link to comment
Share on other sites

odeszła sunia donka- długowłosa
ta sunia zyje, zaraz dzwonię do kliniki pytac o jej stan i badania- pilnie potrzebuje DT, na razie rozmawiałam z nescą ze śląska tez będzie intesywnie myśleć bo do nich pojechały już 2 psy w cięzkim stanie- niechodzaca sparalizowana rudaska i mocno pogryziony wyłysiały czarny psiak

a Aga rozmawiałam wiele razy o szczeniaku, ale z uwagi na cięższy stan innych psiaków on został :(

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej rozumiem,że są bardzo potrzebne DT/DS.Ja nie mogę tego niestety zaoferować.Pytam i wręcz błagam znajomych, kto mógłby pomóc...jak na razie cisza.
Te psy leżą mi bardzo na sercu wczoraj jak obejrzałam zdjęcia i filmiki na stronie Emira...noc miałam z głowy.
Co te psiaki tam musiały przechodzić i nadal przechodzą, jest koszmarem:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Też mi zapadł w serce jak zobaczyłam go po raz pierwszy 19 czerwca . Dlatego DT potrzebne pilnie. Szukajmy:) i dziękujemy za wszelkie wpłaty , psiaki bardzo tego potrzebują Może ktoś ma do przesłania karmę jakieś środki odrobaczające , na pchly , wszystko się przyda. Z całego serca dziękujemy. Ja dziś chciałam jechać zabrać dwa psy, niestety bez sterylki nie wydadzą dlatego muszę jechać je "zamowić" , żeby tak trzeba było się starać oto aby pomóc psu ehh :(

Link to comment
Share on other sites

[B]już wszystko wiem na bieżąco[/B] od agi- w klinice Jolki- tej leżącej oneczki nie ma - wzięta przez bekę wczoraj- jeden kamień z serca mi spadł
zostały 3 młode bardziej donki niż onki - dla nich pilne potrzebne DT, transport
oraz jeden starszy onek- na niego czeka DT u andy
szczenior onkowy- jak wcześniej nie dojedzie przy Waszej pomocy, bedzie musiał czekać na następny termin wizyty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']jak mogę pomóc z dużej odległości ?moze gdzieś zadzwonię ?,napisze ?
Nie czytałam wszystkiego ale te zdjęcia mnie dobiły !!!Ku..wa gdzie tam są władze ?
CZekam na wytyczne i moge w wyżej wymieniony sposób pomóc .[/QUOTE]

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KOCHANI TO CO NAJWAŻNIEJSZE TERAZ:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- DOMY DLA PSIAKÓW [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- TRANSPORT -[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- POMOC FINANSOWA, [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- KARMA [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
FUNDACJA ROTTKA
BZ WBK, Kraków, Rynek Główny 30
32109016650000000109278868
UL.ZAKOPIAŃSKA 2B/2C
31-418 KRAKÓW " PSY Z RUSKIEJ WSI"

wpłaty zagraniczne

IBAN: PL32109016650000000109278868

BIC/SWIFT WBKPPLPP

pay pal: [email][email protected][/email]

Za wszelkie wpłaty dziękujemy


[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska'][B]już wszystko wiem na bieżąco[/B] od agi- w klinice Jolki- tej leżącej oneczki nie ma - wzięta przez bekę wczoraj- jeden kamień z serca mi spadł
zostały 3 młode bardziej donki niż onki - dla nich pilne potrzebne DT, transport
oraz jeden starszy onek- na niego czeka DT u andy
szczenior onkowy- jak wcześniej nie dojedzie przy Waszej pomocy, bedzie musiał czekać na następny termin wizyty[/QUOTE]
[B][SIZE=5]
Potrzebny dt dla 3 DONków i 1 ONka oraz szczeniora onkowatego!!! Kto jest od tej rasy ?[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Zapewne nie jesteśmy zbytnio znani na forum gdyż to nasze początki na dogomani, chcielibyśmy pomóc psom z Ruskiej Wsi.
Nasza fundacja prowadzi hotel pod Gdańskiem, znalazły by się u nas miejsca na 2-3 psy mogą to być DONki o których tu mowa.
Czy możemy prosić o kontakt do osoby nadzorującej sprawę, która udzieli nam wszelkich informacji na temat akcji i tematu?
Z góry bardzo dziękujemy!

Pozdrawiamy
Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu
[url]www.PiesSzukaDomu.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894'][B][SIZE=5]
Potrzebny dt dla 3 DONków i 1 ONka oraz szczeniora onkowatego!!! Kto jest od tej rasy ?[/SIZE][/B][/QUOTE]


Czy jest chociaż maleńka sznasażeby żeby"personel" który zajmują się tymi biedakami w schronisku zsotał zastąpiony innym?
Jeżeli tak sie nie stanie boję się, ze nic tam się nie zmieni...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...