Jump to content
Dogomania

Laki. psiak pobity przez wieśniaków za zagryzienie kury... Zaglądniesz...?


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Nie mamy sie z czego cieszyć... w pt Laki ma jechać do Gdańska, a transport!!!!
Sama zostałam z tym wszystkim na głowie:(

STAŁE, POTWIERDZONE DEKLARACJE DLA LAKIEGO

asiuniab / Joanna B. / - 10 zł do lutego 2013
Aryste z dogo- 20 zł
ja - 10 zł
Bożena K - 20 zł do października 2012
Agnieszka J. - 50 zł od sierpnia 2012
Anna K. - 10 zl
Beata K. - 10 zł
Dominika K. - 10 zł
elkate z dogo - 30 zl
Lidia K. - 50 zł do końca roku, potem zobaczymy
_______________
220 zł na 350 zł potrzebnych[/QUOTE]
Chyba pójdę na żebry ale dokładam 10 zł stałej dla gryzonia:) Proszę o numer konta na pw , jak bym coś zawalała to wysyłajcie wezwania do zapłaty, już sama nie wiem ile mam deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Cholera, to ja też idę na żebry....[/QUOTE]


Czyzby dla Lakiego szykowała się od Ciebie deklaracja ????

[B]MAMY PROBLEM. LAKI MA ZAŁTWIONY TRANSPORT Z WARSZAWY DO GDAŃSKA NA SOBOTĘ RANO / OK. 9.00 / ALE NIE MAMY TRANSPORTU DO WARSZAWY!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Lakuś, czyli w nocy wyruszasz w podróż do Warszawy, a potem do Gdańska.
Udało się, super!!! Szerokiej drogi, wszystkim podróżującym!!!
Lakuś powodzenia, trzymaj się chłopie :)[/QUOTE]

NIE - Lakuś w nocy / ok. 1-2 / wyrusza ze Śląska prosto do Gdańska :)

Link to comment
Share on other sites

cześc, jestem na zaproszenie Lary, hm... szkoda, że tak późno, ale skąd Lara miała wiedziec, że a. woze psy bezpłatnie na trasie warszawa - Gdańsk :-) b. mieszkam 15 km od Straszyna i codziennie tamtędy jeżdżę do pracy. Co to za hotelik dla Lakiego? nie slyszałam o hoteliku w Straszynie i to z behawiorystą. Oczywiscie nie o wszystkim muszę słyszeć :-). Wpłacę na Lakiego, jak zobaczę ten hotelik :-). Mają jakąś stronkę? Na facebooka, nie wchodzę, nie mam tam konta ze względów ideologicznych :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']cześc, jestem na zaproszenie Lary, hm... szkoda, że tak późno, ale skąd Lara miała wiedziec, że a. woze psy bezpłatnie na trasie warszawa - Gdańsk :-) b. mieszkam 15 km od Straszyna i codziennie tamtędy jeżdżę do pracy. Co to za hotelik dla Lakiego? nie slyszałam o hoteliku w Straszynie i to z behawiorystą. Oczywiscie nie o wszystkim muszę słyszeć :-). Wpłacę na Lakiego, jak zobaczę ten hotelik :-). Mają jakąś stronkę? Na facebooka, nie wchodzę, nie mam tam konta ze względów ideologicznych :-)[/QUOTE]

Szkoda, że tak wyszło....no cóż może innym razem skorzystamy :)
Link do hoteliku:


[URL]http://www.facebook.com/ZwierzetaMajaGlos.PrzystanLiliany[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']cześc, jestem na zaproszenie Lary, hm... szkoda, że tak późno, ale skąd Lara miała wiedziec, że a. woze psy bezpłatnie na trasie warszawa - Gdańsk :-) b. mieszkam 15 km od Straszyna i codziennie tamtędy jeżdżę do pracy. Co to za hotelik dla Lakiego? nie slyszałam o hoteliku w Straszynie i to z behawiorystą. Oczywiscie nie o wszystkim muszę słyszeć :-). Wpłacę na Lakiego, jak zobaczę ten hotelik :-). Mają jakąś stronkę? Na facebooka, nie wchodzę, nie mam tam konta ze względów ideologicznych :-)[/QUOTE]

Witaj, dzięki wielkie za chęć pomocy. Przystań u Liliany nie ma strony, tylko profil na fb. Ja też nie lubiłam fb, ale przełamałam się, aby pomagać psiakom.

Przystań u Liliany to sprawdzone miejsce. Parę osób postanowiło pomóc Lakiemu dopiero wtedy, gdy dowiedziało się, ze Laki WŁAŚNIE TAM MA JECHAĆ :).

Tu link do wątku Gacusia, który jest u Liliany

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227329-Gacek-przebywa-w-DT-Brakuje-180-z%C5%82-deklaracji"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227329-Gacek-przebywa-w-DT-Brakuje-180-z%C5%82-deklaracji[/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

Dossier Liliany

[I]Od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnie zwierzętami. Jest wykwalifikowanym trenerem psów oraz instruktorem sportu jeździeckiego. Była hodowcą koni sportowych, a także psów rasy owczarek niemiecki i doberman. Doświadczenie zdobywała również w nowojorskim schronisku dla bezdomnych zwierząt ASPCA - będąc tam 5,5 ...roku wolontariuszką. Zaliczyła wszystkie dostępne stopnie wyszkolenia jakie udostępnia ta organizacja. Dodatkowo, posiada uprawnienia jako ratownik psów podczas klęsk żywiołowych. Pracowała jako dog walker, kolejno przy zleceniach jako trener psów, pet sitter, w szerokim tego słowa znaczeniu - czyli jako domowy opiekun psów i kotów, w najlepszych domach i cześciach Manhattanu oraz stanu Nowy Jork.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...