Jump to content
Dogomania

Biała znalazła dom! W majowy weekend pojechała do swojego własnego domu!


patrycja100

Recommended Posts

[quote name='patrycja100']Na razie nic nowego ale mam nadzieje ze do przyszłego miesiąca coś się wyklaruje. Jak znajdziecie jakieś linki z dt to prosze podrzuccie.
Mam nowe fotki Fruzi, mógłby je ktos wstawic na jej portal? Poprosic Aldrumkę?[/QUOTE]

Nie było mnie kilka dni, fotki dostałam, wkrótce wstawię

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='patrycja100'](łączny
koszt wszystkiego : zabiegi+przetrzymanie, to jakies 1000 - 1200 zł)."

Mysle, ze dobrze ze tak wyszlo, [B]ze ja ta weterynarz zabrala, bo Biala ma
szanse na wyleczenie.[/B]
...Zalezy mi na tym, zeby ja ratowac. A i pani weterynarz sie przejela.

W najblizszym czasie zostanie utworzone jakies konto na rzecz Bialej, gdzie
bede po roznych znajomych zbierac - nawet drobne - pieniazki na jej
leczenie.[/QUOTE]

Rozumiem, że sunia jest w tej chwili w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

Sunia miała już jeden zabieg. Jest nazywana teraz - Misia.

Oto relacja Pani weterynarz:
„Sunia ma się dobrze. Niestety jeszcze przy badaniu klinicznym przed zabiegiem wpadł mi w palce w lewej listwie guzek gruczołu mlekowego wielkości malej pięści, obok jest drugi mniejszy i trzeci malutki w prawej listwie.
Nie udało się ich usunąć przy jednym zabiegu bo i tak podczas zabiegu zabraliśmy jej dużo krwi. Poza tym przedłużyłoby to znacznie czas zabiegu. Zdecydowanie zdrowsze jest kilka krótkich sedacji niż jedna długa.
Nie bardzo wiem jak rozegrać technicznie te guzki ponieważ najwcześniej można ją położyć za 10 dni a mastectomia jest bardziej urazowa czyli tym bardziej wymaga doglądania szwów czyli kolejne 10 dni.
Myślę że wszystkie guzki da się usunąć przy jednym zabiegu bo na szczęście ten w prawej listwie jest malutki i można go wyłuskać. Gdyby był większy to czekałyby ją dwa zabiegi w odstępie 2-3 miesięcy bo trzeba byłoby poczekać aż odpowiednio rozciągnie się skóra. Sunia ma swój osobisty murowany garaż z oknami. Wychodzę z nią na spacer na smyczy żeby zobaczyć reakcję na koty bo podobno udało jej się już jakiegoś wykończyć. Zobaczę jak będziemy się dogadywały, póki co jeszcze jest troszkę oszołomiona i grzeczna :)”

Fundacja oglasza sie w ten sposob:
Dlatego też zwracamy się do wszystkich osób zaangażowanych w poprawę sytuacji Misi o pomoc w sfinansowaniu zabiegów. Dla naszej małej Fundacji to duży wydatek.
Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc.
Fundacja Jak pies z kotem
Nr konta: 48 2490 0005 0000 4500 1191 6352
Z dopiskiem dla Misi

Edited by patrycja100
Link to comment
Share on other sites

U Białej wszystko dobrze, ma dobrą opiekę i uczy się chodzić na smyczy... juz jest po jednym zabiegu. Zamówi się jej niedługo pakiecik ogłoszeń, narazie z powodu czekających ją zabiegów jeszcze z tym czekamy. Proszę jak możecie zwołac jak najwięcej cioteczek na ten wątek, bo w grupie siła i każde wsparcie dla suni jest na wagę złota. I podnoszenie wątku- może ktoś z dogo się zakocha w suni :)
[B]Jest całkiem nieźle :)[/B]
[B]Dziś miałyśmy kurs chodzenia na smyczy, póki co trzy na szynach[/B]
[B]zero zainteresowania drobiem i kotami ale być może dlatego że skupiała się na walce z obrożą[/B]
[B]Już traktuje mnie jak przywódcę stada i czasem słucha ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem u Białej / Misi.
Kwota jest spora ale z tego, co napisałaś, że Fundacja napisała wnioskuję, że oni pokryją koszty? I zwracają się o ewentualną pomoc? Bo zagubiłam się trochę.
Możnaby zrobić bazarek cegiełkowy albo może ktoś ma jakieś fanty? Cegiełkowym jakimś mogłabym się zająć a z fantami to więcej zachodu i boję się, że mogłabym sie gdzieś przy wysyłce pomylić czy coś.
No więc pytanie: Ma ktoś jakieś fanty na bazarek? Czy zrobić jakiś cegiełkowy? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...