Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']Też tak myślę.
Przypomnę że na rehabilitację L/L na koncie Stow. jest [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]+ [SIZE=3][SIZE=3]37[/SIZE]4,02 [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] zł ( stan na 27.01.2013 r.) .[/QUOTE]

Togaa, to ja swoje pieniążki z mikrobazarku i utargowane z ciastek [B]-177zł[/B] przeleję na konto Stowarzyszenia, żeby było na przyszłe zabiegi,ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Śniło mi się że karma potrzebna,inaczej będziecie mieć rewolucję :evil_lol:....no i prawda :-D
Babi,oczywiście mi nic nie wpłacaj, odliczymy to z bazarku...na koniec wszystko podsumujemy ;).


Ciocie Kochane,mam taki pomysł :oops:....ale krzyczcie jak zły.
Leonek jest psiakiem specjalnej troski ,a w związku z tym i wydatki na niego są specjalne ,czego nam [B]babi2[/B] tu nie wykazuje,ale jakoś ciągnie sama-pieluchy,kremy,maście,chusteczki itp. Karmę Luzik musi jeść ciągle jedną, bo inaczej ....już wiemy:razz:.

Może zróbmy dwie skarbonki, jedna na rehabilitację, druga potrzeb bieżących . I tu najlepiej by było wpłacanie od razu do [B]babi2[/B] :razz:,żeby miała "pod ręką" jak trzeba coś kupić dla Leonka. Oczywiście jeśli [B]babi2[/B] się zgodzi :oops:.
Rehabilitacja w ubiegłym roku była opłacana z konta Stowarzyszenia i może niech tak zostanie,faktury p.Roksana wystawia.
Teraz ze swojego konfiturowego bazarku jak rozliczę,trochę jeszcze zostanie i przeleję do [B]babi2[/B] (za zgodą!)
Na rehabilitację będziemy zbierać dalej i słać do Stowarzyszenia, a w międzyczasie jakiś bazarek można zrobić na bieżące potrzeby.
Jak w którejś będzie dno widać,trzeba sprężać siły ;)

Piszcie ciocie,co myślicie na ten temat :oops:, żeby to jakoś zebrać nam do kupy i mieć jasność na przyszłość co do konta i wydatków.[/QUOTE]

Jestem za! :) Cały czas myślę co by tu jeszcze dla "obsiurańca" przekazać bo ciągle nowe wydatki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Własnie jesteśmy po wizycie P Ewy - fizykorehabilitantki od ludzi - (kontakt zorganizowany przez Togaa), wraz z męzem. Poznali Luzika, zabrali na spacerek i zadeklarowali pomoc w zakresie weekendowej opieki oraz rehabilitacji na macie i piłce :Cool!:[/QUOTE]

Cudownie! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jest, jest kontakt z P. Ewą !!!
Będziemy się umawiać na zbliżający się weekend - spacerek i ćwiczenia !
I najważniejsze - zdecydowali się wziąć Leośka do siebie na ferie, bo mnie się marzy wyjazd z wnusią :oops:.
No co, babci też się coś należy od życia :mad:
A propos pieniędzy: rehabilitacje dwie popłacone przez WiosnaA, przy czym ten drugi był na konto trwającego wówczas bazarku z prywatnych pieniędzy Wiosny- razem 1000 zł. - uregulowane.
Karmę 190 zł Wiosna zaproponowała zbilansować z moim długiem bazarkowym, tak, że wszystko jest na dobrej drodze, WiosnaA ogarnia (jak Ona to robi?)wszystko.
Z Poker też jestem umówiona na rozliczenie bazarkowe i niebawem te skomplikowane transakcje staną się bardziej klarowne dla wszystkich jak 2+2+=4 (przecież to tylko arytmetyka :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam zamiar już zakończyć dzień ale jeszcze zajrzałam na konto i...
mam wpłatę od Poker 125 zł, do tego należy doliczyć mój dług za torebkę 45 zł to na tworzącym się koncie Luzika jest obecnie [B]170 zł od Poker.[/B]
(poker popraw mnie jeśli się mylę,( koszt opakowania, przesyłki ?))
Tak czy inaczej - dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała wiadomość, że p.Ewa się ujawniła i to jeszcze z taką propozycją.:multi:babi2 też się coś należy od życia .

To ja namieszałam, bo powinnam przelać 70 zł , ponieważ z moich bazarków jest w sumie 125 zł razem z 45 zł. od babi2.
Ale u mnie to normalne,że mieszam :oops: jak zawsze na swoją niekorzyść. togaa coś na ten temat wie.:evil_lol:
babi2 , nie odsyłaj mi tych pieniędzy.Niech zostaną a konto następnego bazarku.
Koszty przesyłki wzięłam na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Jejku, kiedy Wy śpicie ?
Poker, kto jak kto ale ja Cię rozumiem - wszystko się zgadza... oprócz kasy :evil_lol:
ale i tak coś nie tak, bo 70+45=115 a nie 125 :evil_lol:, a faktycznie jest [B]170 zł[/B]. To jakieś czary, mary ;)

A wózeczek rzeczywiście wypasiony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Jejku, kiedy Wy śpicie ?
Poker, kto jak kto ale ja Cię rozumiem - wszystko się zgadza... oprócz kasy :evil_lol:
ale i tak coś nie tak, bo 70+45=115 a nie 125 :evil_lol:, a faktycznie jest [B]170 zł[/B]. To jakieś czary, mary ;)

A wózeczek rzeczywiście wypasiony[/QUOTE]
Ja wpłaciłam 170 zł?? Niemożliwe. Sprawdziłam , wpłaciłam 125 zł. :multi:
A co do rachunków ,to się zgadza ,że 70+45 = 115,ale jest małe ale, bo anica za kurtkę wpłaciła 50 zł zamiast 40 zł stąd jest 125 zł.
u mnie bardzo rzadko 2+2 =4 :eviltong:
Tak naprawdę to powinnam przelać 30 zł z bazarku torebkowego i 50 zł z kurtkowego = 80 zł + 45 u babi2 = 125 zł .I wszystko się zgadza. Więc u babi2 jest 45 zł nadpłaty. UFFFFFF

Wózek niesamowity, przydałby się dla L/L. Ciekawe ile kosztuje i gdzie go produkują.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Lolciowy jest i dobrze służy i dobrze wysłużony ale przecież do lata wytrzyma i już nie będzie potrzebny , bo Luzik będzie już chodził :cool2:[/QUOTE]
Oby te słowa sprawdziły się.
Wózek Luzik ma i chodzi na nim ,ale na tym na filmie pies może wszystko robić, niesamowite.
Niech pieniądze zostaną a konto następnego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']...... przecież do lata wytrzyma i [B]już nie będzie potrzebny , bo Luzik będzie już chodził[/B] :cool2:[/QUOTE]


[B][SIZE=3]I tego się trzymajmy![/SIZE][/B] :kciuki::kciuki::kciuki:


Babi, Wiosna nic nie ogarnia :oops:.......boi się zaczynać te podsumowujące ruchy :razz::evil_lol:.......najlepiej napiszę, że Ty zapłaciłaś u mnie i sama odliczysz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam już rozliczenie bazarku Leonka i zebraliśmy[B] 971,10zł[/B] :)

[B][COLOR=#0000cd]17.I.13r[/COLOR][/B] zrobiłam przelew do babi2 na sumę [B][COLOR=#0000cd]500zł[/COLOR] [/B]za rehabilitację,to teraz minusuję i do przekazania zostaje mi [B][COLOR=#0000cd]471,10zł[/COLOR].[/B] Zaraz na tę sumę zrobię przelew,a babi2 bardzo proszę jak pieniążki dotrą,o potwierdzenie otrzymania obu przelewów tj. na sumę [B][COLOR=#000080]971,10zł[/COLOR][/B] na bazarku;)

edit.Przelew zrobiony.

Edited by WiosnaA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...