Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

[quote name='babi2']Cieszę się, że jakieś fachowe oko tak ocenia postępy Leosia. Jeśli chodzi o lekarstwa, to Leoś dostawał to na przełomie lipca i sierpnia. Teraz musiałabym się udać do weterynarza (tylko którego – tego co nie zdiagnozował złamania, tego co radził uśpić, czy tego co stwierdził, że to mimowolne, przypadkowe ruchy, czy jeszcze innego?) ale boję się co tam znowu usłyszę. Oczywiście zobaczymy co dalej będzie się działo i coś wspólnie uradzimy.[/QUOTE]

Nivalin nie jest jakoś bardzo inwazyjny , z tego co wiem nie wpływa bardzo negatywnie na narządy , Miron wybrał 3 serie , do tego 1 serię milgammy , teraz przymierzamy się do 4 serii bo liczymy na to , że zacznie funkcjonować też zwieracz (siku coraz częsciej robi świadomie ) , jeśli był by duży problem z receptą , to mogę poprosić mojego weta o wystawienie i wyślę pocztą .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Milgamma to zespół witamin B , na pewno będzie u Leosia przydatny.
Czyli trzeba szykować dalszą kasę.[/QUOTE]

No właśnie, jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Ja tak czy inaczej dołożę to terapii i witaminki i niwalin , a jak będzie taka możliwość na choćby częściową refundację kosztów z Waszą pomocą, to chętnie skorzystam :oops: A z receptą jeszcze się wstrzymam, przedyskutuję z p.Roksaną a ona pewnie jeszcze z kimś i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Dołożyłam swoje 15zł i zrobiłam przelew na 571zł za rehabilitację i HMB do p.Darii, pieniążki powinny już być na koncie(ten sam bank)...babi, bardzo proszę o potwierdzenie czy dotarły.
[B]Stan kasy Leona u mnie 0zł[/B] :shake:
Luziku,trzymaj się dzielnie i ćwicz łapkami :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Dołożyłam swoje 15zł i zrobiłam przelew na 571zł za rehabilitację i HMB do p.Darii, pieniążki powinny już być na koncie(ten sam bank)...babi, bardzo proszę o potwierdzenie czy dotarły.
[B]Stan kasy Leona u mnie 0zł[/B] :shake:
Luziku,trzymaj się dzielnie i ćwicz łapkami :smile:[/QUOTE]
Dziękujemy, dziękujemy,
jak dotrą pieniążki to jeszcze raz podziękujemy, potwierdzimy.
A łapki rzeczywiście ruchliwe, pogoda łaskawa (śnieg) Luzik dużo przebywa na dworze i ćwiczy stanie na czworakach i coraz lepiej to wychodzi, tylko chodzenie nie wychodzi :nonono2: ale nie tracimy wiary i rehabilitujemy. Może z wiosną coś zaskoczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyseja']A kiedy kolejny bazarek? Chętnie coś kupię z myślą o Leonku. :) Moje niesprzedane fanty też wystaw. Największe wzięcie mają ciasteczka, pytanie tylko czy jesteś w stanie upiec kolejną furę ciach...[/QUOTE]

Robimy fotki ;)....ok,dodam i Twoje....dzięki :-)

[quote name='babi2']właśnie donosi Daria,że jest dokładnie 571 zł.
Dziękuję, pozdrawiam[/QUOTE]

Ślicznie dziękuję za potwierdzenie!:-)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek dla Leonka! :smile:
Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu,bo Skarbonka Leonka świeci pustkami :razz:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238420-CIACHA-domowe-konfitury-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-rehablitacj%C4%99-dla-Leonka-do-18-I[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jest nam strasznie głupio, Nasza [B]babi2[/B] sprawiła, że w połowie grudnia ub. roku Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podst. Nr. 10 w Sosnowcu, gdzie [B]Leoś[/B] tak pięknie się prezentował na lekcji „Mój przyjaciel jest niepełnosprawny” ,wpłacił na nasze Stowarzyszeniowe [B]konto 423,00 zł.[/B]

Były to pieniądze zebrane [B]prze[/B]z i [B]dla[/B] [B]Leosia[/B]. A[B] On,[/B] mimo że sam w potrzebie, przekazał je w całości naszym podopiecznym…

[B]babi2[/B], dziękujemy Ci ogromnie ! To bardzo szlachetny gest.
Tylko że teraz te pieniadze tak strasznie by sie Luzikowi przydały...Ech...

Link to comment
Share on other sites

Spojrzałam wczoraj na pierwszą stronę kiedy karma była kupowana i okazuje się ,że na początku listopada, więc dawno już zjedzona:shake:.
Togaa,nie wiem,czy te 114zł to aktualny stan konta Leonka u Ciebie?
Dostałam wcześniej zamówienie na ciastka od [B]sybisi [/B],których jeszcze nie zrobiłam :roll:,(bo z bazarkiem się śpieszyłam),ale będę mieć z tej sprzedaży 50zł.
Togaa,może ja Ci prześlę je teraz + 50zł akonto bazarku,tzn.razem 100zł (wystarczy?) i kupiłabyś karmę dla Leonka?

Link to comment
Share on other sites

A nie można tych pieniędzy z konta Stowarzyszenia przekazać na Leosia?
Ze sprzedaży prac dzieci z wrocławskiego MDK w bibliotece publicznej będą jeszcze pieniądze, ok.250 zł.Czy można je przekazać na konto Stowarzyszenia w tytule na cele statutowe, pomoc dla Leosia?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wszystko jest w porządku, bieżące potrzeby Leosia zabezpieczyłyście, karma jeszcze jest ale rzeczywiście konto zerowe. Obecnie jest kolejna seria 10 zabiegów, i po bazarku widzę, że niebawem będą pieniążki. A szkolna zbiórka pieniążków to DZIĘKi LUzikowi zakończyła się sukcesem, ale pieniążki są właśnie na inne istoty świata zwierzęcego, które potrzebują pomocy a nie dla Luzika. Nie ma pośpiechu, ja też nie jestem w jakiejś dramatycznej sytuacji, ale miło jest wiedzieć, że zawsze można na WAS liczyć.:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Ze sprzedaży prac dzieci z wrocławskiego MDK w bibliotece publicznej będą jeszcze pieniądze, ok.250 zł.Czy można je przekazać na konto Stowarzyszenia w tytule na cele statutowe, pomoc dla Leosia?[/QUOTE]A może bezpośrednio do babi2 na kolejne zabiegi rehabilitacyjne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A nie można tych pieniędzy z konta Stowarzyszenia przekazać na Leosia?
Ze sprzedaży prac dzieci z wrocławskiego MDK w bibliotece publicznej będą jeszcze pieniądze, ok.250 zł.Czy można je przekazać na konto Stowarzyszenia w tytule na cele statutowe, pomoc dla Leosia?[/QUOTE]

Jesteśmy na takim minusie, że te pieniadze od[B] babi2[/B] zaraz poszły na Lecznicę.:roll:
Ale te [B]114 zł [/B]na koncie Stowarzyszeniowym oczywiście są.(teoretycznie:razz:)
Jak dołożymy 250 zł z MDK i resztę ze stowarzyszeniowych , to będzie na 10 zabiegów.
Tylko faktura bedzie potrzebna od Pani Roxany, tak jak w zeszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu miałam miły telefon od dziewczyny, która przedstawiła sę jako Paula.
Zagląda na watek Leosia i m.inn podała namiary do sklepu sprzedającego uprzęże dla psiaków. Jest tam uprząż z rączką, przy pomocy której można by[B] Leosia[/B] przenosić prawie jak w walizeczce.
Jak dla mnie zbyt dużo zapinania i taśm, ale pewnie producent mógłby to zmodyfikować. Co Ty na to[B] babi2?[/B]
[url]http://www.firma-admiral.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Kilka dni temu miałam miły telefon od dziewczyny, która przedstawiła sę jako Paula.
Zagląda na watek Leosia i m.inn podała namiary do sklepu sprzedającego uprzęże dla psiaków. Jest tam uprząż z rączką, przy pomocy której można by[B] Leosia[/B] przenosić prawie jak w walizeczce.
Jak dla mnie zbyt dużo zapinania i taśm, ale pewnie producent mógłby to zmodyfikować. Co Ty na to[B] babi2?[/B]
[URL]http://www.firma-admiral.pl/[/URL][/QUOTE]

Przeglądałam te cuda, ale nic tu nie widzę co pomogło by Leonowi stanąć na cztery łapy. Bo z Leonem jest tak: robi różne sztuki z łapkami ale unosząc się z pozycji leżącej do krótkotrwałego stania lub porusza się jakby "na kolanach". Natomiast, jeśli go ustawię i ustabilizuję na czterech łapkach to poruszając sie do przodu nie robi żadnego użytku z tylnych łapek, tylko rozjeżdżają mu się do szpagatu. To samo, gdy podwieszę mu tył na uprzęży, którą od was dostałam. Łapy dyndają mu bezwolnie :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Bazarek dla chłopaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238696-TOREBKI-TORBY-PLECAK-DLA-LEOSIA-LUZIKA-BY-MÓGŁ-CHODZIĆ-Do-20-01-G-22?p=20280279#post20280279[/URL][/QUOTE]Z tego co patrzyłam, to raczej dla dziewczyny ;) i to dorosłej ;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro kończymy drugą serię zabiegów (powyżej zamieściłam rachunki, które uregulowała WiosnaA :modla:), tak, że razem będzie 22 zabiegów.
Luzik coraz częściej i coraz dłużej potrafi samodzielnie stać na czterech z brzuchem (żeby nie powiedzieć z pupą) w górze, w śniegu. W sobotę postaram się uchwycić te momenty nw filmiku. Idzie ku lepszemu, chociaż ....
Ja nie mam zbyt śmiałych oczekiwań (zeby się nie rozczarować, jeśli się nie spełnią), ale jestem pewna, że w lato wypracuje sobie (Leon) jakiś sposób samodzielnego przemieszczania się bez robienia sobie krzywdy w postaci otarć.

Dziękuję za bazarki zarówno organizatorom jak i uczestnikom.
pozdrawiam :iloveyou:

Edited by babi2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...