Jump to content
Dogomania

Przepisy na psie ciasteczka :)


blaira

Recommended Posts

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie wyjelam z piekarnika serowe ciasteczka z pierwszej strony;)
nie jestem pewna czy dobrze wyszly ..dalam oleju rzpakowego zamiast roslinnego i maki innej dalam :roll:
zaraz zobaczymy czy bedzie chcial jesc :diabloti:
sa bez smaku ,probowalam :evil_lol:
i wydaja sie takie jakby otoczone maka chociaz piekly sie 20 min ...:razz:
niewiem niemam talentu kulinarnego :roll:

Link to comment
Share on other sites

suche to moje też są, ale jak twoje wyglądają z wierzchu? zobacz kilka stron wcześniej dałam zdjęcia swoich wypieków, bo może twoje są niedopieczone i dlatego psu nie za bardzo smakują, zresztą takie niewypieczone mogą być szkodliwe, pokaż mamie to ci powie czy są wypieczone, albo zrób zdjęcie ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja dzis zrobilam jablkowo-cynamonowe i serowe...
te pierwsze - przepis wg mnie jest jakis dziwny...nie wyszly zbyt dobrze, a i tak dalam wiecej maki...bede probowac jeszcze inaczej - tzn sa fajne bo chrupkie a w srodku miekkie i ladnie pachna jablkami i cynamonem, ale...sa dobre:eviltong:
a serowe super - fajnie wygladaja, ladnie pachna i tez calkiem dobre;) w srodku lekko miekkie (bo jednak ser), z zew chrupkie - i ciut urosly bo dalam proszek do pieczenia (bardzo malo)

tylko teraz bede trzymac wszystko w lodowce, ale zapas ciasteczek mam na jakis czas:evil_lol: a mialam nie piec:roll: suka na diecie....echhh

swoja droga musze kiedys policzyc w miare mozliwosci jak to cenowo wychodzi - jaka roznica jest z ciastkami z zoologa (tymi lepszymi troche):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']mi też nie wyszły te cynamonowo jabłkowe, ciasto strasznie lepkie było, dziwne takie , a później je spaliłam w piecu :evil_lol:[/quote]

bo z tym przepisem cos nie tak wg mnie...one sie wlasnie spalily...potem znalazlam drugi przepis - z otrebami - ktory ma sens..ale po ptokach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']bo z tym przepisem cos nie tak wg mnie...one sie wlasnie spalily...potem znalazlam drugi przepis - z otrebami - ktory ma sens..ale po ptokach[/quote]
ja robiłam właśnie z otrębami : P i mi wyszły ;) zrobiłam 2x tyle, tyle ile było trzeba mąki z otrębów na jedną porcję zmieliłam, drugie tyle wrzuciłam w całości i ładnie wyglądały :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']bo z tym przepisem cos nie tak wg mnie...one sie wlasnie spalily...potem znalazlam drugi przepis - z otrebami - ktory ma sens..ale po ptokach[/quote]

hmm no to chyba faktycznie coś nie tak z tym przepisem jest :razz:
Mi się spaliły po 15 min leżenia w piecu a miały tam być chyba 30min :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']hmm no to chyba faktycznie coś nie tak z tym przepisem jest :razz:
Mi się spaliły po 15 min leżenia w piecu a miały tam być chyba 30min :roll:[/quote]

a ja dluzej pieklam, ale w innej temp - nie chcialy sie zrobic i sie spalily...
i wlasnie uzywalam ten drugi przepis, czyli...z otrebami jest dobry a bez nie ;)

a serowe...? bo tez dwa sa...ja robilam ten z minimalna iloscia skladnikow ;) ser, maka, jajko, woda...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...