Jump to content
Dogomania

Przepisy na psie ciasteczka :)


blaira

Recommended Posts

Hexolina zadowolona :lol:. Dostała dzisiaj szansę na spacerze i bez linki biegała (uciekła mi za kotem raz i na lince biega ostatnio). Zamiast pobiec za zapachem przyleciała po ciacho, czuję się doceniona :multi:.
Skład ciastek (wszystko tak na oko dodawałam):
ser żółty, ryba mrożona jakaś, marchewka gotowana, jajko, olej i mąka
Wszystko wymieszane, rozwałkowane, popdzielone na małe kawałki i upieczone. Chwila roboty, łatwe i smaczne :razz:.
Następne będą z wątróbki ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zaraz będę wkładać do piekarnika, zrobiłam połowe serowych i połowe serowo-pasztetowych :diabloti:
tylko nie wiem czy nie dodałam za dużo oleju, ale to już trudno. :eviltong:
mam tylko nadzieję, że Axel je będzie jadł, bo jak nie to nie wiem co z nimi zrobie :evil_lol:
planuję jeszcze spróbować z wątróbkowymi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej pozytywnych opinii słyszałam właśnie o wątróbkowych ciasteczkach. I tak się przymierzam,....... przymierzam.......
Moje baski sa zdecydowanymi łasuchami, więc nie muszę się specjalnie starać, aby je zadowolić. Ale jak upiekę takie ciasteczka, to się na pewno pochwalę.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja też spróbuję z wątróbkowymi.
Serowe Axel bierze do buzi i wypluwa, chyba naprawdę kiepska kucharka ze mnie :evil_lol: jakieś bez smaku zupełnie wyszły. :shake:
te z pasztetem to tak średnio mu podchodza, jedno zjadł, może później więcej zje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Serowe - nie podeszły,
pasztetowe tez nie
a wątróbkowe...?

pzdr.[/quote]

jeszcze nie próbowałam :eviltong:
ale zrobiłam wczoraj takie serowo-pasztetowe, właściwie to wszystkiego dawałam tak na oko. I jadł :multi: i to jak chętnie :loveu: na początku biegał za mną i skakał żeby tylko ciacho dostać :loveu::evil_lol:
dzisiaj już tak chętnie nie jadł, chyba temu że wczoraj jeszcze ciepłe były i zapach miały intensywniejszy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

bo serowe ciastka sa takie bez smaku:lol: sama probowalam:evil_lol: kruche troche i tyle:eviltong:a dalam duzo sera...
bardzo przyjemne sa jablkowo-cynamonowe, ale trzeba wybrac ten dobry przepis - kraza dwa, z jednego wychodzi...no nie wychodzi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...