Jump to content
Dogomania

Koczuję już nie na polach ,a w NOWYM DOMU!!! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Ja proponuję ciotko wpłacić na nr konta, który poda Ci skarbnik - [B]lika1771[/B] - co się uzbierało, a tą resztę to poczekać jeszcze z 1-2 tygodnie, a jak nie wpłaci ta osoba to na wątek: kto nie wpłacił.[/QUOTE]

Dobra Ciotko, to czekam na nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewexoxo']myślę że uda mi się przekonać TZa do zjazdu z A4 i odbioru Kukiego z podanego adresu. A kto ma odebrać psinkę we Wrocławiu? On jedzie do DT czy DS?[/QUOTE]

Byłabym ogromnie wdzięczna gdybyście sami mogli odebrać Kukiego:)
Na razie jedzie do michelle04 i to Ktoś właśnie z hoteliku ma Go od Was odebrać - szczegóły dogramy wkrótce:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewexoxo']czyli mam rezerwować miejscówkę dla Kukiego i wpisać na wątku transportowym, że oferta transportu nieaktualna? (bo więcej nie damy radę zabrać)[/QUOTE]

Tak, oczywiście rezerwujemy "kuszetkę" dla Kukiego i bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Tak, oczywiście rezerwujemy "kuszetkę" dla Kukiego i bardzo dziękujemy:)[/QUOTE]

Nie ma sprawy, przerzucimy Kukisia :-) Proszę jedynie o zapewnienie jakiegoś koca na wypadek choroby lokomocyjnej. Miałam już takie doświadczenia z sunią, która oprócz kilku garści sierści zostawiła w aucie kilka pamiątek z obiadu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Godzina,dwie godziny przed wyjazdem najlepiej podać aviomarin dostępny prawie we wszystkich sklepach.Tak na wszelki wypadek,jedna dawka psu nie zaszkodzi a pomoże,nawet gdyby nie miał choroby lokomocyjnej będzie się spokojniej zachowywał w czasie jazdy.Aviomarin jest tani.Na wszelki wypadek warto mieć ręczniki papierowe albo papier toaletowy.No i oczywiście buteleczkę wody dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Przewoziliśmy Kukiego z lecznicy w Bielsku do Gliwic i nie było żadnych problemów - mam na myśli chorobę lokomocyjną.
Jeżeli p. Jola da Mu tylko śniadanie, to z pewnością nie będzie po drodze żadnych tego typu kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Konto wyslane dziekuje[/QUOTE]


Przelałam kwotę 55,10 zł z mojego bazarku.

Proszę o potwierdzenie otrzymania pieniędzy tu na wątku oraz na wątku bazarkowym.

Oczwiście będę sprawdzała co chwilę i czuwała nad dalszymi losami tego bazarku, może cicia1977 jednak wpłaci za wylicytowaną książkę, to jeśli tak się stanie, to przeleję resztę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Przelałam kwotę 55,10 zł z mojego bazarku.Proszę o potwierdzenie otrzymania pieniędzy tu na wątku oraz na wątku bazarkowym.Oczwiście będę sprawdzała co chwilę i czuwała nad dalszymi losami tego bazarku, może cicia1977 jednak wpłaci za wylicytowaną książkę, to jeśli tak się stanie, to przeleję resztę.[/QUOTE]Jak tylko pojawi sie na koncie oczywiscie potwierdze.Czekam na rachunek z lecznicy,bo pieniazki sa,ale moze sie okazac po zaplaceniu,ze tak wesolo nie jest....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Jak tylko pojawi sie na koncie oczywiscie potwierdze.Czekam na rachunek z lecznicy,bo pieniazki sa,ale moze sie okazac po zaplaceniu,ze tak wesolo nie jest....[/QUOTE]

dlatego pisałam o ogłoszeniach bo są super fajne te fotki i on ma szansę na szybkie znalezienie domku, ale coś nikt nie ma czasu dla Kukiego :shake: a domek sam się nie znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']dlatego pisałam o ogłoszeniach bo są super fajne te fotki i on ma szansę na szybkie znalezienie domku, ale coś nikt nie ma czasu dla Kukiego :shake: a domek sam się nie znajdzie[/QUOTE]


może ktoś pomóc z tekstem do ogłoszeń dla Kukiego?:modla:

Link to comment
Share on other sites

ponizej w linku jest ten, który ja napisałam - mogłyby już chociażby z nim iść ogłoszenia

[quote name='malawaszka']oj szkoda czasu, a potem będzie płacz... napisałam taki w pięć minut, jak będziecie mieć lepszy to zamienię

[URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/182[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...