Jump to content
Dogomania

"Rozmowy w toku" - Chihuahua


heraon

Recommended Posts

[quote name='Envi']Heh, właśnie została utworzona przeze mnie propozycja petycji dotycząca tego odcinka. Może coś źle zostało napisane i się nie pokazała, ale miała tytuł taki sam, jak tutaj.
W razie czego ponowię ją po godzinie 15.[/QUOTE]
Poszukam i jakby co- podpiszę. Trzebaby porozsyłać do dziewczyn od cziłek- mogę się tym zająć.

[quote name='Chiquita&Deedee'][COLOR=#000000]Heheh, dla szczytnego celu mówisz [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
[COLOR=#000000]Kurde, ale moje dziewczyny mają różowe i fioletowe sweterki[/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG][COLOR=#000000] i co teraz[/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
:lol: Moje też mają i swetry, i polarki, i nawet kurteczki... I przyznaję się, że lubię im kupować ładne wdzianka. I tak w zimie muszą coś na sobie mieć, więc niech ładnie wyglądają...
Nie no, Ty jesteś ostatnią osobą którą możne by określić że ma swoje chi dla lansu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vesper']Poszukam i jakby co- podpiszę. Trzebaby porozsyłać do dziewczyn od cziłek- mogę się tym zająć.


:lol: Moje też mają i swetry, i polarki, i nawet kurteczki... I przyznaję się, że lubię im kupować ładne wdzianka. I tak w zimie muszą coś na sobie mieć, więc niech ładnie wyglądają...
Nie no, Ty jesteś ostatnią osobą którą możne by określić że ma swoje chi dla lansu ;)[/QUOTE]
Ja też poszukam...ale nie wiem czy znajdę:-(
Nie no...ubranka na zime to normalne, a kolor chyba nieważny :) Może różowe obroże też są zakazane? :lol:
Ale jak widzę w lato cziłke ubraną w bluzeczke czy sukienke:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ja też poszukam...ale nie wiem czy znajdę:-(
Nie no...ubranka na zime to normalne, a kolor chyba nieważny :) Może różowe obroże też są zakazane? :lol:
Ale jak widzę w lato cziłke ubraną w bluzeczke czy sukienke:angryy:[/QUOTE]
Nie, nie wierzę że widziałaś chi w sukience:crazyeye:...?

Link to comment
Share on other sites

W zeszłe lato, na Krupówkach. Joy było już bardzo gorąco, a spotkałyśmy jakąś panią z chi (długowłosą...o wiele bardziej owłosioną niż Joy...) w sukience... Biedactwo ledwie chodziło... Dawałam Joy wtedy pić to tamten maluszek też podszedł się napić...wypił bardzo dużo... Pewnie nawet nie pomyśleli by wziąc dla pieska wodę:shake:

Link to comment
Share on other sites

O mamo jakbym wyciągnęła sukienkę to by mnie psy wyśmiały:evil_lol:
Dobry ciuszek nie jest zły jak zima sroga i ma się 15cm wzrostu :p
Majtów na cieczkę nie potrzebujemy:eviltong:
Miło Arielko, że ja nie wyglądam na taką:loveu:

maryg taką Pancię to bym chyba walnęła...:angryy: mam słabą tolerancje...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']I byłabyś w telewizji - widzisz:D

Jako szalona kobieta atakująca super fajną Pancię z ciułałą...:diabloti:[/QUOTE]
Ale ona by poszła się poskarżyć do rozmów w toku :evil_lol:
A tak na serio...faktycznie, mogłam działać:diabloti: A co tam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Envi']Nie mogę nigdzie znaleźć mojego wątku na petycjach, więc napiszę ją ponownie.
Mam tylko pytanie, do kogo skierować prośbę do dyrektora programu TVN, czy do dyrektora "Rozmów w Toku"?[/QUOTE]
Wydaje mi się, że do dyrektora "Rozmów w Toku"...ale nie wiem :shake: Do programu TVN też może być...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ale ona by poszła się poskarżyć do rozmów w toku :evil_lol:
A tak na serio...faktycznie, mogłam działać:diabloti: A co tam :lol:[/QUOTE]
Hahah, no i była by biedną napadnięta Panią ze słitaśną ciułałą...:placz:

A tak serio to lepiej nie, bo ja mam teraz tak, że jak widzę jak ktoś ciągnie psiaka po chamsku to staję autem w miejscu i robię aferę... a później się mnie ludzie boją:roll: ale gość teraz z pieskiem chodzi jak z jajkiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahah, no i była by biedną napadnięta Panią ze słitaśną ciułałą...:placz:

A tak serio to lepiej nie, bo ja mam teraz tak, że jak widzę jak ktoś ciągnie psiaka po chamsku to staję autem w miejscu i robię aferę... a później się mnie ludzie boją:roll: ale gość teraz z pieskiem chodzi jak z jajkiem;)[/QUOTE]
Mam tak samo jak widzę kogoś znajomego jak robi coś źle z psiakiem ;) Zaraz wszystko im wyjaśniam i następnym razem są przy mnie otrożni:evil_lol: Ciekawe tylko co się dzieje gdy mnie nie ma w pobliżu...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś nie chce żeby program zostal pokazany trzeba robić szum na ich stronie i wysyłać maile do TVNu.
Gdy pokazali prawosławną wigilię jako ucztę mięsną to kilkadziesiąt tysięcy prawosławnych dzień w dzień wysyłało do nich maile z oburzeniem.
Podziałało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Envi']Nie mogę nigdzie znaleźć mojego wątku na petycjach, więc napiszę ją ponownie.
Mam tylko pytanie, do kogo skierować prośbę do dyrektora programu TVN, czy do dyrektora "Rozmów w Toku"?[/QUOTE]
Do tzw. Dyrektora Programowego, albo Kierownika Programowego- to on decyduje co będzie leciało...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oni maja gdzies wasze maile.
Liczy sie kasa a nie to co srednioogarniety kowalski o tym mysli.
Tego, ze tvn jest zaklamany negowac nie bede...
Ale w przypadku tych psow-zabawek mozna sie po czesci zgodzic. w zdecydowanej wiekszosci jest to dodatek do bucikow na wysokim korku czy to sie wam podoba czy nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asco']Oni maja gdzies wasze maile.
Liczy sie kasa a nie to co srednioogarniety kowalski o tym mysli.
Tego, ze tvn jest zaklamany negowac nie bede...
Ale w przypadku tych psow-zabawek mozna sie po czesci zgodzic. w zdecydowanej wiekszosci jest to dodatek do bucikow na wysokim korku czy to sie wam podoba czy nie[/QUOTE]
Kogo ty nazywasz "średnioogarniętym"? Właśnie przeglądam Twoje posty (z wielkiej litery piszę tylko ze wzgl. na gramatykę i tzw. "zwrot grzecznościowy") i widzę że na każdym wątku po prostu spamujesz- a z tego wynika, że jesteś nikim innym, jak tzw. trollem! :mad:
Do tego w profilu zdjęcie jamnika z wielkimi słuchawkami na uszach- czy Ty w ogóle wiesz, że psy mają kilkadziesiąt czulszy słuch niż ludzie? Takie zdjęcie jest po prostu niestosowne (sorry pozostałych za ten kawałek, ale aż mnie trząsnęło jak zobaczyłam "słitaśną" fotkę).

Co do Twojej wypowiedzi... Ilu znasz właścicieli np chihuahua? Ja znam i to sporo. Sama mam 3 psy tej rasy. I żyjąc w stolicy Polski naprawdę- poza fotkami w gazetach- nie widuję damulek z malutkimi chi w ubrankach- jakoś dziwne że media kreują taki obraz a rzeczywistość wcale nie jest taka zła i 90% właścicieli chi stanowią normalni ludzie- wyprowadzający je na długie spacery, może jeszcze cię zdziwi- niektóre z chihuahua (nawet z naszych dogomaniackich) biorą udział w zawodach agility...

I nie pisz że mają gdzieś maile- w przypadku Pestki tak długo pisałyśmy, aż Uwaga przyjechała i nakręciła o niej program... Tak więc wbrew Twoim obawom nie jesteśmy "gromadą nawiedzonych bab" tylko egzekwujemy to, co nam się nie podoba- a że stanowimy część społeczeństwa i widzów TVN- jak mogą mieć nas w d...? :lol: :p

Edited by Vesper
Link to comment
Share on other sites

Ha, mój pies zabawka ma na koncie już kilka startów w dogtrekkingach, w tym trzy zwycięstwa- dwa razy pierwsze i raz trzecie miejsce w LONGU (dłuższy dystans). Oraz start w bardzo trudnych warunkach w Złotym Stoku- góry, paskudna pogoda i 28 km na łapach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper']Kogo ty nazywasz "średnioogarniętym"? Właśnie przeglądam Twoje posty (z wielkiej litery piszę tylko ze wzgl. na gramatykę i tzw. "zwrot grzecznościowy") i widzę że na każdym wątku po prostu spamujesz- a z tego wynika, że jesteś nikim innym, jak tzw. trollem! :mad:
Do tego w profilu zdjęcie jamnika z wielkimi słuchawkami na uszach- czy Ty w ogóle wiesz, że psy mają kilkadziesiąt czulszy słuch niż ludzie? Takie zdjęcie jest po prostu niestosowne (sorry pozostałych za ten kawałek, ale aż mnie trząsnęło jak zobaczyłam "słitaśną" fotkę).

Co do Twojej wypowiedzi... Ilu znasz właścicieli np chihuahua? Ja znam i to sporo. Sama mam 3 psy tej rasy. I żyjąc w stolicy Polski naprawdę- poza fotkami w gazetach- nie widuję damulek z malutkimi chi w ubrankach- jakoś dziwne że media kreują taki obraz a rzeczywistość wcale nie jest taka zła i 90% właścicieli chi stanowią normalni ludzie- wyprowadzający je na długie spacery, może jeszcze cię zdziwi- niektóre z chihuahua (nawet z naszych dogomaniackich) biorą udział w zawodach agility...

I nie pisz że mają gdzieś maile- w przypadku Pestki tak długo pisałyśmy, aż Uwaga przyjechała i nakręciła o niej program... Tak więc wbrew Twoim obawom nie jesteśmy "gromadą nawiedzonych bab" tylko egzekwujemy to, co nam się nie podoba- a że stanowimy część społeczeństwa i widzów TVN- jak mogą mieć nas w d...? :lol: :p[/QUOTE]

no i kocham cie normalnie :) asco wszedzie musi jakies glupoty wypisywac bo by nie przezyl wiec nie martw sie....on ma poglady jak czlowiek z pustelni...

a czy to chodzi o odcinek pt: "psiary"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']no i kocham cie normalnie :) asco wszedzie musi jakies glupoty wypisywac bo by nie przezyl wiec nie martw sie....on ma poglady jak czlowiek z pustelni...

a czy to chodzi o odcinek pt: "psiary"?[/QUOTE]
Dziękuję :lol:

Co do tytułu odcinka -nie mam pojęcia, a był ostatnio jakiś odcinek "Rozmów w..." nt psów? Z tego cdo słyzałam, tyen o którym mowa jest tu na wątku, ma być na przełomie września/października...
Mogłabyś napisać coś więcej o czym był ten odcinek? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...