Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='McDzik']My dopiero teraz dostaliśmy mailem coś takiego + piszą, żeby mieć na miejscu dowód wpłaty[/QUOTE]

Czyli co wyciąg z karty mam im niby przynieść.

Skoro nie przyjmowali zgłoszeń bez opłat to niech teraz nie oczekują że ktoś przywiezie im kopie.

Z węgierskim związkiem walcze od roku o dyplom champ dla psa - do dzisiaj nie mam go poprawnie wydanego. Teraz zgłaszałam 3 psy znajomych i co jedno zgloszenie to lepsza akcja. Na chwile obecną mam chyba po 10 maili na każdego psa potw. że przyjęli, ale tak czy siak je wydrukuje. Zgłaszałam psy przez doglle (3 oddzielnie konta), a i tak szanowna ekipa nie poradziła sobie z przepisaniem danych - zwalając wine na mnie i na doglla. Nagle żółta i pręgowana suka, wg systemu Węgierskiego stały się obie - błękitne. Nagle jedna z suk została dopisana do wł. drugiej suki, finalnie po 2 czy 3 tygodniach korespondencji z nimi udało mi się załatwić zmianę kolorów suk, jak i udało się wpisać poprawne imie właściciela, ale....adres jest i tak kogo innego...

EDS było tragedią, tutaj spodziewam się już jakiejś apokalipsy.

Link to comment
Share on other sites

Musia - to właśnie taki "cuś" też mam - to najbardziej "oficjalne" co do tej pory dostałam. Wcześniej tylko odpowiedzi z automatu były, potem dobiłam się w końcu do żywej osoby co mi po ludzku napisała, że ok. A wcześniej chciałam nawet im faxa wysłać, dzwoniłam na numery podane na ich stronie kenel klubu - żaden się nie odzywał.
Jak dla mnie to trochę nieteges. Nie jestem osobą która wymaga niewiadomo czego, ale odpowiedzi na proste pytania tak. Zwłaszcza że cały proces zgłaszania i oplaty byl dla mnie czymś niezapomnianym :diabloti: bo pierwszy raz płaciłam z mojego konta za granicę, sprawdzałam milion razy czy na pewno dobre rubryczki wypełnione, zatwierdziłam przelew, z konta wyszła suma a ja wyszłam z pracy. I po tym mam smsa na telefon, że moje konto powiększyło się o dokładnie tą sumę co przelałam jakieś pół godziny wcześniej za WDS minus 3 zł.... Zzieleniałam, bo co - cofnęli? nie przyjęli? Nie miałam mozliwości sprawdzić stanu konta, bo byłam w drodze do domu. Pół godziny myślenia co nie tak zrobiłam. I co się okazało jak sprawdziłam w domu? Ano że mojemu chłopu z jego pracy przelali jakiś dodatek w kwocie dokładnie takiej jaką wcześniej ja wpłaciłam za WDS (tylko bez 3 zł). :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']czy coś zmieniło się w gp w psach - weteranach ?[/QUOTE]
Tak jest obecnie:
[TABLE]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Gonczy polski[/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[TD="width: 64, align: right"]9[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Work[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Champion[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Veteran[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Minor puppy[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Junior[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Champion[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Veteran[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Przyszly potwierdzenia i cos na katalog- nie wiem co dokładnie bo net mi tak chodzi powoli ze masakra...
Mailem przyszło, są linki które trzeba otworzyc i sobie wydrukowac.

Przyjmowanie psów od godz 6 rano, sedziowanie w e czwartek i piatek od godz. 11, w sobote i niedziele od godz 10.

Link to comment
Share on other sites

witam a powiedzcie mi czy osoby wystawiajace psy też muszą kupic bilety??? czy wystawcy mają wstęp na wszystkie dni wystawy żeby pooglądać i czy muszą za to płacić czy wszytsko jest w ramach zgłoszenia psów....

Link to comment
Share on other sites

Z 1 zgłoszonym psem wchodzi jedna osoba -nie trzeba dodatkowo kupowac biletu. Ale w dzień,w którym dana rasa jest wystawiana, w pozostałe zwykle nalezy zakupic bilet.
Chociaz np w Paryzu na WDS był taki bałagan,ze sobie wchodzilismy we wszystkie dni w te i spowrotem bez zadnych biletów:eviltong: wystarczyło zachowac identyfikująca bransoletke :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

oki super to mysle że przy tym bałaganie co tam widać na dzień dzisiejszy może tez uda sie spacerować hihihi :evil_lol: tylko że moje psiaki będą wystawiane dopiero w niedziele wiec ciekawe czy wcześniej mi dadzą taką super bransoletkę wejściową :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

czytając o cenach biletów na stronie wds, znalazłam wzmiankę że osoby z psem wchodzą za darmo ale muszą mieć smycz i książeczkę zdrowia, więc zapewne nie chodziło koniecznie o zgłoszone

Link to comment
Share on other sites

Eee, nie chce mi sie wierzyc,ze każdego zwiedzające byle z psem wpuszczaliby za free na teren wystawy, do tego halowej, na której jest ograniczona przestrzeń ;)
pewnie zastosowali "skrót myslowy" piszac te informacje :)
zwykle jesli sie wprowadza na teren swiatówki psa nie zgłoszonego, trzeba dla niego wykupic specjalna wejściówke + bilet dla siebie/wejściówka dosyc droga zazwyczaj/

Link to comment
Share on other sites

faktycznie jest napisane że odwiedzający z psami maja za free ale myśle że to dotyczy właśnie wystawców a nie ludzi z zewnatrz jak by to było gdyby wszystkie burki z miasta sie tam jeszcze zawlekły :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

W Budapeszcie na EDS w 2008 chciałam kupić bilet dla siostry (miałam 2 psy i 3 osoby) i za cholerę nikt nie rozumiał mnie w kasie (po angielsku!!!) . Pokazałam im na migi moją bransoletkę i pieniądze, a oni zdziwieni dali mi kolejną za darmo ;) Baaardzo jestem ciekawa organizacji tej wystawy, bo to co działo się w 2008 do dziś powoduje u mnie zimne poty :D

Link to comment
Share on other sites

ja na Węgrzech kiedyś w Debreczynie chciałam w informacji kolejowej dowiedzieć się o ktorej jedzie pociąg do jakiegoś miasta. Pani też za grzyba zrozumieć nie mogła o co kaman. Dopiero pomogła kartka papieru, długopis i rysunek pociągu, torów, napisy nazw dwóch miast i zegarek z dużym znakiem zapytania. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was wie, jak wygląda sprawa parkingu dla wystawcy (zwykły samochód osobowy, na jeden dzień)? Widziałam, że pojawiły się opcje dla kamperów i przyczep i nie wiem, czy przegapiłam jakąś wcześniejszą informację dotyczącą osobówek? Na wcześniejszych światówkach trzeba było parking rezerwować, a tu jakoś cisza... Wiecie coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...