Jump to content
Dogomania

Pieczywo


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LeCoyotte']moja psica także uwielbia suchy chleb, ale niedawno ujawniła sie u niej alergia, drapie się po chlebie. Co można jej dać w zamian za chleb? Czy są takie jakies sucharki dla psów, nieuczulające, najlepiej bez glutenu?[/quote]

Myslę, że skoro jest pieczywo bezglutenowe to i jakieś sucharki też. Popytaj w sklepach ze zdrową żywnością ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

czytając ten wątek moge stwierdzić, że chyba wszystkie psy na świecie kochają Chlebek...Bo mój Lucky też za nim przepada dostaje co najmniej 2 kromki dziennie bez żadnych dodatków i to mu wystarcza w zupełności jak dostanie już chleb to merda ogonem jak głupi ( Raz prawie rozbił lustro z zachwytu :roll::lol:
Tak że muszę uważać z chlebkiem bomu się adrenalina podnosi :eviltong::razz:

Pozdrowienia dla wszystkich właścicieli smakoszów pieczywka ;)

Link to comment
Share on other sites

Luna od dawna jest na BARFie ale od jakiegoś czasu mięso przestało ją specjalnie interesowac. Zauważyłam za to, że zasmakował jej chleb. Mam możliwośc kupienia chleba z poprzedniego dnia czyli nieco wysuszonego. Kiedy Luna marudzi i nie chce mięsa daje jej 2-3 kromki tego podsuszonego chleba, czasami ze smalcem, masłem albo pokruszony w rosołku, który gotuję na skrzydłach lub porcji rosołowej. Do tego chleba dodaję obrane mięsko, olej, marchewkę lub inne warzywo. Innym razem zamias chleba dodaję ryż. Zauważyłam że taka odmiana jej służy. Gdybym położyła chleb obok mięsa Luna wybrałaby chleb. Pewnie po jakimś czasie znów wrócimy do BARFa. Kiedy temperatura na dworze będzie niższa mięso znów zacznie jej smakowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Mój piesek kocha chleb w każdej postaci , jak wracam ze sklepu to czeka na kanapkę i czesto podczas śniadania jak " żebra" daje mu chleb bo wolę to niż inne ludzkie jedzenie. Sam nieraz wyjada suchy chleb z koszyczka przygotowany do oddania. A jak dostanie kawałek z masełkiem....mmmm luksusik :) nieraz siedzi grzecznie cały czas jak jem i w nagrodę dostaje ostatni kęs kanapki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...