Jump to content
Dogomania

PIĘKNY KREMOWY SIWUCH -ktoś go pokochał!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

[quote name='Nanka']możecie poprosić kogoś o zrobienie odsyłacza do banerka - gdzieś w offtopie był wątek 'odsyłacz na życzenie' ;)[/QUOTE]

Spróbowałam sama i tyle mi wyszło, mam nadzieję, że nie przekroczyłam regulaminu.
I dzieki że prosiłas o odsyłacz. Nie umiem zrobić, żeby tylko kliknąć w banerek :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cieszę się, że Wam się udało przede mną :) ja poprosiłam o zrobienie odsyłacza w odpowiednim wątku, ale teraz to już nie aktualne - możecie sobie kopiować z podpisu ciapusia ;) ja sobie go nie wkleję - przynajmniej na razie, bo chcę trochę poszerzyć grono piszących na wątku Toski :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Piesek jest super.
Trafiłam tu po pięknym banerku!
Niestety nie mogę przeczytać wszystkiego więc powtórzę pytanie za erką, czy był już gdzieś wystawiany?
Ja w razie czego mogę go wystawić na 4 łapy, alegratka, gazeta-forum. Tylko w razie czego to prosiłabym o ładny opis![/quote]

widzę, ze ogłoszenie jest tylko na allegro i alegratka ..
Grażyna- myślę, że opis z alegratki i zdjęcia z pierwszego postu wsytarczą:

[FONT=Arial]Siwuch trafił do schroniska w lipcu 2006r. Na początku był bardzo przestraszony - bał się zarówno psów jak i ludzi. Siedział skulony w kąciku i nie śmiał się z niego ruszać. Gdy oswoił się trochę z towarzyszami z boksu, nadal kontakt z człowiekiem go raczej przerażał.[/FONT]
[FONT=Arial]Gdy zdarzało mu się siedzieć akurat przy kratach i przyszedł ktoś, kto próbował nawiązać z nim jakiś kontakt, on od razu uciekał w kąt z przerażoną miną. Po jakimś czasie zaczynał się przyzwyczajać, gdy głaskało się jego kolegów z boksu, on też nieśmiało podchodził i dało się go dotknąć.[/FONT]
[FONT=Arial]A teraz Siwuch to już zupełnie inny psiak niż na początku.[/FONT]
[FONT=Arial]Chłopak bardzo się rozhasał - do krat biegnie zawsze pierwszy, jest pierwszy do głaskania, domaga się pieszczot, trąca nosem, podstawia pysk. Dawno już zgubił obróżkę z numerkiem (prawdopodobnie sam sobie ją zdjął, bo mu przeszkadzała).[/FONT]
[FONT=Arial]Jest to wesoły, pełen energii psiak, bardzo towarzyski, świetnie dogaduje się z psami w boksie.[/FONT]
[FONT=Arial]Dlaczego jeszcze tkwi w schronisku-możliwe, że z powodu swojej wielkości - bo jest wyjątkowo duży.[/FONT]


[FONT=Arial]KONTAKT 507061133 Agnieszka[/FONT]

[FONT=Arial]pies jest w schronisku w Łodzi[/FONT]

[FONT=Arial][URL]http://www[/URL]. dogomania. pl/forum/showthread.php?t=46587[/FONT]

[FONT=Arial]Uwaga! aukcja ma charakter informacyjny, pies zostanie oddany do adopcji osobie, która zostanie zaakceptowana przez schronisko.[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Bardzo proszę- czy może ktoś tego pięknego psa umieścić też tutaj? : [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL][/FONT]
[FONT=Arial][URL="http://www.psy.mgt.pl"]www.psy.mgt.pl[/URL][/FONT]
[FONT=Arial]www.lukrowi.pl/forum[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...