Jump to content
Dogomania

Wystawy: wyniki, stawki i zdjecia (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agappe

Recommended Posts

[quote name='anulus']Witam!!
Przykro ale mylisz się, to nie sa żadne pretensje z mojej strony, może tak to odebrałas.Ale pomyslałam że warto przypomnieć jakie nagrody były na I wystawie krajowej Akit. Aczkolwiek zrobiło mi się przykro i pomyslałam o Patrycji ktora włożyła duzo pracy w te nagrody i nikt o nich nawet nie wspomniał. Myslę że napewno czyta wasze wypowiedzi i oglada wasze nagrody z tej wystawy i jak sadzicie co ona czuje. Wiem że kazdy z nas ma uczucia .
Pozdrawiam
ANULUS[/quote]

To mi przykro, że robisz widły z igły... Myślę, że dyskutowanie na ten temat mija się z celem... bo robi się off topic :roll:
[B]Wszyscy jednogłośnie uważamy, że szklaneczki biją wszystko na głowę[/B], a mieszanie czyiś uczuć między szkło i obrazki tym bardziej, że nikt nikomu żadnej przykrości nie wyrządził, jest nie na miejscu..
a Ty z uporem wyższej sprawy usiłujesz utwierdzić nas,(dodatkowo wypowiadając sie w nie swoim imieniu) że nasze zachowanie czyt. niewiedza na temat nagród z pierwszej krajowej Akit jest co najmniej naganna i krzywdząca dla Patrycji. :roll:
Jeśli o mnie chodzi to nie jestem wróżką, nie mam kuli, ani kota na ramieniu i nie sposób wiedzieć o wszystkim.
Myślę, że powinnaś przynajmniej 2 razy czytać swoje posty przed zatwierdzeniem ich na forum...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siedze przy skanerze i "płaczę". Niestety ani jedno ... słownie ANI JEDNO zdjęcie z wystawy nie nadaje się do pokazania ... wszystkie poruszone :placz:

Tylko te które ja robiłem później psiakom Ostatniego Samuraja i ktrebora są do obejrzenia .... z ringu niestety nic nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
[SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Panevezys (Litwa) 18.02.2007[/COLOR][/B][/SIZE]
[I]Krajowa wystawa (CAC)[/I]
[U][SIZE="3"]sędzia: Zivile Povilaitine (LT)[/SIZE][/U]

[B][COLOR="Blue"]PSY
Kl.championów[/COLOR][/B]
[B]HOKUOKENSHA NO ARASHI[/B]

[COLOR="#0000ff"][B]SUKI
Kl.otwarta[/B][/COLOR]
[B][COLOR="Red"]BUCHIDO BIEŻYNAKI
EMA OMOMO GAWA[/COLOR][/B]


czy ktoś zna suczke EMA Omono Gawa???? :roll: :roll: :roll: :roll:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ajaj przepraszam baaaaardzo :oops: :oops: :oops: jakoś ciagle nie moge zapamietac które diabliki należą do Ciebie :oops: :oops:[/QUOTE]

Daria to dlatego ze owszem widzimy sie czesto na wystawachale poza ringiem:lol: Nasze dziewczyny konkurowaly ze soba tylko jeden jedyny raz,na klubowce wG.M. i to dawno ,obie byly w klasie mlodziezy i na dokladke moja wystawiala jej hodowczyni a nie ja! Z bolem serca przyznaje ze Anata skroila wtedy tylek Kenjiko.:angryy: :angryy: Anata byla pierwsz a kenjiko druga.Potem juz byla bardzo malo wystawiana bo skonczyla ML.CH I ZDECYDOWALISMY SIE NA DZIECI.A teraz lata po wybiegach jej corcia Atsumi Tajgeta.Kenjiko jest malo wystawiana poniewaz przy jej szkoleniu popelnilam straszny blad!Zawsze cwiczyla z nia jej hodowczyni co zaowocowalo tym ze ta malpa nie wyjdzie na ring z nikim innym.Jest psem jednego wystawcy.A zeby bylo lepiej przy jej corci zrobilam znowu to samo !!!!!!A co!! Uczyc sie na bledach?!?!? A po co?!?!?!? Atsumi wychodzi na ring tylko z moja corka,jak probuje ja wziac na ringowke kto inny WRZASK,LAMENT,UCIECZKA.Czyli ogolnie barrrrrrrrrrrrdzo ostry protest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

haha z tego co pamietam Kenjiko i Anata konkurowały ze sobą 2 razy.. na dwoch klubówkach..i powiedzmy w ich pojedynku był remis ;) druga wystawa moja i Anaty - klubowa wystawa Łódź 2003.. z tego co pamietam Kenjiko Zw.Mł, druga była też suczka z Tajgety chyba siostra Kenjiko a moja Ruda dosk, brąz ;) w konkurencji chyba 10suk..

Anate zawsze wystawiałam ja.. ale mimo to nie jest ona psem jednego wystawcy.. jest na takim etapie, ze kazdy obcy człowiek mógłby ją pokazać na ringu, a ona by sie zachowywała jak nalezy :) :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']haha z tego co pamietam Kenjiko i Anata konkurowały ze sobą 2 razy.. na dwoch klubówkach..i powiedzmy w ich pojedynku był remis ;) druga wystawa moja i Anaty - klubowa wystawa Łódź 2003.. z tego co pamietam Kenjiko Zw.Mł, druga była też suczka z Tajgety chyba siostra Kenjiko a moja Ruda dosk, brąz ;) w konkurencji chyba 10suk..

Anate zawsze wystawiałam ja.. ale mimo to nie jest ona psem jednego wystawcy.. jest na takim etapie, ze kazdy obcy człowiek mógłby ją pokazać na ringu, a ona by sie zachowywała jak nalezy :) :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Masz racje!!!!Ale wtedy druga byla nie siostra Kenjiko tylko suczka z tej samej hodowli Yukarihime Tajgeta.A Ciebie z tej wystawy nie pamietam (jak zreszta nikogo) bo musialam stac schowana za budynkiem!!!!!!!!!!Co do wystawiania to wynika jasno ze moje rude malpulce sa rozpuszczone jak dziadowski bicz!!Ale juz........niech im bedzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Agappe, [/B]to ja mam właśnie pytanie dot. wystawiania. Oglądałam parę fotek z wystaw, gdzie była Twoja suczka. Zawsze idealnie i przepięknie prezentujaca swoje wdzięki. :cool3: Czy sama z nią ćwiczyłaś, czy od szczeniaczka? Wiem, że może trochę posłodze, ale niech tam, ogromnie mi się podoba Twoja suczka na ringu:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo za ciepłe słowa :oops: :oops:
pierwsza wystawa Anaty była w wieku 9 miesięcy.. wiedziałam, że pies ma stać dosyc długo nieruchomo i to też z nia ćwiczyłam przed wystawą.. wymagało to ogromnej dawki cierpliwości ode mnie, ale po pierwszej wystawie byłam z Anaty niesamowicie dumna (mimo oceny bardzo dobrej i czwartej lokaty na 4:evil_lol: ), bo jako jedyna z klasy młodzieży stała i się prawie nie kręciła... w 2003 roku miałam "tylko" taki problem, ze nie wiedziałam jak sie pokazuje akty.. nie podnosiłam jej głowy do góry, ustawiałam jak pokrake :oops: itd.. w 2004 po obejrzeniu tysiąca zdjec i konsultacjach z róznymi osobami dopiero zaczełam prezentować Rudą jak należy + dodatkowo występowałam wtedy w konkursie młody prezenter, wiec Anata nie miała łatwego życia na wystawach ;) przed wystawami w 2004 jeszcze z Anatą cwiczyłam stójke i bieganie.. potem było to już całkowicie zbędne.. Ruda sie przyzwyczaiła i sama wiedziała co robić.. teraz najczesciej sama staje jak należy :loveu: :loveu:

kilka zdjęć z młodego prezentera 2004 ;)
[IMG]http://www.akita_husky.republika.pl/Jh5.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.akita_husky.republika.pl/Jh3.jpg[/IMG]


pola1 odnośnie klubowki 2003 to ja tez mało kogo pamietam z tamtego okresu..ale mam kasete z tej wystawy.. komentarze mojego taty, który jeszcze wtedy jeździł ze mną na wystawy sa boskie :evil_lol: :evil_lol: na poczatku były konkurencje hodowlane - najlepszy reproduktor i ktoś mnie wyciagnął na ring, pokazał gdzie mam stać a komentarz taty jest taki, że jemu wydawało się ze reproduktorem jest pies a nie suka, ale moze sędzia nie zauwazy, że Anata to suka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nasze pojecie o wystawach było wtedy praktycznie zerowe :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE="4"][B][COLOR=red]Leszno - 25.02.2007[/COLOR][/B][/SIZE]
[I]Wystawa Championów (CAC)[/I]
[U][SIZE="3"]sędzia - Hans Muller (Ch)[/SIZE][/U]

[B][COLOR=blue]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa Championów[/COLOR][/B]
[B]AMAI Bakira - [/B][B][COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
[B]BIMBO Yamamoto - [/B][B][COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, I, CWC, NDPwR, Zw.Rasy[/COLOR][/B]
[B]INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze - [/B][B][COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#0000ff]SUKI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa Championów[/COLOR][/B]
[B]AKIRA z Grodzkiego Zakątka - [/B][B][COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CWC, NDSwR[/COLOR][/B]
[B]I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgórze - [/B][B][COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]


[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]ogromne gratulacje!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
mam nadzieje, ze fotorelacja bedzie!!![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][B][COLOR=red]Wystawa Championów w Lesznie - 25.02.2007, sędzia - Hans Muller (Ch)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa Championów[/COLOR][/B]
[B]AMAI Bakira[/B] dosk, III
[B]BIMBO Yamamoto[/B] dosk, I, CWC, NDPwR, Zw.Rasy
[B]INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze[/B] dosk, II

[B][COLOR=#0000ff]SUKI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa Championów[/COLOR][/B]
[B]AKIRA z Grodzkiego Zakątka[/B] dosk, I, CWC, NDSwR
[B]I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgórze[/B] dosk, II


[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]ogromne gratulacje!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
mam nadzieje, ze fotorelacja bedzie!!![/quote]

[B][I][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE, GRATULACJE!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

A ja mogę się uśmiechnąć o staweczkę - wiecie jaką :cool3: na PW.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

bety tu moze być problem.. Donya z tego co wiem nie ma katalogu..chris (właściciel Amaia Bakiry) przestał tu zaglądać i nie wiem czy ma katalog :shake:.. hodowla Halne Wzgórze też przestała tu zaglądać, ale wiem, że mają katalog i jak nie ma innej drogi poznania stawki moge do Nich napisać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
No trudno :-( pokombinuję w dziale wystawy, może nie pomylą obu akit :evil_lol: i nie przeoczą mojej prośby. :roll:
Pzdr[/quote]
Juz tak bety nie placz masz staweczke-poslalam Ci mailem;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mam sporo zdjęć z Wystawy Championów i na pewno wstawię je tutaj. I nie rozumiem Bety, dlaczego masz takie opory, aby uzyskać stawkę AA. Ja mam katalog i spoko mogłabym Ci te info wysłać.

[COLOR=Red][B]JESZCZE RAZ GRATULACJE DLA WSZYSTKICH AA I AJ![/B][/COLOR]
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6988/pict5117lr7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6884/pict5118fu5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3623/pict5128md2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7021/pict5129sa8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6996/pict5132wy6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...