Jump to content
Dogomania

KRAKÓW NAJLEPSZE DOMY JUŻ SĄ!!! Dosia i Mimi i Ramzes Z LIGOTY juz w domach!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo ważne - w czwartek na 10 przyjezdzamy z dosia i ramzesem z hoteliku do doktora - tylko jeszcze nei mamay czym
wogole przydalby sie ktos kto da rade przewiezc na zabieg i z powrotem potem, kto da rade?
Zakladam ze mimi juz przyjedzie sama z wlasicielka, dosia zostanie na zabieg ale ramzesa pewnie trzeba bedzie odwiezc juz ok 11, bo on tylko na badania i ogledziny jedzie..
ogolnie to caly dzien maluszki wymagaja pomocy.
a co do sterylizacji mimi to ja dlatgo myslalam zeby mimi dac dopiero w sobote bo jednak nie wyglada to najprzyjemniej zaraz po samej sterylizacji a jak pani taka wrazliwa... juz sama nie wiem.
ech no doradzcie :splat:

Link to comment
Share on other sites

jesli ktokolwiek chociaz da rade jechac po psiaki do hotelu (np spod tesco na wielickiej) rano, tzn dysponuje wolnym czasem to blagam zgloscie sie:(
trudno, zaplacimy 50 zl za taksowke, tylko niech ktos potowarzyszy psiakom, bo dosi tzreba woreczkiem asystowac :(
Anashar, musisz isc do szkoly w czwartek? na pierwsze lekcje? na 11 juz bys byl z powrotem...
moge ci napisac zwolnienie, nie wiem cos nakłamiemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']ja moge rano zawiesc psiaki do lecznicy, ale nie moge zostac. Potem moglabym przyjechac dopiero ok.14[/quote]

Agata, jakbys dala rade to byloby wspaniale!
nie zauwazylma twojego posty, zpokojnie mozesz zawiezc na 10, a jelsi wolisz wczesniej to zpaytam doktora czy nie przyszedlby na 9 nawet... a potem do odebrania beda dopiero jak sie wybudza, po poludniu, ale jeszcze nie wiem dokladnie o ktorej
dosia jedzie bardzo grzecznie a ramzesa dobie przywiazesz an smyczy do zaglowka i bedzie spokoj (mniej wiecej)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, Mimi poruszyla setki ludzi, dzwonia do mnie pytac czy juz ma dom, co z nia, wogole dzwonila do mnie nawet cala firma, chyba ta sama co pytac o losy pomona, i zadzownila pani, ktora zgodzila sie przyjac dosie na dom tymczasowy. dom z ogrodem - wiec super, dosia moglaby sie uczyc czystosci, bo sika gdzie popadnie, moze ja wziac zaraz po sterylizacji, takze jutro po zabiegu dosia mialaby juz lepsza opieke, pani ma juz 3 psy,a le dosia sie ładnie dogaduje, wrecz ignoruje inne psy. to dla dosi byloby wspaniale...
ale pani meiszka za krzeszowicami wiec kawalek, pytanie czy znjadziemy transport dla calej trojki - mimi do Ach21, Ramzesa do hotelu a Dosie do krzeszowic...
glowa mi peka od myslenia jak to wszystko zorganizowac :(
ale to byloby super dla dosienki :cry:

Link to comment
Share on other sites

dosiula - dom tymczasowy będzie miała???!!!:loveu: :multi: :multi: :multi:
jej sie to nalezy jak nikomu innemu...

niestety ciezko mi będzie pomóc z transportem
moge co najwyżej przejać psiaki na piłsudskiego bo to niedaleko od mojej pracy - i np. poczekac z nimi na zabieg, gdyby je ktos podwiózł..
ale moge wyjsć z pracy tylko na +/- godzine

nie wiem czy sie przydam
późniejszym wieczorem mogłabym bardziej pomóc z samochodzikiem o ile nie spadnie snieg..:oops:

ludki, błagam pomóżcie!!
to chodzi o tymczas dla DOSI!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']dosia jedzie bardzo grzecznie a ramzesa dobie przywiazesz an smyczy do zaglowka i bedzie spokoj (mniej wiecej)[/quote]

kiwi, aga-ta
dosia jedzie grzecznie ale chętnie przechodzi do przodu - zeby przymilac sie do kierowcy:loveu: :loveu: , tak, ze ją tez chyba tzreba bedzie przywiazac na smyczce

no i jeszcze jedno - do zabiegu dośka bedzie chyba na czczo? bo ona lubi sobie rzygnąć czasem...:roll: jak ma pełny brzuszek
tak ze plandeka konieczna...

Link to comment
Share on other sites

drugi tymczas dla dosi sie zglosil i drugi zrezygnowal :(
wszyscy sie boja ze nie dadza sobie rady po zabiegu... :(
rozmawialamz Aga-ta, zawiezie psiaki :loveu:
natomiast mimi przyjedzie na zabieg za tydzien jak sie lepiej zadomowi i wzmocni bo juz pojechala do nowego domu :)
Ach21 mowila ze napisze :)
natomiast odwiezc do hotelu mozemy o dowolnej pozre - doktor jest do 22 i na nas bedzie czekał :)
choc wolalabym wczesniej. gdyby ktos miał jakies ciepłe kocyki jeszcze zbye dosie przykryc na noc to moglby dac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...