Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ech,biedna Lunia:( moze ma jakas traume,moze ktos np skrzywidzil jej wczesniejsze szczeniaki,nie wiadomo czy nie miala wczesniej wlasciciela zwyrodnialca. Ech,co do odbioru,jak mam byc szczera mi pasuje idealnie ta niedziela,wczesniej nie moge bo bardzo silne oslabienie po chorobie:( a potem wkuwanie do egzaminow powaznych,wiec jesli nie niedziela-piatek..ech.

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Mam identyczna sunie. Co do wydawania szczeniorkow to mysle ze etapami po trochu. Moge zapewnic , ze sunia na pewno nie bedzie agresywna. One sobie tak mrucza i troche "gadaja" jak to ma ta rasa w zwyczaju, ale na pewno nikomu nie zrobi nic zlego i nie bedzie agresywna.
Nawet nie wiecie jak bardzo chciala bym wziac sunie, ale mnie z domu wyrzuca juz chyba. Mam 2 duze psy i 1 malego i ostatnio jak jechalismy z karma i ze starymi kocami do schroniska , to moj maz mnie prosil zebym juz tylko nie brala zadnego pieska. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21117&page=174[/URL]
To moje stadko. Ale moje drogie Panie jak suni nikt nie wezmie to nie wiem czy po nia nie przyjade:)

Link to comment
Share on other sites

Nemezis jest z Poznania... Mój TZ powiedział, że będziemy omijali Poznań ze względu na korki. Będziemy się starali zrobić całą trase w jeden dzień... chociaż prognozy pogody na to nie wskazują... Jeśli żeczywiście będzie lało i trasa będzie trudna, to przyjedziemy w sobotę a wracać będziemy w niedzielę... Mamy do zrobienia mase kilometrów i każda godzina jest na wagę złota...
Jesteśmy zwarci i gotowi, ruszamy jutro około 6.00. Będę Cię na bieżąco informowała z postępów (jesssssu... ile ja musze kanapek narobić...)

Link to comment
Share on other sites

Na molosach prowadzę wątek Luny... skontaktowała się ze mna Emir... Ma domek dla suczki... Teraz pewnie rozmawia z Andre...
Ehhhh pewnie jutro zabiorę Rycha i mamunie... :loveu: :loveu: :loveu:
Mój TZ powiedział, że kiedyś oszaleje albo udusi mnie we śnie poduszką...
Tjaaaaa, także obawiam się, że nie przywioze wam Kachy wawa... chyba że wejdzie do bagażnika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Na molosach prowadzę wątek Luny... skontaktowała się ze mna Emir... Ma domek dla suczki... Teraz pewnie rozmawia z Andre...
Ehhhh pewnie jutro zabiorę Rycha i mamunie... :loveu: :loveu: :loveu:
Mój TZ powiedział, że kiedyś oszaleje albo udusi mnie we śnie poduszką...
Tjaaaaa, także obawiam się, że nie przywioze wam Kachy wawa... chyba że wejdzie do bagażnika...[/quote]


Ejj, jak chodzi o domek dla Lunki to oczywiście zwalniam miejsce ;)
Ale jak Wy beze mnie przeżyjecie?? ;):eviltong:
Nie martw się Ciotka, nagram się na dyktafon i bedziecie odtwarzać moją gadkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Ejj, jak chodzi o domek dla Lunki to oczywiście zwalniam miejsce ;)
Ale jak Wy beze mnie przeżyjecie?? ;):eviltong:
Nie martw się Ciotka, nagram się na dyktafon i bedziecie odtwarzać moją gadkę ;)[/quote]
EEEEEEE nie tak szybko... Gadałam z Andre... i sunia nie może jechać w ten weekend, musi stopniowo wydać do domków resztę dzieciaczków... Zamieszałąm troszkę :oops: :oops: :oops:
Także Kacho... rób kanapki....

Link to comment
Share on other sites

Wiem osobiscie , że domek czeka na Lune. Jeżeli nie może jechać już to prosze pilotujcie temat i kontaktujcie sie z Emirem kiedy Luna może przyjechać do Warszawy.
Bardzo szkoda by było gdyby dom dla Luny przeszedł " koło nosa ".

Emir jest bardzo ostrozna w wydawaniu psów do nowych domów. Ten jest napewno przez nia sprawdzony i ze spokojnym sumieniem ogłosiła że dom czeka na Lune.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iskra73']Jak ktos naprawde chce sunie to przyjedzie po nia, nawet jesli to kawal drogi.[/quote]
Zgadzam się z Tobą Iskra... Ja tam po swojego Rycha jadę (swoim TZtem) i nie marudzę... (powiedział, że mu będę musiała to wynagrodzić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][B]Fusica - A nie możecie zabrać LUNKI[/B]? ;)[/quote]
Możemy, ale Andre chce najpierw stopniowo szczeniorki wydać. Nie chce fundować szoku ani suni ani maluchom, które ewentualnie by zostały...
I Lunka mogłaby dopiero za tydzień jechać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iskra73']Jak ktos naprawde chce sunie to przyjedzie po nia, nawet jesli to kawal drogi.[/quote]

[B]Ktoś[/B], naprawde chce sunie. Nie ma samochodu, nie ma transportu na przykład i wystepuje z prośba a nie przykazaniem że ma być dowiezioana
to znaczy że lepiej jeżeli zostanie w schronisku?

Pomyśl zanim cos napiszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malibu'][B]Ktoś[/B], naprawde chce sunie. Nie ma samochodu, nie ma transportu na przykład i wystepuje z prośba a nie przykazaniem że ma być dowiezioana
to znaczy że lepiej jeżeli zostanie w schronisku?
Pomyśl zanim cos napiszesz.[/quote]
Niepotrzebnie się wkurzasz Malibu... Nikt nikogo o nic nie oskarża... To jest zwykła rozmowa. Iskra napisała KTOŚ, bo nie znamy tej osoby. Nikt z nas nie wie czy chętny domek ma transport, czy nie... Nikogo nie osądzamy i nie oceniamy... Nikt z nas nie odebrał kwestii transportu, jako przykazania. Spoko, naprawdę nie ma się czym oburzać...
Luna nie mieszka w tragicznych warunkach, ma cudowną opiekę i dobre jedzenie, jest pod opieką Inicjatywy dla zwierząt. Pewnie, że najlepiej było by jej w domku, ale do sprawy trzeba podejść z rozwagą i wszystko zaplanować.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie. Dzieki Fusico :). Ja nie rozumiem tej agresji w stosunku do mojej osoby. Andre ma w zupelnosci racje co do Luny. Sama jechalam po psa 400 km, chociaz nie prowadze auta i musialam wyprosic transport.
A pies byl duzy i wiadomo jak wygladal samochod po takiej podrozy :)
Dlatego wlasnie pisze , ze jak ktos naprawde chce pieska to jakos sie wszystko uda zalatwic z transportem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iskra73']Dokladnie. Dzieki Fusico :). Ja nie rozumiem tej agresji w stosunku do mojej osoby. Andre ma w zupelnosci racje co do Luny. Sama jechalam po psa 400 km, chociaz nie prowadze auta i musialam wyprosic transport.
A pies byl duzy i wiadomo jak wygladal samochod po takiej podrozy :)
Dlatego wlasnie pisze , ze jak ktos naprawde chce pieska to jakos sie wszystko uda zalatwic z transportem.[/quote]

[B]Iskara73[/B]
Sorry to nie tak miało zabrzmiec . Agresji do Ciebie mam [B]0.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][B]hej kochani. dzis znalazlam w rowie za nowa sola psiaka!! pomozcie mi prosze znalezc dla niego dom!! jest bardzo przyjazny niewysoki i naprawde urodziwy!! jezeli ktos mialby jakas wiadomosc ad potencjalnego domu dla psiaka to dajcie mi prosze znac!![/B][/SIZE] prosilabym o prywatne wiadomosci poniewaz zamieszma ogloszenie w tylu watkach ze ciezko bedzie mi trafic tu spowrotem zeby sprawdzic:roll: z gory serdecznie dziekuje!!


a i jeszcze przy okazji zapraszam do watku: spotkania/ zielona gora! idziemy na spacer:lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Chciałm zapytać. Czy ustaliliscie może z [B]Emirem [/B]sprawe adopcji [B]Luny , a także transportu?[/B]

Słuchajcie osoba chcaca zaadoptpwać Lune napewno poczeka na nia, jeżeli nie jest możliwe wyjecie jej ze schroniska teraz.
Ważne jest zeby dla wszystkich było wiadomo jak sie sprawa adopcji ma na chwile obecna.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...