Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesli to bedzie dom w poblizu ZG, to suczke sterylizujemy u naszego weta, ale juz po adopcji - nie mamy mozliwosci przetrzymania jej w czystych warunkach na czas leczenia pozabiegowego. w przypadku adopcji w glab PL pozostaje nam zobowiazanie do wysterylizowania przez wlasciciela.


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']mialem ze soba wczoraj aparat, ale w tej ulewie, to wszedzie bylo jedno wielkie bloto. naprawde nie bylo sensu robic fotek w takich warunkach.

male hipopotamki maja spory apetyt, sa wesole i kontaktowe. lgna do czlowieka.

odbior maluchow proponuje w sobote 17. marca. pasuje Wam?


AM[/quote]

Witam:)

Andre-mi pasuje sobota 17 marca jak najbardziej:)
Przepraszam za tempo odpowiadania i w ogole,ze tak zaniklam na dogomanii,ale umieram z goraczka,przynioslam do domu jakies paskudne przeziebienie i wszyscy leza chorzy:oops:
Pozdrawiam!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']

[CENTER][B]SUCZKA 3[/B][/CENTER]

[CENTER][B][URL="http://www.idz.zgora.pl/img/artykuly/p1030531_4_suczka3.jpg"][IMG]http://www.idz.zgora.pl/img/artykuly/p1030531_4_suczka3_tn.jpg[/IMG][/URL][/B][/CENTER]


[CENTER]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 661-34-34-64[/CENTER]


AM[/quote]
może trzeba byłoby załozyć jej wątek..osobny..każdy kto tu wchodzi widzi naszą radosć - bo wszystki wskazuje na to, że pieski idą do domów..... a o małej ...cisza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']nr 5 zostaje w ZG :)
[/QUOTE]

przy okazji przegladania watku zauwazylem, ze wprowadzilem Was nieswiadomie w blad. S5 oczywiscie jest zarezerwowana dla dogomaniaczki Poznan, zas myslalem o S2.

robie porzadek w papierach i sytuacja wyglada tak:
P1, S2, S3, S5 - maja deklaracje adopcji, kastracji, akceptacje
P2, S4 - wstepne deklaracje, dopytywanie z mojej strony
S1 - baaaardzo wstepna deklaracja
Mamuska - ze 3 maile, na razie nic konkretnego.


AM

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam na weekend netu, więc przepraszam że nie podbijałam :oops: :oops: :oops:
Założyłam wątek na molosach... i cisza... Tylko Rzenia dopytywała o błękitnooką sunię, ale potrm znowu cisza... Pewnie sie nie odezwała ???

Andre a czy mogłabym przyjechać w niedzielę 18 ??? Mój tezet w raca z delegacji w sobotę wieczorem, prześpi się do rana i w drogę. OK ???
Pamiętaj, że chętnie zabiorę kogoś po trasie Wawa - ZG...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Nie miałam na weekend netu, więc przepraszam że nie podbijałam :oops: :oops: :oops:
Założyłam wątek na molosach... i cisza... Tylko Rzenia dopytywała o błękitnooką sunię, ale potrm znowu cisza... Pewnie sie nie odezwała ???

Andre a czy mogłabym przyjechać w niedzielę 18 ??? Mój tezet w raca z delegacji w sobotę wieczorem, prześpi się do rana i w drogę. OK ???
Pamiętaj, że chętnie zabiorę kogoś po trasie Wawa - ZG...[/quote]

Fusica...glupie pytanko,ale...jedziesz moze przez Poznań:oops:?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]KOCHANI - wybaczcie Off topic- ale bardzo, bardzo Was proszę - zajrzyjcie tutaj i wyślijcie petycję...przeciwko bestialskiemy traktowaniu ciężko rannego psa...przez amerykańskich "[I]żołnierzy"[/I] w Iraku ...
[/SIZE][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38833[/URL]
[B]dziękuję Wam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mój Tzet wraca w sobotę wieczorem z delegacji. Wyśpi się i w niedzielę rano ruszamy... Pewnie będziemy nocowali w Zielonej Górze, nie chcę żeby Michał jechał 900 km w jeden dzień. Andre jak bedę znała wszystkie szczegóły to do ciebie zadzwonie, ok ???

Wiadomość do Nemezis: TZet powiedział, że nie chce sie pakować do Poznania, ale jeszcze nie ustalił ostatecznej trasy... Jak będę wiedziała na 100% to dam ci znać na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']niedziela - nie ma problemu.

szczeniaki - mam chetnych juz na wszystkie, a wrecz chetnych wiecej niz psow :)

watek - zajrze


AM[/quote]

Andre- jeśli masz chętnych na szczeniaczki - to tu jest wątek- w którym są piękne dzieciaki szukające domów...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50351&page=4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

wolalbym mailem - za duzo rzeczy na glowie i latwo sie pogubic, a do maila mozna wrocic.

watek przejrze. w tej chwili kojarze chetnego spod Opola. zapodam pozniej w dziale "przygarne".

AM

ps. nemezis, podeslij mi prosze dokladne dane swoje mailem - do umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

To teraz wam powiem, jak jesteśmy z moim TZtem zakręceni na punkcie Rycha :oops: :oops: :oops: Powaliło nam się w głowach.... Tjaaaa wybieraliśmy sie po niego w ten weekend... Ide sobie do szefa z wnioseczkiem urlopowym na 5 dni... a on domnie... Kacha porąbało cię ??? Co ty mi tu wniosek dwa tygodnie przed urlopem przynosisz???? I podtyka mi kalenrarz pod nos i palcem pokazuje... A tu taka niespodzianka... 17 to za dwa tygodnie... No to ja dzwonie do TZta i mówie mu, że mnie szefuńcio chyba na kalendarzu kantuje. I TZ zamyśłił się głęboko..., skonsultował, sprawdził.... i poszedł do swojego szefa, wycofac swój wnioseczek...:splat: Jak bonie-dydy, obydwoje byliśmy przekonani, że 17 to już w ten weekend...

I co ja teraz zrobie??? Jak przeżyje ten dodatkowy tydzień ???? Posłanko czeka, zabaweczki czekają, dziadkowe śpioszki i bamboszki czekają, przyjaciele czekają, rodzina czeka...
Ehhhhh, ale nie ma tego złego itd... Przynajmniej mój TZ nie będzie robił 900 km, zaraz po delegacji (800 km)...:lol: Na spokojnie sobie przyjedziemy...
A co zrobimy w ten weekend ??? Chyba bibke przedadopcyjną...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...