Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andre']a sunia-matka 3:1 zostala tymczasowo przezwana Luna. jest grzeczna, spokojna, troche z dystansem, ale miziana sama zaczyna sie podsuwac. troche tylko mi jej zal, jak patrze, gdy tak cierpliwie znosi maluchy i nie ucieka, np. na bude...

AM[/quote]
Wiem o czy mówisz... Nasza Mafcia też fiksowała z dzieciorami... a bidy siedziały w małym boksie w hotelu... Wynagradzałyśmy jej tasiemcowymi spacerami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Prowadze Lunie i maluchom wątek na molosach i jutro zamieszcze nowe zdjątka... Info, że maluchy zarezerwowane juz jest. Ruch tam niewielki ale może.... A teraz ide lulu. Kolorowych suffff kochani :loveu:[/QUOTE]

to czekamy na super domek dla Mamci, a Tobie kolorowych snow i spokojnego, efektywnego wypoczynku!!!



AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']czym wiecej tym lepiej. poprosimy Lunke na allegro, z warunkiem sterylki, co by do pseudohodowli nie trafila.


AM[/quote]

Jasne, że tak ;)
Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy...
Jutro Lunkę wystawię ;)
Podać lokalizację na całą Polskę??

Link to comment
Share on other sites

Andre. Podrzuciłam trochę grosza...
Wgapiam się cały dzień w to zdjątko Rycha mojego cudacznego :loveu:
Prawie nic nie widać... tylko to moje oko... (bo to brązowe jest TZta :evil_lol: )
Błagam zrób mu zdjątko... takie z paszczą... i noseczkiem... i dooopką....

Link to comment
Share on other sites

zrobi sie :)


dzisiaj z wielkim trudem zwiezlismy swiezy zolty piasek do kojca, bo po tych ulewach wygladalo nieciekawie. nigdzie nie mozna kupic malej ilosci, a duzej nie mamy gdzie skladowac, ale ostatecznie prezes betoniarni odstapil nam 5 workow, wiec dzisiaj maluchy kopaly i lezaly na plazy ;) do tego dwojkami szczeniory puszczalismy na trawke, a na koniec zostaly odpchlone.

fotki nowe beda napewno, jak pogoda bedzie sprzyjac, to w sobote wielkie wybieganie.


tymczasem:

[img]http://idz.zgora.pl/idz/2007-03/p1040286_tn.jpg[/img]



AM

Link to comment
Share on other sites

No cudne są prosiaczki moje kochane :loveu: :loveu: :loveu: Sama słodycz i widać, że wiercipiętki (łagodnie powiedziane :cool3: )... Babcia Teresa, codziennie powtarza naszej astce, że za tydzień przybędzie ktoś... kto da jej popalić... Hehehe... Nasza suka jest pioruńsko towarzyska i czasem upierdliwa do obłędu z tymi swoimi mokrymi całusami, podawaniem łapek, trynieniem się na kolana itd. (typowe astkowe ADHD tzw. wiatrak w dooopce)... A teraz na weekendy będzie wpadał Rycho i przetrzepie jej futro.... :evil_lol: ... I przy okazji razem przetrzepią działkę, kawał lasu (mama powiedziała, że w tym roku nowych drzewek nie sadzi..., nie ma sensu) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']zrobi sie :)


dzisiaj z wielkim trudem zwiezlismy swiezy zolty piasek do kojca, bo po tych ulewach wygladalo nieciekawie. nigdzie nie mozna kupic malej ilosci, a duzej nie mamy gdzie skladowac, ale ostatecznie prezes betoniarni odstapil nam 5 workow, wiec dzisiaj maluchy kopaly i lezaly na plazy ;) do tego dwojkami szczeniory puszczalismy na trawke, a na koniec zostaly odpchlone.

fotki nowe beda napewno, jak pogoda bedzie sprzyjac, to w sobote wielkie wybieganie.


tymczasem:

[img]http://idz.zgora.pl/idz/2007-03/p1040286_tn.jpg[/img]



AM[/QUOTE]

[B][COLOR="Navy"]Czy ta Panna ma juz dom?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, wszystkie maluchy mają juz zaklepanych rodziców. Ale zadzwoń do Andre, bo może coś się zmieniło... (tel na pierwszej stronie).
Natomiast na dom wciąż czeka ich cudna mamusia Luna :loveu: :loveu: :loveu: Jest odrobaczona i zaszczepiona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...