Jump to content
Dogomania

[Zielona Góra/lubuskie] Porzucona husky Luna oraz 7 jej dzieci - wszyscy mają domy !!


andre

Recommended Posts

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iv'][URL]http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5112358&start=0[/URL]

moze warto sie skontaktowac w sprawie szczeniaczkow?:lol:[/quote]
Ta Pani szuka szczeniaka retriwera lub goldena... a nasze to mix huski... Jest baaaardzo zorientowana na konkretną rasę...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Może masz rację Iv... Ale coś mi się to ogłoszenie nie podoba :shake: :shake: :shake: Pani pisze, że chciałaby dostać szczeniaka: huski, lablador, retriwer, golden... Ewidentnie jest zorientowana na chodliwe rasy... Nie napisała, że np: [I]chciałaby ślicznego dużego pieska do kochania... [/I]
Mam nadzieje, że się mylę i że Pani zainteresuje się naszymi mixikami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Może masz rację Iv... Ale coś mi się to ogłoszenie nie podoba :shake: :shake: :shake: Pani pisze, że chciałaby dostać szczeniaka: huski, lablador, retriwer, golden... Ewidentnie jest zorientowana na chodliwe rasy... Nie napisała, że np: [I]chciałaby ślicznego dużego pieska do kochania... [/I]
Mam nadzieje, że się mylę i że Pani zainteresuje się naszymi mixikami...[/quote]
też mi się nie widzi, ale co tam może to poprostu tylko szeroko pojete uprzedzenie? domeczek pilnie poszukiwany!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Może masz rację Iv... Ale coś mi się to ogłoszenie nie podoba :shake: :shake: :shake: Pani pisze, że chciałaby dostać szczeniaka: huski, lablador, retriwer, golden... Ewidentnie jest zorientowana na chodliwe rasy... Nie napisała, że np: [I]chciałaby ślicznego dużego pieska do kochania... [/I]
Mam nadzieje, że się mylę i że Pani zainteresuje się naszymi mixikami...[/quote]

trzeba uwazać na rozmnażaczy... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Co tam u rodzinki ???? Może jakieś nowe zdjątka??? Aktualnie zaszczepiam, pewna suczkę... pewnej koleżance... Może przyjedziemy większym składem??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


O taak:) nowe zdjatka by sie przydaly zwlaszcza mojej slicznej bezimiennej jeszcze suni nr 5 :loveu::loveu:

a za domek dla kolejnego maluszka goraco trzymam kciuki oby sie udalo:)!

Link to comment
Share on other sites

zaraz przejrze fotki, a tymczasem, pod wplywem telefonow w sprawie szczeniakow i ostatnich naszych dwoch interwencji, zapodalem artykulik w sprawie adopcji szczeniakow: [url]http://www.idz.zgora.pl/main.php?l=pl&p=m&id=143[/url]



AM

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdobry rodzinko!!!! Dzieńdobry Cioteczki i Wójkowie !!!
Założyłam wątek naszych haszczaków na molosach i jest odzew w sprawie niebieskookiej suni (nr 1)

Napisała Rzenia :
[I][COLOR=royalblue]Witam. Dawno tu nie zaglądałam. Z chęcią przygarnęłabym to niebieskookie cudeńko o ile to suczka. Nadal szuka domku? Mogę dać małej domek tylko z pojechaniem po nią będzie ciężko bo chwilowo jestem niezmotoryzowana[/COLOR][/I]

[COLOR=black]Napisałam, żeby skontaktowała się z Tobą Andre... a jeśli chodzi o transport, to mogę nową Pańcię suni zabrać po trasie Warszawa - Zielona Góra, jak będę jechała po mojego Rycha :loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tymczasem najprawdopodobniej suczka nr 4 (ta cz-b) bedzie miala dom. duzy teren, pozytywni wlasciciele, sterylizacja. co by nie bylo za latwo, to od razu namawialem na szczeniaka malej "rasy", ktorego mamy rowniez do wydania, co by sunii bylo razniej, gdy ludzi nie bedzie w domu :)


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']Ta ostatnia choroba to przeziębienie :oops: :oops:[/quote]

Dobrze, że to tylko przeziębienie;)

Fusica, byłoby Nam ogromnie miło, gdybyś przybyła w większym składzie. Co do fotek i relacji, spytam i będę molestować w razie czego;)

Link to comment
Share on other sites

mialem ze soba wczoraj aparat, ale w tej ulewie, to wszedzie bylo jedno wielkie bloto. naprawde nie bylo sensu robic fotek w takich warunkach.

male hipopotamki maja spory apetyt, sa wesole i kontaktowe. lgna do czlowieka.

odbior maluchow proponuje w sobote 17. marca. pasuje Wam?


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']Karolina, u Was tez tak zimno? tutaj najwyzej nos mozna na zewnatrz wystawic...
AM[/quote]
Ależ to są piękne dzieciaczki....maluszki - niedługo będziecie grzać włochate dupeczki na kolanach swoich własnych- osobistych ludzi :) :loveu:

zaraz napiszę na GG do tej osoby z ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

po maluchy zglasza sie spora liczba chetnych, ale wiekszosc z tych osob zachowuje sie jak w markecie, co mnie od razu nastawia do nich sceptycznie. w sprawie mamy odzywala sie jedna osoba, ale to nic konkretnego. zreszta jesli o nia chodzi, to chcemy po wydaniu maluchow zamiescic jeszcze ogloszenie w prasie, bo a nuz komus poleciala w ruji i sie zgubila?

[center]
[img]http://idz.zgora.pl/img/artykuly/p1040187_tn.jpg[/img]

[b][size=4]Kontakt: [email][email protected][/email], 661 34 34 64[/size][/b][/center]

AM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...