Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='michelle04']Zgadzam się, że Maniek potrzebuje wyjątkowego ludzia, bo to wyjątkowy pies, pomimo swojej małej ułomności jest bardzo sprawnym i ruchliwym psem, że o inteligencji nie wspomnę. Wczoraj popołudniu rozpadało sie na dobre i co delikatniejsze psiaki od razu do domu uciekły, te bardziej harde musiałam zaganiać, a co zrobił Maniek?? Wlazł do stodoły i leżakował na słomie, dopiero na moje głośne pokrzykiwania wyszedł ze źdźbłami w sierści :)[/QUOTE]


Maniuś zahartowany chłopak jest, życie go niestety nie oszczędzało, dlatego musi mieć najlepszego na świecie Ludzia, do innego go nie oddam! :(
Hahahaha musiał wyglądać bardzo malowniczo;)
Ja widzę, że Mańkowi się tam bardzo podoba, tyle przygód :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='MTD']dostałam pierwszą odpowiedz na ogłoszenie amantowe: 'ogłoszenie tak głupie, że nie wiadomo o co pani chodzi, czego pani szuka dla tego psa?'
i od tej samej osoby odpowiedz dot. ogłoszenia szczeniaków:
'Pies , to pies, a ludzie to ludzie. nie ulega to dyskusji. chcecie państwo znaleść dom dla tych psów, czy zamek królewski. schroniska sa przepełnione podobno, a tutaj czytam same warunki z panstwa strony, nie do budy , wizyty, sterylizacja i co jeszcze??? przeglądam ogloszenia, ale widze ,ze kawałek podwórka i miska jedzenia to psu nie wystarcza, musi mieć wygody i łóżko. myslę, że takich osób jak ja , które w tej chwili rezygnują z możliwości przyjęcia psa jest mnóstwo i sami państwo nas zniechęcacie tymi wymaganiami. a co zapewnić dziecku człowieka, skoro pies ma pieć tyle wygód???'
nie chce mi się komentować[/QUOTE]

Masz rację, nie chce się komentować, bo nie warto wszczynać dyskusję z burakiem, który ma tak ciasny mózg.

"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']przynajmniej mam pomysł na kolejne ogłoszenie... KROLEWICZ MARIAN SZUKA SWEGO ZAMKU:roflt:
(baba jaga już się objawiła)[/QUOTE]

Tobie to do przypływu weny wiele nie potrzeba ;)
Maniutek będzie miał nowego kolegę w domku:multi: Ciekawe czy się dogadają....bo z Dinkiem to chyba dalej niestety sobie nie przypadli do gustu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Tobie to do przypływu weny wiele nie potrzeba ;)
Maniutek będzie miał nowego kolegę w domku:multi: Ciekawe czy się dogadają....bo z Dinkiem to chyba dalej niestety sobie nie przypadli do gustu:shake:[/QUOTE]

Jakiego kolegę?

Link to comment
Share on other sites

Z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']ale to jeszcze potrwa zanim kolega dojedzie, nie?
bo na razie zdrowieje biedactwo

Dobranoc Marianku![/QUOTE]

Tak, to na pewno, bo biedak musi najpierw dojść do siebie.
Akurat trafiłam przypadkiem na jego wątek i stąd wiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']przynajmniej mam pomysł na kolejne ogłoszenie... KROLEWICZ MARIAN SZUKA SWEGO ZAMKU:roflt:
(baba jaga już się objawiła)[/QUOTE]
No ja to bym natychmiast królewicza chciała , tylko ,że zamku nie ma:shake::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Tak, to na pewno, bo biedak musi najpierw dojść do siebie.
Akurat trafiłam przypadkiem na jego wątek i stąd wiem :)[/QUOTE]
To biedny Kuki:( Tyle wycierpiał a teraz jest bardzo chory:(
Trzymajcie kciuki za Kukiego. Marianek go z pewnością pokocha:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Zgadzam się, że Maniek potrzebuje wyjątkowego ludzia, bo to wyjątkowy pies, pomimo swojej małej ułomności jest bardzo sprawnym i ruchliwym psem, że o inteligencji nie wspomnę. Wczoraj popołudniu rozpadało sie na dobre i co delikatniejsze psiaki od razu do domu uciekły, te bardziej harde musiałam zaganiać, a co zrobił Maniek?? Wlazł do stodoły i leżakował na słomie, dopiero na moje głośne pokrzykiwania wyszedł ze źdźbłami w sierści :)[/QUOTE]

życie Marianka nie oszczędzało, musiał sobie radzić radzić by przetrwać, dobrze, że teraz jest już lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']
"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" :D[/QUOTE]

Rewelacja, muszę zapamiętać.... :)
Ja ze swojej strony dodam, że zawsze jak robiłam ogłoszenia jakiemuś bokserowi śrubowałam takie wymagania, że pewnie niejedna osoba je czytająca pukała się w głowę, ale na setkę czytającą, zawsze znalała się rodzina, czy dwie, które podjęły wyzwanie i zawsze był to strzal bez pudła,[B] ten[/B] pies i [B]ta[/B] rodzina - symbioza i teraz wiem jedno: warto czekać na [B]ten [/B]właściwy dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Rewelacja, muszę zapamiętać.... :)
Ja ze swojej strony dodam, że zawsze jak robiłam ogłoszenia jakiemuś bokserowi śrubowałam takie wymagania, że pewnie niejedna osoba je czytająca pukała się w głowę, ale na setkę czytającą, zawsze znalała się rodzina, czy dwie, które podjęły wyzwanie i zawsze był to strzal bez pudła,[B] ten[/B] pies i [B]ta[/B] rodzina - symbioza i teraz wiem jedno: warto czekać na [B]ten [/B]właściwy dom.[/QUOTE]
dokładnie tak,
lepiej prosto z mostu napisać czego się oczekuje, a nie później użerać się telefonicznie nie z [B]tymi [/B]ludzmi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No ja to bym natychmiast królewicza chciała , tylko ,że zamku nie ma:shake::eviltong:[/QUOTE]

No to przykro mi to stwierdzić, ale się nie nadajesz, nie spełniasz kryteriów:eviltong:

[quote name='ewu']To biedny Kuki:( Tyle wycierpiał a teraz jest bardzo chory:(
Trzymajcie kciuki za Kukiego. Marianek go z pewnością pokocha:)[/QUOTE]

Pewnie, że trzymamy, cały czas go odwiedzam i czekam na wieści...

[quote name='michelle04']Rewelacja, muszę zapamiętać.... :)
Ja ze swojej strony dodam, że zawsze jak robiłam ogłoszenia jakiemuś bokserowi śrubowałam takie wymagania, że pewnie niejedna osoba je czytająca pukała się w głowę, ale na setkę czytającą, zawsze znalała się rodzina, czy dwie, które podjęły wyzwanie i zawsze był to strzal bez pudła,[B] ten[/B] pies i [B]ta[/B] rodzina - symbioza i teraz wiem jedno: warto czekać na [B]ten [/B]właściwy dom.[/QUOTE]

To Marianek chyba tam będzie u Ciebie siedział lata, mam nadzieję, że nie masz ograniczeń czasowych ( ;) ), bo nawet z ogłoszeń, w których nie ma wielkich wymagań nie dzwonią.... :(
Widziałam osobisty i prywatny pokoik Marianka na wątku Lali- przefajny- poduszki, kocyki, materace, fotel, zabawki i różne smakołyki do jedzenia (Lala mu podobno zabrała ucho śmierdzące i wtranżoliła :mad:) :loveu: Dziękuję Ci michelle, że tak o niego dbasz, przynajmniej o to jestem spokojna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']
Widziałam osobisty i prywatny pokoik Marianka na wątku Lali- przefajny- poduszki, kocyki, materace, fotel, zabawki i różne smakołyki do jedzenia (Lala mu podobno zabrała ucho śmierdzące i wtranżoliła :mad:) :loveu: Dziękuję Ci michelle, że tak o niego dbasz, przynajmniej o to jestem spokojna :)[/QUOTE]
gdzie? gdzie? :laugh2_2:
edit: już sobie wyniuchałam :)

Edited by MTD
Link to comment
Share on other sites

Napisałam dziś wiersz adopcyjny dla jamnika Bruna.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-podpaany-szuka-domu?p=19228343#post19228343[/URL]

Nie wiem, czy akurat dziś dam radę, ale spróbuję też napisać jakoś niedługo dla Mariana.

I przepraszam, jeśli zaglądam tu za mało :( ale na pewno sobie stąd nie pójdę dopóki Marian nie znajdzie Domu <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']dokładnie tak, lepiej prosto z mostu napisać czego się oczekuje, a nie później użerać się telefonicznie nie z [B]tymi [/B]ludzmi ;)[/QUOTE]

Szkoda czasu i atłasu ;)


[quote name='paula_t']No to przykro mi to stwierdzić, ale się nie nadajesz, nie spełniasz kryteriów:eviltong: [/QUOTE]

:roflt: :roflt:

Przykro mi ewu :evil_lol:


[quote name='paula_t'](...) Widziałam osobisty i prywatny pokoik Marianka na wątku Lali- przefajny- poduszki, kocyki, materace, fotel, zabawki i różne smakołyki do jedzenia (Lala mu podobno zabrała ucho śmierdzące i wtranżoliła :mad:) :loveu: Dziękuję Ci michelle, że tak o niego dbasz, przynajmniej o to jestem spokojna :)[/QUOTE]

Lala z zazdrości mu nasikała na dywanik :D

No ja się zastanawiam, kiedy Michelle się do niego wprowadzi, bo pewnie już miejsca dla siebie nie ma ;)

A widziałaś na wątku Lali ile dogociotek chce się do Michelle na BDT wprowadzić? Pod drzewem leżeć? na kołderce z Lalą? Michelle się do własnego WC nie dopcha, jak się wszystkie chętne dogociotki zwalą ;) :D


[quote name='keakea'](...) I przepraszam, jeśli zaglądam tu za mało ale na pewno sobie stąd nie pójdę dopóki Marian nie znajdzie Domu <3[/QUOTE]

Byłoby smutno bez Ciebie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Napisałam dziś wiersz adopcyjny dla jamnika Bruna.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-podpaany-szuka-domu?p=19228343#post19228343[/URL]

Nie wiem, czy akurat dziś dam radę, ale spróbuję też napisać jakoś niedługo dla Mariana.

I przepraszam, jeśli zaglądam tu za mało :( ale na pewno sobie stąd nie pójdę dopóki Marian nie znajdzie Domu <3[/QUOTE]

Chcemy, chcemy, bardzo chcemy taki wierszyk:multi:
No to jak już mamy takie skarby, jak MTD, która pisze ogłoszenia i keakea, która pisze wierszyki to nie ma opcji, żeby Marianek nie znalazł domku:razz:
Mamy nadzieję, bo by Nam smutno było:roll:

Link to comment
Share on other sites

Coś mię dziś smyra na pisanie poezji, no... :)

Krzywa łapa, krzywa,
siwa mordka, siwa...
Rasa? Marian. Wiek? Nieznany.
Zagłodzony. Przeganiany.
Nieleczony. Niekochany.
A w serduchu wciąż marzenie,
które czeka na spełnienie.
Własny Dom i własny Człowiek.
Banialuki - wielu powie,
co się roi tej paskudzie,
nie zechcą go żadni ludzie...
Łapa krzywa, morda siwa,
a ogonem ledwie kiwa.
Tak, to prawda, u Mariana
już nie zajdzie wielka zmiana,
ale przecież ty, człowieku,
też nie zmienisz rasy, wieku...
Patrz, jaką szansę daje ci Maniek,
to jak w loterii 50 baniek,
wierne serducho, klapnięte ucho,
wesoła mina, oto przyczyna,
dla której warto dać Dom Mańkowi,
by się do końca życia już głowić,
dlaczego durny los jakoś nie sprawił,
że się w twym Domu wcześniej nie zjawił
po prostu Marian. Zwyczajny Marian. [COLOR=#FF0000][B]I aż właśnie Marian.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...