Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Cześć Marianku, dzisiaj będzie fajny dzień, bo cioteczka michelle w domku zostaje!!Juhuuuu!! a my lubimy cioteczkę michelle- widziałam jak tam machasz na nią ogoniastym:razz:[/QUOTE]

oj ciocia
On kocha michelle jak kazdy piesek tam
ale ja wiem ze jeszcze jest tam pani Janinka
wujek Kamilek i babcia do dyspozycji hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']To co Maniutek lubi najbardziej: kladzie się na trawie i obserwuje co robię, gdy za dlugo pracuje szczeka na mnie domagając się glasków i drapanka :)

[/QUOTE]

uroczy ma ten swój dziadkowy szczek, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Cześć Marianku, dzisiaj będzie fajny dzień, bo cioteczka michelle w domku zostaje!!Juhuuuu!! a my lubimy cioteczkę michelle- widziałam jak tam machasz na nią ogoniastym:razz:[/QUOTE]

Czy to był wiejski zaśpiew z przytupem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Czy to był wiejski zaśpiew z przytupem ;)[/QUOTE]

Nie miałam od wczoraj rana internetu, myślałam, że oszaleje!! Ale już się melduję ;)
To była oznaka mega radości :D
Marianek uwielbia biegać sobie po trawce, ciocia michelle ma ogród, w dodatku uwielbia być w centrum uwagi, a tam widzę, że rąk do głaskania i miziania mnóstwo, więc dla niego to raj na ziemi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Iiii tam w weekend to mamy dzień dziecka i wstajemy o 7:00, ale za to dlużej zostajemy na dworze :)[/QUOTE]

Marianek i jego kumple pilnują, żeby ciocia michelle dnia nie traciła- tak to by wstała o 10, zebrała się i już pół dnia za Nią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']oj Mariano, porobiłam trochę ogłoszeń też se swoim numerem obok Pauli ale buce nie dzwonią :mad:
moja kreatywność na nic, do kosza :flaming:[/QUOTE]

Dziękujemy:loveu:
Ejjj, nie mów tak, ogłoszenia są świetnie! :)
U mnie cisza....Już nawet nie czekam na telefon jak na początku... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']oj Mariano, porobiłam trochę ogłoszeń też se swoim numerem obok Pauli ale buce nie dzwonią :mad:
moja kreatywność na nic, do kosza :flaming:[/QUOTE]

Kreatywność super, tylko buce się nie poznali na niej... cóż nikt nie jest prorokiem we własnym kraju :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']cóż, trzeba mieć nadzieję, że jakaś igła się znajdzie w swoim czasie.. :(
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/109262/Kiszta-franciszka-A-NIE-zYCIE-wiecie/?-:--PSI-IDEAl-MARIAN/[/URL][/QUOTE]

Teraz już wiem o co chodziło cioteczce Gosiapk....Ryczę jak bóbr.... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...