Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='keakea']My mamy, ale oprócz serca trzeba mieć jeszcze konkret w portfelu i z tym u nas gorzej :( :( :([/QUOTE]

Wszystkim niestety nie da się pomóc, ale trzeba spróbować jak największej ilości :(
Nie dostałam od Ciebie danych do przelewu za moje wylicytowane naszyjniki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Jutro ciotuchna, jutro - jutro muszę się wyprawić na pocztę, sprawdzić koszta i porozsyłać wszystkim pw - tak zresztą zapowiedziałam na wątku bazarkowym :)[/QUOTE]

Tylko kurczę właśnie sobie go skasowałam przez przypadek jak kasowałam inne :(
w takim razie cierpliwie czekam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pewnie chodzić na potupanki do krakowskiej Gorączki czy tam innego discolandu:cunao:i zażywać życia studenckiego :eviltong:[/QUOTE]

Tak, Gorączka to zdecydowanie mój ulubiony klub ;) Ja tam wolę domóweczki czy grille w gronie przyjaciół, a nie techniawową łupankę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pewnie chodzić na potupanki do krakowskiej Gorączki czy tam innego discolandu:cunao:i zażywać życia studenckiego :eviltong:[/QUOTE]

Witaj Marianku:)
ja tam strasznie tęsknię za życiem studenckim ale teraz już tylko praca i praca została:(:( a do tego jeszcze dziś poniedziałek...:(

Link to comment
Share on other sites

dostałam pierwszą odpowiedz na ogłoszenie amantowe: 'ogłoszenie tak głupie, że nie wiadomo o co pani chodzi, czego pani szuka dla tego psa?'
i od tej samej osoby odpowiedz dot. ogłoszenia szczeniaków:
'Pies , to pies, a ludzie to ludzie. nie ulega to dyskusji. chcecie państwo znaleść dom dla tych psów, czy zamek królewski. schroniska sa przepełnione podobno, a tutaj czytam same warunki z panstwa strony, nie do budy , wizyty, sterylizacja i co jeszcze??? przeglądam ogloszenia, ale widze ,ze kawałek podwórka i miska jedzenia to psu nie wystarcza, musi mieć wygody i łóżko. myslę, że takich osób jak ja , które w tej chwili rezygnują z możliwości przyjęcia psa jest mnóstwo i sami państwo nas zniechęcacie tymi wymaganiami. a co zapewnić dziecku człowieka, skoro pies ma pieć tyle wygód???'
nie chce mi się komentować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']dostałam pierwszą odpowiedz na ogłoszenie amantowe: 'ogłoszenie tak głupie, że nie wiadomo o co pani chodzi, czego pani szuka dla tego psa?'
i od tej samej osoby odpowiedz dot. ogłoszenia szczeniaków:
'Pies , to pies, a ludzie to ludzie. nie ulega to dyskusji. chcecie państwo znaleść dom dla tych psów, czy zamek królewski. schroniska sa przepełnione podobno, a tutaj czytam same warunki z panstwa strony, nie do budy , wizyty, sterylizacja i co jeszcze??? przeglądam ogloszenia, ale widze ,ze kawałek podwórka i miska jedzenia to psu nie wystarcza, musi mieć wygody i łóżko. myslę, że takich osób jak ja , które w tej chwili rezygnują z możliwości przyjęcia psa jest mnóstwo i sami państwo nas zniechęcacie tymi wymaganiami. a co zapewnić dziecku człowieka, skoro pies ma pieć tyle wygód???'
nie chce mi się komentować[/QUOTE]

Co do pierwszego ogłoszenia, skoro ktoś pisze, że nie wiadomo o co chodzi i czego się szuka dla psa, to świadczy tylko o jego inteligencji...i na tym poprzestanę.
Co do drugiego, to na miejscu tego Pana szkoda byłoby mi czasu na pisanie takich wiadomości. A skoro go zniechęciłaś tym ogłoszeniem, to tym lepiej, bo takich właścicieli, dla których 3 warunki do spełnienia (w dodatku ROZSĄDNE warunki) są ponad ich możliwości fizyczne i intelektualne NIE CHCEMY!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Co do pierwszego ogłoszenia, skoro ktoś pisze, że nie wiadomo o co chodzi i czego się szuka dla psa, to świadczy tylko o jego inteligencji...i na tym poprzestanę.
Co do drugiego, to na miejscu tego Pana szkoda byłoby mi czasu na pisanie takich wiadomości. A skoro go zniechęciłaś tym ogłoszeniem, to tym lepiej, bo takich właścicieli, dla których 3 warunki do spełnienia (w dodatku ROZSĄDNE warunki) są ponad ich możliwości fizyczne i intelektualne NIE CHCEMY![/QUOTE]

są ludzie i ludziska... dla Mańka tylko dobry ludek potrzebny

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że Maniek potrzebuje wyjątkowego ludzia, bo to wyjątkowy pies, pomimo swojej małej ułomności jest bardzo sprawnym i ruchliwym psem, że o inteligencji nie wspomnę. Wczoraj popołudniu rozpadało sie na dobre i co delikatniejsze psiaki od razu do domu uciekły, te bardziej harde musiałam zaganiać, a co zrobił Maniek?? Wlazł do stodoły i leżakował na słomie, dopiero na moje głośne pokrzykiwania wyszedł ze źdźbłami w sierści :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...