Jump to content
Dogomania

Zegnaj kochany IWAN, spij spokojnie piesku, biegaj bez bólu za teczą-tam się spotkamy


joteska

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, jestem nowa na tym forum, ale losy Iwana śledzę już od dłuższego czasu. Bardzo mu kubicuję. Po obejrzeniu tych zdjęć, widzę że bardzo schudł ale rozmawiałam po świętach telefonicznie z Panią Jolą i faktycznie też mi o tym mówiła. Zamówiłam dla niego karmę z Aniomondy - prawdopodobnie otrzymam ją w tym tygodniu. Jeszcze w styczniu chciałabym przywieźć ją do przytuliska :lol::lol: i odwiedzić Iwana osobiście :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okido']Dzień dobry, jestem nowa na tym forum, ale losy Iwana śledzę już od dłuższego czasu. Bardzo mu kubicuję. Po obejrzeniu tych zdjęć, widzę że bardzo schudł ale rozmawiałam po świętach telefonicznie z Panią Jolą i faktycznie też mi o tym mówiła. Zamówiłam dla niego karmę z Aniomondy - prawdopodobnie otrzymam ją w tym tygodniu. Jeszcze w styczniu chciałabym przywieźć ją do przytuliska :lol::lol: i odwiedzić Iwana osobiście :multi:[/QUOTE]

Drzwi pani Joli są zawsze otwarte dla osób chcących pomóc :) proszę tylko wcześniej aby Pani umówiła się telefonicznie bo teraz w Przytulisku sporo chorych psów i p. Jola kursuje tylko między lecznicami - aby była w domku jak Pani przyjedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']p Jolu rokowania u Iwana były poważne i to bardzo od początku. Iwan ma anemię po bierze chemię już długo i im dłużej brać będzie tym bardziej będzie chudł. To własnie jest ta okropna choroba, od nawrotu do nawrotu.....[/QUOTE]
tak bedzie juz zawsze:placz:joteska, co mozna jeszcze zrobic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']tak bedzie juz zawsze:placz:joteska, co mozna jeszcze zrobic?[/QUOTE]
Ula. nie ma co mnie pytać, toć nie jeździłam z Iwankiem na konsultacje i zabiegi, bo bym co trzeba z prof Galantego wciagnęła względem wspomagania Iwana, dokładnie nie wiem co robił zabiegowo, na pewno warto zapobiegać maks anemii, nie wiem co z watroba po lekach...
Jak na niego patrze to serce mi się kraje, chudziutki i jeszcze ma zanik mięśni tylnych łapek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']... na pewno warto zapobiegać maks anemii, nie wiem co z watroba po lekach...
Jak na niego patrze to serce mi się kraje, chudziutki i jeszcze ma zanik mięśni tylnych łapek...[/QUOTE]


[quote name='anett']Iwanowi bardzo przydałaby się dobra suplementacja, czy Iwan dostaje coś na wzmacnianie systemu immunologicznego?

Z własnych doświadczeń bardzo polecam spirulinę hawajską np. [URL]http://www.kenayag.pl/pl/oczyszczanie-z-toksyn/371-spirulina-pacifica-180-tabletek.html[/URL]
ma wszechstronne działanie, [B]uzupełniająca przeróżne niedobory, ale przede wszystkim oczyszcza organizm, wspomaga pracę wątroby i nerek, polecana w profilaktyce nowotworowej, wspomagająco w chemii[/B], korzystnie działa na układ pokarmowy... warto się zapoznać i wypróbować, tym bardziej, że to w 100% preparat naturalny ;
tylko warto zapłacić więcej, żeby algi były dobrej jakości

...[/QUOTE]

poczytajcie o spirulinie, tu akurat lekarz pediatra:

[url]http://k-zdrowie.blog.onet.pl/2008/06/05/lekarz-medycyny-o-spirulinie/[/url]

cyt.
Bogactwo makro i mikroelementów, witamin, a także bioflawonoidów w tej aldze daje nieocenione korzyści wszystkim, którzy ją spożywają, zwłaszcza osobom, które mają w tym względzie niedobory. Przykładem może być niedobór żelaza i anemia z niego wynikająca. Spirulina ma bardzo dużo tego pierwiastka, a również kwas foliowy, witaminę B12 i oczywiście białko (globina) czyli wszystkie składniki potrzebne do odbudowy łańcucha hemoglobinowego. Tak więc z powodzeniem, przy jej pomocy możemy leczyć anemię z niedoboru żelaza, jak również jej odmiany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Ula. nie ma co mnie pytać, toć nie jeździłam z Iwankiem na konsultacje i zabiegi, bo bym co trzeba z prof Galantego wciagnęła względem wspomagania Iwana, dokładnie nie wiem co robił zabiegowo, na pewno warto zapobiegać maks anemii, nie wiem co z watroba po lekach...
Jak na niego patrze to serce mi się kraje, chudziutki i jeszcze ma zanik mięśni tylnych łapek...[/QUOTE]
Z tego co wiem wyniki nie sa zle,a o spirulinie powiem Joli.
Iwan jedzie w sobote do weta do NDM,poczekamy do soboty,pewnie kejciu napisze.

Link to comment
Share on other sites

Iwanek był dzisiaj u weta w NDM i miał robiony rtg stawów biodrowych. Iwan ma dysplazję stawów w bardzo zaawansowanym stanie :-( i już teraz nic nie można zrobić. :shake: Główki są bardzo zniszczone i jeżeli będzie miał kłopoty z chodzeniem i odczuwał duży ból przy chodzeniu to można jedynie usunąć główki.:-(
[B]Iwan ma teraz jeść karmę Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat.[/B] Wet zamówił dla Iwana probiotyk w proszku, który będzie dodawany do jedzenia.
Iwanek miał robione badanie krwi i został zważony – waży 32,4 kg (przytył :multi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Iwanek był dzisiaj u weta w NDM i miał robiony rtg stawów biodrowych. Iwan ma dysplazję stawów w bardzo zaawansowanym stanie :-( i już teraz nic nie można zrobić. :shake: Główki są bardzo zniszczone i jeżeli będzie miał kłopoty z chodzeniem i odczuwał duży ból przy chodzeniu to można jedynie usunąć główki.:-(
[B]Iwan ma teraz jeść karmę Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat.[/B] Wet zamówił dla Iwana probiotyk w proszku, który będzie dodawany do jedzenia.
Iwanek miał robione badanie krwi i został zważony – waży 32,4 kg (przytył :multi:)[/QUOTE]

Dzięki [B]paros[/B] za info :)
[B]W sprawie karmy postara się pomóc SKARPETA OWCZARKOWA[/B]
Przegłosowaliśmy tą kwestię już wcześniej i nawet zamówiłam tą karmę ANIMONDA Gran Carno Adult, o której wcześniej pisała kejciu, ale nie mają jej w magazynie, więc mogę anulować tamto zamówienie i kupić Royala. Jest sporo droższy, ale myślę, że nie będzie sprzeciwu
[B]Dziś p. Jola dzwoniła do mnie i potwierdziła, że moja paczuszka z lekami dotarła[/B] :multi:
Przekazała mi też najnowsze wieści
Zmartwiła mnie ta dysplazja, jakby mało miał bidulek innych problemów zdrowotnych :shake:
Dobrze, że chociaż waga mu się poprawiła :)

Jeśli badania krwi potwierdzą anemię, to myślę, ze warto wziąć pod uwagę to, co proponuje anett
[B]Może niech p. Jola porozmawia następnym razem z wetem o tej spirulinie[/B]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Iwanek był dzisiaj u weta w NDM i miał robiony rtg stawów biodrowych. Iwan ma dysplazję stawów w bardzo zaawansowanym stanie :-( i już teraz nic nie można zrobić. :shake: Główki są bardzo zniszczone i jeżeli będzie miał kłopoty z chodzeniem i odczuwał duży ból przy chodzeniu to można jedynie usunąć główki.:-(
[B]Iwan ma teraz jeść karmę Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat.[/B] Wet zamówił dla Iwana probiotyk w proszku, który będzie dodawany do jedzenia.
Iwanek miał robione badanie krwi i został zważony – waży 32,4 kg (przytył :multi:)[/QUOTE]

O BOZE,to dlatego tak chodzil :placz:dobrze,ze chociaz przytyl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Dzięki [B]paros[/B] za info :)
[B]W sprawie karmy postara się pomóc SKARPETA OWCZARKOWA[/B]
Przegłosowaliśmy tą kwestię już wcześniej i nawet zamówiłam tą karmę ANIMONDA Gran Carno Adult, o której wcześniej pisała kejciu, ale nie mają jej w magazynie, więc mogę anulować tamto zamówienie i kupić Royala. Jest sporo droższy, ale myślę, że nie będzie sprzeciwu
[B]Dziś p. Jola dzwoniła do mnie i potwierdziła, że moja paczuszka z lekami dotarła[/B] :multi:
Przekazała mi też najnowsze wieści
Zmartwiła mnie ta dysplazja, jakby mało miał bidulek innych problemów zdrowotnych :shake:
Dobrze, że chociaż waga mu się poprawiła :)

Jeśli badania krwi potwierdzą anemię, to myślę, ze warto wziąć pod uwagę to, co proponuje anett
[B]Może niech p. Jola porozmawia następnym razem z wetem o tej spirulinie[/B][/QUOTE]

Właśnie napisałam do krakvet w sprawie tej nowej karmy Royal zaleconej przez weta. Mam nadzieję, że uda się anulować moje wcześniejsze zamówienie, bo faktycznie w krakvecie nie ma Gran Carno Adult z Animondy i mieli ją dopiero sprowadzić. Wtedy od razu wezmę Royala, umówię się z Panią Jolą i przywiozę ją Iwanowi. To jest jeszcze młody psiak a tak cierpi, nie dość że czyraki, to jeszcze dysplazja statów... :-(

Link to comment
Share on other sites

Mój Maksiu zachorował na rak ,nie mogłam się z tym pogodzić,przewróciłam cały internet i świat do góry nogami natrafiłam na tabletki na nowotwór z amigdaliną ,pamiętam ,że kosztowały 499zł,czytałam super opinie o tej kuracji [url]http://www.ddb**********/weterynaria,31/chloniak,3103-30.html[/url] ,ja nie pamiętam już gdzie zamawiałam te tabletki,ale będe szukać na necie,stosuję się to u ludzi,ale rewelacyjnie z opini działa na psy,mój Maksiu nie doczekał tych tabletek,przyszły jak on już odszedł za TM,tak bardzo za nim tęsknię

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu po rozmowie z p. Jolą udało mi się anulować zamówienie tej ANIMONDY Gran Carno. [SIZE=3][B]Zamówiłam 12 kg Royala Gastro Intestinal Low Fat.[/B][/SIZE] Wczoraj dostałam info na maila, że karma została przekazana kurierowi
[B]Czy już dotarła ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Donka, ja zamawiam karmę wet w zooart i mam zawsze na następny dzień, sprawdziłam, karma dla Iwanka kosztuje tam 217 zł[/QUOTE]

No, ja własnie odkryłam[B] ZooArt [/B];)
I tam zamówiłam karmę Iwankowi :)
Krakvet podpadł mi ostatnio, bo mieli straszne obsuwy czasowe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No, ja własnie odkryłam[B] ZooArt [/B];)
I tam zamówiłam karmę Iwankowi :)
Krakvet podpadł mi ostatnio, bo mieli straszne obsuwy czasowe :roll:[/QUOTE]

Według mnie jest tam najtaniej. Za renala royala płaciłam w przychodni po zniżkach 170 zł za 7 kg, w zooart za 7 kg płacę 154 zł. Teraz mam aż 2 psy na wet:-(

Link to comment
Share on other sites

Donka dziękujemy bardzo, karma dotarła. Rozmawiałam w Animal Center, tam gdzie Frankama rechabilitację i oni twierdzą, że mają owczarka którego prócz leków na czyraczycę leczą laserem i to podobno przynosi efekty, bo dużo szybciej się goi. Muszę zapytać veta jak on to widzi, chociaż tam też mówiła mi o tym vetka ortopeda chirurg, która pracuje z Janickim. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okido']W niedzielę byłam u Iwanka, przywiozłam mu karmę i byłam z nim na spacerze:lol: Zwierzak ma się nieźle, jest rozbrykany i ma apetyt, tylko że qpon;) w dalszym ciągu nie taki jak powinien być:roll:[/QUOTE]

Dziękuję za zdjęcia - postaram się jutro wstawić - dzisiaj pakuję paczki a mialam plan iść wcześniej ( o 22 ) spać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...