Jump to content
Dogomania

Zegnaj kochany IWAN, spij spokojnie piesku, biegaj bez bólu za teczą-tam się spotkamy


joteska

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kejciu'][B]Prześwietlenie Iwana wyszło dobrze [/B]- na wyniki krwi zlecone przez prof. Galantego czekamy - w przyszłym tygodniu Iwan ma znowu wizytę[/QUOTE]

Ufff, to już połowa sukcesu :)
Czekamy na resztę wyników z zaciśniętymi kciukami :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Iwan ma czyste płuca, zdrowe srece i wszystkie wyniki badań krwi nawet te wątrobowe i trzustkowe są bardzo dobre, nawet wetka była w szoku, że po Equoralu i ketokenazolu, wątroba ma takie dobre wyniki. Dwoch wetow oglądalo również pupę Iwanka i jeden z nich, ktory nie widzial jego pupy wcześniej, nie chcial wierzyć, że on ma czyraczycę. Niestety jego wyprożnianie nie jest za dobre, pies nadal musi się wysilać, aby zalatwić tę sprawę i będzie szykowany do operacji poszerzenia odbytu. Profesor Galanty, czekał tylko na te badania po zagubionych wycinkach i będziemy w przyszlym tygodniu ustalać datę operacji.

Niestety drugi z chorych Onków przebywających u mnie, Borysek odszedl dzisiaj za TM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Jak zwykle w parze-radość i smutek:-(Bardzo mi przykro.Cieszę się,że Iwanek jest w tak dobrej formie.[/QUOTE
Jak na jego chorobe nawet w bardzo dobrej.:multi:Wczoraj szalal.Niestety kasa na jego leczenie siega dna:-(Jola kupila 4 opakowania Equoralu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UlaFeta brała udział w bazarku Joteski - wylicytowała kurtkę za 130zł - i zgodnie z propozycją Joteski kwota 130zł przeznaczona od Uli na zakup tej kurteczki - trafiła na konto Iwanka - ja osobiście robilam przelew bo gotówkę przekazała mi Ulcia także poniżej wklejam potwierdzenie wykonania przelewu na Iwankowe konto na kwotę 130zł


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/potwierdzeniee.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2089/potwierdzeniee.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Iwanek był u dr Galantego na dokładnych badaniach. Dr Galanty stwierdził, że nie ma już czyraczycy :multi: są blizny, zrosty ale nie ma już czyraków i odstawiamy Equoral, pozostałe leki bierze dalej oraz dostał czopki. Po tej kastracji i pobycie w lecznicy Iwanek trochę schudł :-( i ma lekką anemię. Teraz odstawiamy karmę Intestinal i ma dostawać karmę hill's pd canine i/d.

Następna wizyta za 4-5 tygodni. Iwanka czeka jeszcze jedna operacja, która będzie polegała na usunięciu zrostów z odbytu, aby poszerzyć odbyt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='DONnka']Zaglądam do Iwanka regularnie, choć nie zawsze się odzywam
Cieszę się ogromnie, że chłopak ma się dobrze :multi:
UlaFeta pisała, że finanse Iwanka są w złym stanie
Ile dokładnie pieniążków zostało na jego koncie ?[/QUOTE]
bede w sobote zapytam,a moze paros do soboty zrobi rozliczenie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zaglądam do Iwanka regularnie, choć nie zawsze się odzywam
Cieszę się ogromnie, że chłopak ma się dobrze :multi:
UlaFeta pisała, że finanse Iwanka są w złym stanie
Ile dokładnie pieniążków zostało na jego koncie ?[/QUOTE]

[quote name='UlaFeta']DOnka rozliczenie jest w 1 poscie .Stan na 8 listopad.paros zrobila:lol:zostalo okolo 1.200 zl.[/QUOTE]

ciągle zwlekałam, bo nie mam rachunku z lecznicy za badania krwi, prześwietlenie i badanie serca, robione wtedy, kiedy zaginęły wycinki. Uzupełniłam w 1 poście i zasygnalizowałam za badania brakujący rachunek dopiszę później :cool3:

Stan konta Iwanka [B]na dn. 21.11.2012 [/B]= [B]991,16 zł (minus badanie krwi i wizyta prześwietlenie, serce)
[/B]
Następna wizyta wypada w pierwszej połowie grudnia, nie wiem kiedy byłaby ta operacja u prof. Galantego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Iwan dostaje czopki, proctogliwenol, metronidazol, kreon i je karmę Hilsa ID. Chcę jeszcze przed wizytą u Galantego zrobić mu USG u Marcińskiego, bo jakoś schudł po tej operacji.[/QUOTE]

Nie obiecuję na 100 %, ale spróbuję zrobić zbiórkę leków dla Iwanka.
A jaki Kreon: 10000 czy 25000 ?
Trzymam kciuki za wyniki USG - oby nic nie wykazało :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...