Jump to content
Dogomania

Żegnaj kochana Kruszynko, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by Ciebie uratować :(


toyota

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba już dojechali?

Mój Cezek zawsze w podróży masakrycznie się ślinił, ale to był faflun, to tak nie dziwiło.

Mam nadzieję, że Kruszynka na miejscu i że otoczona miłością pomalutku wyjdzie na prostą.

Toyota, przelać jakieś pieniądze za podróż?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że psy się ślinią w stresie, ale ona taka była jeszcze przez kolejne 40 minut już w pracy u CajusaJB, a najgorsze było to, że zrobiła się taka autystyczna. Na nic nie reagowała tylko siedziała w miejscu i się śliniła. Poza tym ona nie ziajała jak to psy mają w zwyczaju tylko ślinotok był jak z kranu. Bałam się, że odejdzie ze stresu.




Wyłożyłam już na transport 250 zł, CajusJB przekazał w kopercie.


Żadnych informacji, a ja tu spać nie mogę z nerwów :shake:. Chyba pierwszy raz jestem tak zdenerwowana transportem.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest o'k. Emma53 przez pomyłkę wysyła mi wiadomości na telefon stacjonarny i dopiero teraz doszły :). Nie do końca mogę powtórzyć, bo jedną moja córka odsłuchała z automatu i powtórzyła mi "piąte przez dziesiąte".

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Najważniejsze,że jest na miejscu.
A SMSy na telefony stacjonarne to jeden wielki koszmar. Mało tego ,ze często są urywane, to na dodatek nie można powtórnie odsłuchać.[/QUOTE]

oj, to prawda !
i ja się ciesze, że wszystko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, ze noc przeszła spokojnie i mała już bezpieczna :sweetCyb::sweetCyb:

Co do tych 250zł, nie wiem czy dobrze zrozumiałam - opłacasz podróż? Nie chcę się wtrącać w Twoje finanse ;), ale mamy 300zł - lepiej podaj nr konta, bo pójdę i zaszaleję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mówiła mi Emma to wszystko w porządku. Chudzinka z niej straszna. Musiała byc pogryziona. W kąpieli same strupki odpadały. Spała w łożku troszeczkę. Z psami Emmy okey. Zgadza się i łazi za Emma krok w rok. dzisiak wizyta u weta i przycinanie pazurków bo są aż podwinięte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Osoba z fb chce pokryć koszt leczenia, badania, itp. małej. Pyta o koszt, i konto.


Jak będzie coś wiadomo to jej napisze o kosztach.[/QUOTE]

Było by fajnie:) Można by ją dokładniej zdiagnozować. Ale trzymam kciuki, żeby żadna głębsza diagnostyka nie była potrzebna - niech się to okaże tylko wynikiem stresu i klatki:modla:

Dogo, nr konta dotarł ?

Nie mam dalej odpowiedzi w sprawie postu na rozliczenie - chyba po weekendzie ponowię prośbę .

Link to comment
Share on other sites

Aktualny stan konta :

[B][COLOR=#0000cd]STAŁE DEKLARACJE[/COLOR][/B] :
maruda- 10zł
AniaGucio - 10zł
ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05
sonia1974 - 10zł ( od czerwca)

stałych deklaracji -35zł


[COLOR=#0000cd][B]Wpłaty jednorazowe
[/B]
[/COLOR] marii23 -20zł
Javena - 5zł
bela51 - 15zł
Sylwia K - 3zł
ewa gonzales - 11zł
bazarek imienny Ewy - 14zł
Monika M.D. - 50zł
daccota - 5zł
Kabaja :multi: ( 150zł)
ewy gonzales (40zł)

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000] Było 328zł :):)

[COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]wydatki - transport do DT - 250zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000]

[/COLOR][B][COLOR=#008000]Na koncie 78zł[/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3][/SIZE][/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']

Co do tych 250zł, nie wiem czy dobrze zrozumiałam - opłacasz podróż? Nie chcę się wtrącać w Twoje finanse ;), ale mamy 300zł - lepiej podaj nr konta, bo pójdę i zaszaleję :evil_lol:[/QUOTE]


Nie, nie, tylko wyłożyłam, bo trzeba bylo od ręki zapłacić. Mam już 9 psów na utrzymaniu i nie stać mnie na takie gesty. Jedynie tę podróż do Torunia biorę oczywiście na siebie.


Dzwoniłam do Emmy53 i mówiła mi, że Kruszynka jednak nie widzi na jedno oczko a na drugie słabo. Jednak wydaje mi się to nieprawdopodobne, bo do kota w schronisku wyrwała i CajusJB też mówił, że próbowała złapać latający listek jak już się wreszcie uspokoiła i był z nią na spacerze :-o.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...