Jump to content
Dogomania

Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula95']Wiek zawsze określa Pani kierownik schroniska,ale zawsze potwierdza p.weterynarz i zawsze są to te same lata. Ale teraz pani weterynarz mówi, że może mieć nawet 8, ale nie mogę w to jakoś uwierzyć...[/QUOTE]
8? ... bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że Basia wstawiała go na terierkowo. Ale tutaj na dogo go nie ogłaszałam jeszcze.

W opisie wspominałam o jego nerwicy, która objawia się już w mniejszym stopniu. Figo bardzo często na początku kręcił się w kółko, przestawał, gdy ktoś do niego podszedł. Teraz robi to coraz rzadziej, ale zdarza się to. Figasek nie lubi też za bardzo chodzić na smyczy. Woli biegać luzem. A królewicz z niego taki, że do kojca zaprowadzić go nie mogę, bo się nie ruszy i trzeba go zanieść. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety, wada jest zbyt silna i Figusiowi nie da sie pomóc. Poszukujemy mu domu i rozsądnych właścicieli, ponieważ niestety pies z czasem straci wzrok całkowicie. Cała kwotę która udało nam się zebrać, będziemy przeznaczać na ogłoszenia. Pies potrzebuje nowego kochającego domu:(

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyślałam, że może lepiej byłoby, gdyby to 50zł trafiło do bokserów. Figo, nie będzie miał operacji, a pieniądze zostaną przekazane na ogłoszenia, więc sądzę, że ta suma, którą mamy obecnie jest wystarczająca. Dodatkowo jeszcze wolontariusze zorganizowali akcję w szkole, gdzie uzbierano aż 500zł. Myślę, że bokserom bardziej przyda się to 50zł. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Tak sobie pomyślałam, że może lepiej byłoby, gdyby to 50zł trafiło do bokserów. Figo, nie będzie miał operacji, a pieniądze zostaną przekazane na ogłoszenia, więc sądzę, że ta suma, którą mamy obecnie jest wystarczająca. Dodatkowo jeszcze wolontariusze zorganizowali akcję w szkole, gdzie uzbierano aż 500zł. Myślę, że bokserom bardziej przyda się to 50zł.
:)[/QUOTE]

SOS Bokserom na pewno znajdzie zastosowanie dla tych pieniędzy ;) - czyli całość przelewam tam. I dziękuję w imieniu płaskonosych :)
Figusiowi życzę, żeby znalazł jak najszybciej tych swoich dużych, którzy na pewno gdzieś już czekają :)

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...