Jump to content
Dogomania

Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam odpowiedź na ogłoszenie Figo:

"witam,dzwoniłam w sprawie adopcji Figo, ale jestem z Warszawy i miałam kłopot z transportem. czy jest zainteresowanie Figiem? ja niestety nie mam idealnych warunków ale mam 4 pokoje na trzecim piętrze bez windy i gospodarstwo rolne w którym od wiosny do końca października spędzam weekendy i urlopy. teraz jestem jeszcze trzy tygodnie na zwolnieniu i mam czas żeby piesek się do mnie przyzwyczaił i zapoznał z okolicą. znam się na pieskach, miałam 14 lat dobermana i dwanaście lat yorka dużego , 8 kg, który był przyjacielem Dobernana na stare lata.
od kilku miesięcy nie mam już pieska i czas na kolejnego przyjaciela. jestem już babcią trzech wnuków więc moje decyzje są przemyślane i samodzielne ale przegadane z dziećmi w razie czego. proszę o informację czy piesek jest jeszcze w schronisku i adres strony internetowej. na Gumtree niestety jest tylko tel.pozdrawiam. ps.czy znacie reakcję i zachowanie piska w stosunku do dzieci?
nie napisałam że piesek będzie ok 9 godzin sam w domu od pn. do piątku.

Zaprosiłam Panią na wątek.

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Fajnie, że się pani znowu odezwała. :) Myślę, że w razie czego moglibyśmy zebrać jakoś $$$ na transport.:)[/QUOTE]
Paula, jakoś poradzimy sobie. Najważniejsze, żeby adopcja doszła do skutku.

[quote name='rita60']Ale wiadomość...może spytam głupio,ale ta Pani zdaje sobie sprawę,że Figo nie widzi ?[/QUOTE]
W ogłoszeniu była ta informacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Dokładnie... Ale może się jeszcze pani odezwie...[/QUOTE]
Paula, pani się już nie odezwie. Dostałam przed chwilą maila:

cyt" jagterier; Wybitny norowiec, jednak wszechstronnie użytkowy. Płoszy, aportuje i tropi bardzo chętnie.Charakter: pies myśliwski o dużej pasji łowieckiej, cięty wobec szkodników, lubiący pracę, inteligentny, pojętny, miły w kontaktach z domownikami. Czujny. Wykazuje małą gotowość do podporządkowania się człowiekowi.
Utrzymanie: Jagdterier chce i musi pracować. W żadnym razie nie nadaje się na psa do trzymania w domu, rodzinnego, chociaż może być uroczy. Potrzebuje ruchu, zajęcia i konsekwentnego postępowania. Silny, łatwy do pielęgnacji.
taką opinię wyczytałam w wikipedii. muszę przeprosić za zamieszanie ale nie przyjadę po Figo. "

Pani znalazła opis Figusia w Wikipedii.

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Znowu cisza... Odzewu z ogłoszeń brak i niestety nie wiem, czy Figo pojawił się w gazecie, bo nie miałam do niej dostępu...[/QUOTE]
W ostatni piątek przeglądałam gazetę, ale w ogóle nie było w niej ogłoszeń. Siostra ze mną szukała ( zawsze kupują piątkową Wyborczą)i nie znalazłyśmy dodatku poświęconego psom. Ja też wysłałam niewidomego Jaspera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']W ostatni piątek przeglądałam gazetę, ale w ogóle nie było w niej ogłoszeń. Siostra ze mną szukała ( zawsze kupują piątkową Wyborczą)i nie znalazłyśmy dodatku poświęconego psom. Ja też wysłałam niewidomego Jaspera.[/QUOTE]

Kurcze... To źle... Muszę jakoś dotrzeć do tej gazety i zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Paula, pani się już nie odezwie. Dostałam przed chwilą maila:

cyt" jagterier; Wybitny norowiec, jednak wszechstronnie użytkowy. Płoszy, aportuje i tropi bardzo chętnie.Charakter: pies myśliwski o dużej pasji łowieckiej, cięty wobec szkodników, lubiący pracę, inteligentny, pojętny, miły w kontaktach z domownikami. Czujny. Wykazuje małą gotowość do podporządkowania się człowiekowi.
Utrzymanie: Jagdterier chce i musi pracować. W żadnym razie nie nadaje się na psa do trzymania w domu, rodzinnego, chociaż może być uroczy. Potrzebuje ruchu, zajęcia i konsekwentnego postępowania. Silny, łatwy do pielęgnacji.
taką opinię wyczytałam w wikipedii. muszę przeprosić za zamieszanie ale nie przyjadę po Figo. "

Pani znalazła opis Figusia w Wikipedii.[/QUOTE]

Niesamowite, aż trudne do uwierzenia :(
Szkoda, że Pani poddała sie po przeczytaniu informacji w necie a nie zapytała opiekuna. Przeciez pies jest niewidomy, nie sadze żeby spełniał połowe tych wypisanych głupot :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...