Jump to content
Dogomania

specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?


motyleqq

Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?  

93 members have voted

  1. 1. Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?

    • Tak, internetowy
      30
    • Tak, stacjonarny
      2
    • Tak, internetowy i stacjonarny
      56
    • Nie
      5


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']A węszenie, to nie wystarczy zdjęcie psa który za czymś węszy i właściciel który idzie za nim? :lol:[/QUOTE]

no generalnie wystarczy :lol: pod warunkiem że pies będzie w szelkach i że zdjęcie będzie ładne :cool3:

[quote name='rashelek']O zdjęcia z IPO możesz się uśmiechnąć do Amber od Jariego ;)[/QUOTE]

dobry pomysł, wtedy nawet mój pies by na nich był :lol:

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze co do tych zabawek - przeglądałaś ofertę Comfy? Dzisiaj widziałam to: [url]http://www.comfypet.pl/pl/offer/product/product/7182[/url] i wydaje mi się całkiem porządna, wizualnie jest super i do szarpania się nada. Reszta zabawek też jest fajna, tylko ciekawe jak z jakością.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='motyleqq']zostały mi najgorsze kwestie, czyli prawno-podatkowe :evil_lol: natomiast wszyscy producenci do których pisałam chcą współpracować :)[/QUOTE]

Polecam księgowego, który ma uprawnienia doradcy podatkowego. Ja podpisałam z takim umowę i jest on jednocześnie moim pełnomocnikiem - wszystkie sprawy papierkowe załatwia on (jak otwierałam firmę, to jedyne co zrobiłam, to poszłam ją zarejestrować w Urzędzie Gminy, ze skarbówką, ZUSem itp. męczy się on :grins: )

To kiedy wielkie otwarcie? Masz już lokal? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A mnie udało się dzis dostać takie cudo [URL]http://www.cleanrun.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=726&ParentCat=79[/URL] plus śliczny T-schirt z westem. Podobno dziewczyny będą sprzedawać to na stoisku w Sopocie. Ponieważ widziałam tylko jedną z koszulek ich pomysłu, będę polować na ich stoisko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...