Jump to content
Dogomania

specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?


motyleqq

Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?  

93 members have voted

  1. 1. Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?

    • Tak, internetowy
      30
    • Tak, stacjonarny
      2
    • Tak, internetowy i stacjonarny
      56
    • Nie
      5


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natalia&Cody']lubię to!!!![/QUOTE]

hihih :evil_lol:

[quote name='evel']To taka piłka-niepiłka, która ma służyć za coś a'la kong, czy osochozi w takim razie? :lol: A pływa toto chociaż? :evil_lol:[/QUOTE]


to służy do szarpania z psem :lol: chyba pływa, widziałam gdzieś zdjęcie w wodzie :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']:diabloti:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535992_203183793132551_100003227959586_333814_1488004726_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
to służy do szarpania z psem :lol: chyba pływa, widziałam gdzieś zdjęcie w wodzie :hmmmm:[/QUOTE]

Aha. Boże, jaka ja zielona jestem w temacie dziwnych zabawek :roflt:

[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535992_203183793132551_100003227959586_333814_1488004726_n.jpg[/url] tu wygląda jakby szła na dno :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

popatrzcie na [URL="http://www.paww.com/storage/PAWW_2011_Catalog_web2_LR.pdf"][U]to[/U][/URL]

moim zdaniem bardzo fajne rozwiązania, choć te saszetki na smyczach może nieco małe. dyspenser podoba mi się bardzo. co myślicie o tym? dodam, że niestety są to dosyć drogie artykuły, dyspenser ok 30zł, smycz z saszetką ok 116, sama saszetka ok 60zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Fajna sprawa, szkoda tylko, że jak na moją kieszeń to dosyć droga.
Mi się spodobała obroża z saszetką i ta tubka do wyciskania żarełka :)[/QUOTE]

na moją też dosyć droga, ale być może kosztowałoby to nieco mniej. muszę się skontaktować z nimi, chyba generalnie są chętni do współpracy :)

[quote name='Soko']Obawiam się że te saszetki byłyby za małe, przynajmniej dla mnie ;)[/QUOTE]

też uważam że są dość małe, więc tak jak napisała Martyna:
[quote name='Unbelievable']
torebka na smakołyki ze smyczą to raczej żeby mieć te smaki "na wszelki wielki", wiadomo że na szkolenie trzeba tego dużo więcej[/QUOTE]

lub nie na smaki, tylko na klucze itp. często nie mam gdzie popakować rzeczy, zwłaszcza jak jest ciepło, nie nakładam kurtki/bluzy i nie mam kieszeni :lol:

[quote name='drzalka']Dyspenser fajny, i saszetka też :)
Bardzo możliwe że obydwie rzeczy bym kupiła.[/QUOTE]

widzę że generalnie najbardziej spodobał się dyspenser :) właściwie to zobaczyłam właśnie dyspenser na stronie Cleanruna w nowościach i wyszukałam producenta i miałam takie 'wow! ale fajoskie rzeczy!' :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Dyspenser mnie nie zachwyca, zdejmę zakrętkę z jakiejś tubki, nafaszeruję i zamknę i mogę tak samo dawkować ;)[/QUOTE]

no przecież nikt Ci nie broni tego zrobić :eviltong: myślę, że jednak jest różnica. tak samo jak nie musimy kupować klikera, wystarczy klikająca nakrętka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale niby nakrętka czasami nie kliknie, czasami wyda inny dźwięk ;) no i kliker jest na sznurku, a nakrętka się zgubi :D
Tak czy inaczej po prostu nie uważam tego za innowacyjne rozwiązanie - bardziej mi się podoba ta smycz do przypięcia psa, chociaż wiadomo że to nie do wszystkiego o każdej szerokości się nada, a czasami trzeba i tak przypiąć psa krócej.. ale generalnie fajne rozwiązanie gdy trzeba na chwilę się oddalić i nie chce się ograniczać psa na pół smyczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']taka smycz do zapakowania do obroży można kupić u mnie w zoologu ;) tylko, że rozmiar S[/QUOTE]

nie rozumiem, jaką smycz do zapakowania do obroży? :lol: tam nie ma nic takiego. jest obroża z saszetką, smycz z saszetką, i sama saszetka do przypięcia do smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Ale niby nakrętka czasami nie kliknie, czasami wyda inny dźwięk ;) no i kliker jest na sznurku, a nakrętka się zgubi :D
Tak czy inaczej po prostu nie uważam tego za innowacyjne rozwiązanie - bardziej mi się podoba ta smycz do przypięcia psa, chociaż wiadomo że to nie do wszystkiego o każdej szerokości się nada, a czasami trzeba i tak przypiąć psa krócej.. ale generalnie fajne rozwiązanie gdy trzeba na chwilę się oddalić i nie chce się ograniczać psa na pół smyczy ;)[/QUOTE]

ja tam nie mam żadnego sznurka i notorycznie gubię kliker :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']taka smycz do zapakowania do obroży można kupić u mnie w zoologu ;) tylko, że rozmiar S[/QUOTE]

Chyba wiem o co ci chodzi. Ja widziałam taką w Leclerc.
Obroża na zatrzask we wzorek z taką wąską długą kieszonką piankową na zamek, w której schowana jest smycz .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Chyba wiem o co ci chodzi. Ja widziałam taką w Leclerc.
Obroża na zatrzask we wzorek z taką wąską długą kieszonką piankową na zamek, w której schowana jest smycz .[/QUOTE]
Hilton, ok 15zł to chyba kosztowało u mnie.
[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9789/takt0832.jpg[/IMG]

[IMG]http://zooartykuly.pl/668-846-thickbox/hilton-obroza-smycz-zielona.jpg[/IMG]




to frisbbe z miską swietne!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno skusiłabym się na tą ażurową piłkę ;)

Misko-frisbee w ogóle do mnie nie przemawia :eviltong: Taki dysk ma pewnie kiepskie właściwości lotne, a ze zwykłego frisbee pies też może się napić ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam takie zdanie.
Są przecież takie fajne składanek michy, ja ogólnie nie przepadam za rzeczami 2 w 1.
No chyba że to jakieś mini gadżety.

Połączenie miski z zabawką dla mnie nie wypał, wystarczy mała dziurka i po misce ani ślad :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja na pewno skusiłabym się na tą ażurową piłkę ;)

Misko-frisbee w ogóle do mnie nie przemawia :eviltong: Taki dysk ma pewnie kiepskie właściwości lotne, a ze zwykłego frisbee pies też może się napić ;)[/QUOTE]

no właśnie. Pewnie to nawet droższe od zwykłego frisbee z którego również bez obaw pies się napije. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...