Jump to content
Dogomania

HexaWHWT

Members
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

About HexaWHWT

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HexaWHWT

  Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka

  Świetny Kong. Jak się sprawuje? :lol:
 2. HexaWHWT

  Galeria Hexsiastej

  Dziękuję bardzo! ;). Niebawem wstawię zdjecie z nagrodami :D
 3. HexaWHWT

  The Crazy Westie!

  [url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/_MG_8536kopia_zps71236f0c.jpg[/url] słodka Docia ;)
 4. HexaWHWT

  Galeria Hexsiastej

  Jakieś plany i postanowienia muszą być! a dzięki bardzo ;)
 5. HexaWHWT

  Galeria Hexsiastej

  Ano, nie ma nas, racja. Więc wstawiam kilka zdjęć i już piszę co u nas ;). Żyć to żyjemy, mamy się dobrze. Obecnie złapała mnie choroba i mam dużo czasu na zajęcie się w końcu psem. Ćwiczymy sobie pozycje i kilka innych dość istotnych komend. Do tego Hesiałkę obecnie jest zacieczkowanym białasem, więc nasze spacerki są okropnie nudne :-( nawet dziecko za piłką nie pobiega, bo u nas dużo kundlasów luzem biega... poza tym jest też całkiem dobra informacja. Planuję iść z młodą do klubu agility. Nie wiem totalnie jak nam pójdzie, jak bardzo się spodoba mnie, psu ale wiem, że warto spróbować ;) mam fajne nastawienie, jak nigdy więc trzeba to wykorzystać! :lol: za tydzień chcę pójść zobaczyć jak odbywają się zajęcia, porozmawiać z trenerkami i pooglądać przebiegi znajomej. Mam ogromną nadzieję, że od wiosny uda nam się tam chodzić. Chciałam wcześniej ale obecnie cieczka nam nie pozwala, a potem nie wiem jak z warunkami bo chyba w końcu śnieg ma spaść? :eviltong: Również Wszystkim życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! dużo zdrowia i spełnienia marzeń. ;) [IMG]http://i1269.photobucket.com/albums/jj586/Alllice/BU019595_zps76f754f6.jpg[/IMG][IMG]http://i1269.photobucket.com/albums/jj586/Alllice/BU010277_zps0bb0f1b3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1269.photobucket.com/albums/jj586/Alllice/BU010497.jpg[/IMG]
 6. HexaWHWT

  The Crazy Westie!

  czekamy :D
 7. HexaWHWT

  The Crazy Westie!

  Laska Ty glany nosisz widzę! :D Graaaaatki i czekam na masę zdjęć! ;) Wesołej resztki świąt jeszcze życzę! :x-mas:
 8. HexaWHWT

  The Crazy Westie!

  no ej Justa co z Tobą?! czekamy na zdjęcia! ;)
 9. HexaWHWT

  Galeria Hexsiastej

  w końcu biała, a moje umiejętności marne :eviltong:
 10. HexaWHWT

  Cioteły.

  kilkam, klikam. :shiny:
 11. HexaWHWT

  Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.

  jak masz ochotę wybrać się do wrocławia to zapraszam :eviltong: nic nie wezmę, a piesek będzie wytrymowany. :evil_lol: wiesz, maszynkę też posiadam |D
 12. HexaWHWT

  Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.

  [quote name='whiteterrier']Ja tam używam metody ziemniaczanej bo na razie robimy włos szorstki,dlatego kapiele jak najrzadsze bo im włos bardziej szorstki tym lepiej brud schodzi a nam zależy na użytkowności ;)[/QUOTE] Moja biała ma szorstki ale nie aż taki mocno kujący ;) kąpiele osłabiają włos dlatego warto ich unikać. Moje dziecie pachnie, szczególnie po wystawach, kredach, odżywkach :)
 13. HexaWHWT

  Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.

  Wręcz oczywiste, że białasy myjemy szamponem odpowiednim dla nich ;) Czytając ,,ciachnięcie" na pewno nie skojarzyło mi się to z ogoleniem, no ale mniejsza już o to :) Nawet jak psiak nie jest rasowy warto utrzymać jego wzorzec tak jak należy. Rozumiem, że nie każdego stać na profesjonalny trymek ale nie widzę problemu aby zrobić psa samemu, trymerem. Lepsze to niż golenie, na prawdę ;). Myślę, że większość ludzi, którzy posiadają westa (nie mówiąc tu już o samych wystawcach) polecą ci gorszy trym od golenia. Możesz mnie nie posłuchać gdyż wystawiam psa i przestrzegam wzorca, rozumiem i doskonale szanuję Twoje zdanie. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujesz się jednak na zapuszczenie włosa (nie odrośnie on super skoro już psiak był golony ale warto spróbować ;)) to wiedz, że jest wiele ludzi nawet tu, na dogo które mogłyby Ci pomóc i doradzić, co jak ;) Moje białe też śpi ze mną i kąpana jest rzadko, schodzi bardzo często na spacery, jest aktywniejszym typem westa, łapie frisbee, łapie piłki, aportuje w błotku, biega torki agi i aż tak szybko się nie brudzi ;). Jak pies ma dobry włos, szorstki brud aż tak się go nie czepia, a czasem dobre wyczesanie odpowiednimi przyrządami to cud po spacerze :evil_lol: Pozdrawiam serdecznie;).
 14. HexaWHWT

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Jejku ile obróżek i smyczek ;). Według mnie też za szybko ;) ja ogólnie dla szczeniaków flexi nie preferuję ale kto co woli.
 15. HexaWHWT

  Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.

  nie no wiesz ja się nie znam na tyle aby radzić :eviltong: tylko po prostu ja tak w sumie robiłam i jakoś idzie. Dziś mam nadzieję, że pójdziemy pofrisbować csami ;)
×