Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Ile zdjęć :multi::loveu::loveu::loveu::loveu:

aż nie wiadomo które zacytować :lol:

ale to jest najlepsze [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-1Y9e0NoVKjQ/UR-DWzNUiqI/AAAAAAAAHcg/09X1qh44frQ/s628/IMG_0026.JPG[/URL] :diabloti:[/QUOTE]
:diabloti:

[quote name='Izabela124.'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Y5mWiu03k9Y/UR-DZ-Lp4WI/AAAAAAAAHdw/Ozf6PZORA0E/s633/IMG_0109.JPG[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:loveu:

[quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-1Y9e0NoVKjQ/UR-DWzNUiqI/AAAAAAAAHcg/09X1qh44frQ/s628/IMG_0026.JPG[/URL] biedny Ptyś musi buty jeść :-(:evil_lol:[/QUOTE]
Jestem podła.... :( :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']ale jaką ma minę przy tym " Pancia ja wcale nie mam Twojego kozaczka w buzi , wydaje Ci się ":diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol:
No i w ogóle to pod stołem go nie widać bo się schował :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ale Ptyś już jest duży :)[/QUOTE]

[quote name='phase']Z Ptysia to prawie facet. :cool3:[/QUOTE]
Mój malutki Ptysio a nie duży facet:loveu:

[quote name='marta.k9080'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-wbf1HaTIqCg/UR-DZB3oa2I/AAAAAAAAHdc/jm8eYBSVSlA/s612/IMG_0102.JPG[/URL]

Ptysiaczek z pluszakami:loveu::loveu: on sam jest jak taki misiek do tuuuuuulenia:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Ile fotek :-D

Ptys ma zawsze kogoś do tulenia :loveu::loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Y5mWiu03k9Y/UR-DZ-Lp4WI/AAAAAAAAHdw/Ozf6PZORA0E/s633/IMG_0109.JPG[/URL][/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:

[quote name='stokrotka.af']hello Ptyśki jak widzę maskotki, butelki i buciki idą w ruch pełna parą ;-)[/QUOTE]
Ale już aż tak bardzo ich nie zagryza, czasami tylko coś mu się niechcący przegryzie :evil_lol:

[quote name='Shilomaniak'].Maleństwo z misiem- jakie słodkie przytulasy cmok w nochala:lol:[/QUOTE]
:loveu::evil_lol:

[quote name='agaga21'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-1Y9e0NoVKjQ/UR-DWzNUiqI/AAAAAAAAHcg/09X1qh44frQ/s628/IMG_0026.JPG[/URL]
pańcia, zakładaj buty, czas na spacer ;-)[/QUOTE]
Najpierw trzeba go dogonić żeby założyć tego buta :evil_lol:

[quote name='kalyna'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-38K5hzqYkYY/UR-DX8wIbyI/AAAAAAAAHc4/FRrtoR1gT0s/s628/IMG_0037.JPG[/URL] toż to okaz zdrowia :loveu:[/QUOTE]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry i miłej niedzieli Wszystkim :)

A tak w ogóle to...
Zastanawiam się czy on nie jest taki spokojny bo te leki jeszcze bierze...
Dziś pospaliśmy oboje trochę dłużej. Wstałam o 12 a leki daję mu o 9...Dziś dostał je dopiero po 12-tej. No i w sumie wydawał mi się żywszy, ukradł czapkę córce i biegał z nią w koło stołu, poskakał po Teściu, pobiegał z kaczuszką też w koło stołu :D bo on myśli chyba, że jak jest pod stołem to go nie widać :D a potem wpadł do góry do sypialni, z połowy sypialni zrobił wielki skok prosto na łóżko i Sebka :D skutecznie Go obudził :evil_lol:
Teraz był na spacerze i dopiero teraz poszedł spać. Więc całkiem możliwe, że te leki dziwnie na niego działają...
Jedno jest pewne... on jest ciągle głodny, spać spokojnie nie może jak Ktoś coś je. Wystarczy postawić talerz na stole a on już jest w kuchni, choćby nawet spał bardzo mocno...

Właśnie się szykujemy do kina na "Hobbit" :evil_lol: Mam nadzieję, że będzie tak samo fany jak książka :)

A i czytam właśnie książkę Jan Fennell - "Zapomniany język psów". Nie wiem jak opinia Innych ale mi się bardzo podoba i wciągnęła mnie na maksa :)

Link to comment
Share on other sites

ps. i mała poprawka, już nie śpi.
Leży tylko albo chodzi tam i s powrotem za Wszystkimi bo ruch w domu i ciągle się kręcą.

[quote name='Ty$ka']Hej. :smile:

Ile foootek :loveu: Po Ptysiu nie widać by był chory - skacze jak jakiś kangurek :P[/QUOTE]
Hej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Możliwe, że prze leki on taki mniej pobudliwy. Hobbita oglądałam, polecam :) Chociaż książki nie czytałam[/QUOTE]
20-tego mamy kontrolę. Zobaczymy czy musi jeszcze brać leki i co będzie jak odstawi...
Książka "Hobbit" bardziej mi się podobała niż "Władca pierścieni" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

leki cóż innego...przecież Ptyś dzielnie się trzyma!:loveu:

czytałam "zapomniany język psów" ta teoria opiera się na ignorowaniu psa i dominacji lepiej potraktuj tak z przymrożeniem oka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']To widać , ze te leki tak na niego działają ... Potem napisz czy warto iść na Hobbita do kina ;)[/QUOTE]
Warto iść. Film jest świetny.
Tylko szkoda, że nie uprzedzili od razu... Bo to tylko połowa książki...
Tolkien jest znakomitym pisarzem a Peter Jackson świetnie potrafi to przenieść na ekran :)


[quote name='magdabroy']Jeszcze u Was leci ten film? :crazyeye: W Opolu ostatni seans był 24 stycznia ;-)[/QUOTE]
W Katowicach w punkt 44 dość długo puszczają filmy, które mają powodzenie. Nawet była pełna sala ;)

[quote name='Ty$ka']A widzisz - to leki go zamulają :smile: Trzymamy kciuki za wizytę i miłego seansu życzymy ;-)[/QUOTE]
On w sumie i przed chorobą zdawał mi się o wiele bardziej grzeczny i posłuszny. Ale to też może dorastanie?
Kiedyś skakał, piszczał i wariował przed wyjściem. Nieraz stawałam i czekałam aż skończy i usiądzie grzecznie pod drzwiami. Teraz jak powiem " idziemy na spacer? ". Przechyla głowę jakby słuchał, zrywa się i biegnie do mnie, jak wstanę i idę po obrożę siada i czeka, zakładam mu obróżkę/szelki... potem obserwuje jak się ubieram. Jak zapinam mu smycz staje i patrzy w drzwi. Może po prostu wie, że jak będzie szalał to nici ze spaceru...
Tyle razy uczyłam by nie gryzł mnie po rękach w zabawie, że może w końcu zrozumiał?
Co prawda widzę, że szybciej się męczy, dużo śpi i to pewnie te tabletki. Ale nawet dziś kiedy zaczął się wygłupiać i bawić w domu. Robi to delikatniej, tak jakby bardziej uważał by nie zrobić krzywdy. Może jestem już nadwrażliwa? :/

[quote name='marta.k9080']leki cóż innego...przecież Ptyś dzielnie się trzyma!:loveu:

czytałam "zapomniany język psów" ta teoria opiera się na ignorowaniu psa i dominacji lepiej potraktuj tak z przymrożeniem oka;-)[/QUOTE]
Oby to leki...
Dużo go obserwuję ukradkiem. Nie jest jakiś osowiały i obojętny. Tu niby leży i śpi a jednak cokolwiek się dzieje to obserwuje, szczeka, zagląda...

Inaczej troszkę odbieram tą książkę :) Nie dokończyłam jej czytać więc nie mogę ocenić, skończę to dam znać ;)
Bardziej rażą mnie metody, krzyku, bicia, szarpania i zmuszania psa/zwierzęcia do czegokolwiek "siłą" niż to co czytam w tej książce...

[quote name='Ty$ka']Ja nie lubię Fennellowej, są lepsze książki np. "Okiem psa" ;-)[/QUOTE]
A ja uważam, że każdy pies jest inny. ;)
Te książki to przyjemna lektura i po części bardzo pomocna ;) Wszystkiego dosłownie nie biorę ale niektóre rady/doświadczenia itd są przydatne :)

[quote name='Besti']Uwielbiam ptysiowe zdjęcia- każde ładne bo model fotogeniczny.
Jak filmik się podobał?:razz:[/QUOTE]
Świetny filmik :)
Tylko byłam zawiedziona końcem w połowie przygody :evil_lol:

[quote name='phase']Podobno Hobbit niezły jest. ;-)[/QUOTE]
Wolę Hobbit niż Władca Pierścieni ;) i książka i film lepsze :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Ptysiak']Warto iść. Film jest świetny.

Oby to leki...
Dużo go obserwuję ukradkiem. Nie jest jakiś osowiały i obojętny. Tu niby leży i śpi a jednak cokolwiek się dzieje to obserwuje, szczeka, zagląda...

Inaczej troszkę odbieram tą książkę :) Nie dokończyłam jej czytać więc nie mogę ocenić, skończę to dam znać ;)
Bardziej rażą mnie metody, krzyku, bicia, szarpania i zmuszania psa/zwierzęcia do czegokolwiek "siłą" niż to co czytam w tej książce...


A ja uważam, że każdy pies jest inny. ;)
Te książki to przyjemna lektura i po części bardzo pomocna ;) Wszystkiego dosłownie nie biorę ale niektóre rady/doświadczenia itd są przydatne :)
:)[/QUOTE]

Ja oglądałam "Władcę Pierścienia" wielki temu..."Hobbita" jeszcze nie,ale na pewno się skuszę.

Ależ każdy ma prawo do osobistego odbioru książki:fadein: i to prawda ,że każdy pies jest inny.Ja tam uważam ,że metody trzeba dobierać do konkretnego psa,bo co na jednego podziała z innym się nie sprawdzi itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...