Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']Wycałuję na pewno :loveu:

[SIZE=1]ps. Sebastian to Twój mąż ? Pytam dla pewności żeby gafy nie strzelić : D A przy okazji mój mężuś ma na imię Sebek : D[/SIZE]


Madzia Cie podgląda :evil_lol:[/QUOTE]


tak Sebastian:lol:
no własnie czytam, że mnie podgląda:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']widze:loveu:
a na nk nie masz mnie w znajomych a dla nieznajomych masz galerie zablokowana.[/QUOTE]

Wysłałam Ci zaproszenie, także możesz pooglądać zdjęcia ;)

A pytałam czemu Ty nie masz zdjęć na nk ;) Bo widziałam, że masz tylko w profilu jedno zdjęcie i to wszystko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Wysłałam Ci zaproszenie, także możesz pooglądać zdjęcia ;)

A pytałam czemu Ty nie masz zdjęć na nk ;) Bo widziałam, że masz tylko w profilu jedno zdjęcie i to wszystko :roll:[/QUOTE]

bo tez mam zablokowana dla nieznajomych:evil_lol: ale zaraz przyjme zaproszenie i bedziesz mogla zobaczyc:eviltong:

z tymi mezami to faktycznie zbieg okolicznosci:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O kurde , z 2 godzinki mnie tu nie było a tu tyle nagadane :roll:

dla Ptysia wszystkiego naj naj naj :BIG::BIG::BIG: super prezenciki dostał :loveu:

już wchodząc na FB zwróciłam uwagę na to że już 3cia osoba majaca Onka/Donka ma męża o imieniu Sebastian :evil_lol:

Tylko Magda sie wyłamała :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']O kurde , z 2 godzinki mnie tu nie było a tu tyle nagadane :roll:

dla Ptysia wszystkiego naj naj naj :BIG::BIG::BIG: super prezenciki dostał :loveu:

już wchodząc na FB zwróciłam uwagę na to że już 3cia osoba majaca Onka/Donka ma męża o imieniu Sebastian :evil_lol:

Tylko Magda sie wyłamała :cool3:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Magda nie ładnie:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Boziu boziu a to niby w Morusowej trzeba dużo nadrabiać :mad:[/QUOTE]
O tym samym pomyślałam, jak dzisiaj przyszło mi to wszystko nadrabiać :roll:

Wszystkiego najlepszego dla Ptysia :loveu:

Czekam na obiecane filmiki :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']już wchodząc na FB zwróciłam uwagę na to że już 3cia osoba majaca Onka/Donka ma męża o imieniu Sebastian :evil_lol:

Tylko Magda sie wyłamała :cool3:[/QUOTE]

[quote name='justysiek']
Magda nie ładnie:mad::evil_lol:[/QUOTE]

Ja lubię być "inna" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']już wchodząc na FB zwróciłam uwagę na to że już 3cia osoba majaca Onka/Donka ma męża o imieniu Sebastian :evil_lol:

Tylko Magda sie wyłamała :cool3:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Oj tam od razu "inna" Bogdan to prawie jak Sebastian :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Więc ja z Magda jestem na równi jej mąż ma na imię prawie Sebastian a ja mam prawie Onka :grins:[/QUOTE]

leżę i kwiczę z Was :lol:
nie ma to jak wejść wieczorem na dogo, kiedy większość w domu już śpi i dostać napadu śmiechu :lol:
Taaaak najlepsze osoby mają Łowczarki :loveu:

No to ja już wiem czym mam się kierować jak będę szukać chłopa :lol:


no i wszystkiego najlepszego :) sto lat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Oj tam od razu "inna" Bogdan to prawie jak Sebastian :evil_lol:[/QUOTE]

W sumie masz rację, to na "B" i to na "S" :D:D:D

[quote name='kalyna']No to ja już wiem czym mam się kierować jak będę szukać chłopa :lol:
[/QUOTE]

Dla równowagi możesz poszukać Bogdana ;) Wtedy trochę się wyrówna na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...