Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='Milena9']Ja mam chyba jakiegoś dziwnego psa bo wodę w stawie uwielbia, a przed ą z węża ucieka ;)[/QUOTE]
Widocznie nie lubi jak coś na nią leci z góry :D
Ptyś lubi wodę we wszystkich postaciach ale do wanny czy pod prysznic nie wejdzie za nic w świecie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-FYt7zgxyA8A/UB2K4hSAWrI/AAAAAAAACvs/Q7KS-swcM4g/s690/IMG_0106.JPG[/URL] rozbroił mnie na tym zdjęciu :)[/QUOTE]
Turlał się na kafelkach bo mokre były, czasami tak się bawi :) Brzuszek chciał sobie podlać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Świetny filmik! :D Jaką ma frajdę!
ILE PTYŚ MA ZABAWEK - wymiękam :evil_lol:[/QUOTE]
Trochę mnie przeraża to jak on skacze po tych śliskich mokrych kafelkach ale trawnik mamy nie zrobiony i jak tylko jest mokro to robi się błotko a on błotko też lubi :roll::evil_lol:
To tylko część zabawek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Błotko dobra rzecz :D
Bałam się, że napiszesz, że to tylko część zabawek, nie za dużo ich? :diabloti:[/QUOTE]
Za dużo :diabloti:
Część i tak już zjadł, głównie maskotki szybko umierają :evil_lol: Powoli zostawiam mu tylko te najbardziej niezniszczalne ;) Ale córka ma masę maskotek i co chwilę jakąś mu podrzuca :roll:

[quote name='biscuit'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Xs1MamNkexY/UB2Kf4gSghI/AAAAAAAACsw/UQO4UN9PqYE/s628/IMG_0013.JPG[/URL] jaka kluska :-D DON-ki w tym wieku mają sierść wyglądającą na przetłuszczoną :evil_lol:[/QUOTE]
Dziwną ma teraz tą sierść, już puszek mu zszedł i zaczyna robić się twardsza ale jak się zmoczy to potem przez jakiś czas ma loczki w niektórych miejscach :evil_lol:
Może wydaje się taka tłusta teraz bo strasznie mu się błyszczy głównie po czesaniu.

[quote name='Ty$ka']Ile fotek :smile: Kocham tego łowcarka :loveu: Rozbraja mnie na łopatki :P

A filmik genialny, hehe :-D[/QUOTE]
Wstawiłam w końcu wszystkie zaległe :diabloti:

On tak z tym wężem może wojować cały dzień :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Masz wojownika, nie psa :D[/QUOTE]
No ba :evil_lol:

Wgrywam właśnie filmik na Youtube z komendami, które wykonuje już bez nagródek. Pomyliłam się tam raz i zamiast noga powiedziałam waruj a pokazałam ręką "noga"... :oops: Na szczęście mam tak inteligentnego psa, że mnie skorygował :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Dziwną ma teraz tą sierść, już puszek mu zszedł i zaczyna robić się twardsza ale jak się zmoczy to potem przez jakiś czas ma loczki w niektórych miejscach :evil_lol:
Może wydaje się taka tłusta teraz bo strasznie mu się błyszczy głównie po czesaniu.
[/QUOTE]

Nie dziwna, nie dziwna, każdy DON-ek przez to przechodzi. :P Atos też był taką kluchą, dopiero kiedy skończył rok, sierść się zrobiła ładniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Nie dziwna, nie dziwna, każdy DON-ek przez to przechodzi. :P Atos też był taką kluchą, dopiero kiedy skończył rok, sierść się zrobiła ładniejsza ;)[/QUOTE]
No w sumie racja ;)
Luna dopiero jak skończyła 2 lata dorobiła się ładniej sierści, włos wcześniej miała taki średni potem jej jeszcze się wydłużył i wypiękniał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']No w sumie racja ;)
Luna dopiero jak skończyła 2 lata dorobiła się ładniej sierści, włos wcześniej miała taki średni potem jej jeszcze się wydłużył i wypiękniał :)[/QUOTE]

czyli coś jest w tym, że im pies starszy, tym bardziej włochaty :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Witamy się:)

Jakie świetne zdjęcia a to [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-FYt7zgxyA8A/UB2K4hSAWrI/AAAAAAAACvs/Q7KS-swcM4g/s690/IMG_0106.JPG[/URL] najlepsze:D

Hahaa a filmik extra i Ptyś jaki szaleniec:lol:[/QUOTE]
Na filmiku jeszcze tak bardzo nie szalał... potem dopiero się rozkręcił i kuchnia znowu pływała :evil_lol:

A tu jest filmik z moją gafą :evil_lol:
[video=youtube;Zw-qGDtEo_0]http://www.youtube.com/watch?v=Zw-qGDtEo_0&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Na filmiku jeszcze tak bardzo nie szalał... potem dopiero się rozkręcił i kuchnia znowu pływała :evil_lol:

A tu jest filmik z moją gafą :evil_lol:
[video=youtube;Zw-qGDtEo_0]http://www.youtube.com/watch?v=Zw-qGDtEo_0&feature=youtu.be[/video][/QUOTE]



jak bym Cezara widziała, ten wzrok przy wykonywaniu komend:diabloti::evil_lol:
mój tylko nie umie noga, jak go uczyliście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']doberek niedzielny:)

głaski zasyłamy[/QUOTE]
Hej :)
Głaski przesłane :)

[quote name='dOgLoV']Zdjęcia i filmiku super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! :multi::multi::multi::multi::eviltong:

ja tam pomyłki w komendzie nie zauważyłam ale papierosa i owszem :peace::eviltong:[/QUOTE]
oj tam oj tam...:evil_lol: to było na szybko tak przy kawce z rana to i papieros był :roll:

[quote name='justysiek']jak bym Cezara widziała, ten wzrok przy wykonywaniu komend:diabloti::evil_lol:
mój tylko nie umie noga, jak go uczyliście?[/QUOTE]
To proste. Jak pies siedzi przed Tobą trzymasz w prawej ręce smaka tak na wysokości kolan. Mówisz noga i kierujesz psa tak by obszedł Cię z prawej strony do tyłu. Pies idzie za przekąską, przekładasz ją do lewej ręki w miarę nisko za sobą tak by dalej szedł i jak jest już obok Ciebie z lewej strony to unosisz rękę w górę, tak by pies usiadł.
Z czasem wystarczy pokazać psu przysmak w prawej ręce i klepnąć np. nogę lewą ręką. Potem to już sam bez niczego będzie robił jak każdą inną komendę.
Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam :roll: Nie jestem chyba dobrą pisarką :evil_lol:

Teraz uczyłam go "daj głos" ale nie reaguje na komendę... Jak powiem "zoya" to reaguje :evil_lol:

Daj głos :evil_lol:
[video=youtube;cITREoqLTRw]http://www.youtube.com/watch?v=cITREoqLTRw&feature=youtu.be[/video]

[quote name='dOgLoV']a ja zapomniałam napisac ze zazdroszczę wam tego ze ptyś tak fajnie bawi sie wodą lecącą z węża , neron na sam widok węża ucieka a jak sie go bierze do ręki to juz w ogóle nie patrzy gdzie leci tylko wpada na krzaki :shake:[/QUOTE]
Kolka mamy tez ucieka, tyle że ona w ogóle nie lubi wody. Jak pada nawet drobny deszczyk to nie wyjdzie za nic z domu...
Dziwne właśnie to jest. Neron przecież lubi wodę bo sam wskakuje do baseniku a tu węża się boi.

Edited by Ptysiak
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...