Jump to content
Dogomania

** MAJA ** Wątroba wyleczona... Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostanio odwiedziłam naszą Majeczkę w DS, dziewczyna mnie poznała i cieszyła się jak szalona.
Szczęśliwa jest w nowym domku :)

A dziś dostałam smutny telefon z domku Majci.
Ma poważnie uszkodzoną wątrobę.
Całą noc wymiotowała, sikała pod siebie, trzęsła się.
Pani Agnieszka od razu poleciała z Majcią do weterynarza. Dostała dwie kroplówki, silne leki, została pobrana krew która wskazała właśnie bardzo uszkodzoną wątrobę.
Pani Agnieszka jest załamana bo mówi, że to takie pogodne dzieciątko a teraz leży i cały boży dzień śpi.
Zalecana dieta i leki...

Proszę trzymać kciuki za Majcie...
Ja o niej nieustannie myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']zdrowiej Majciu!!
Od czego tak poważnie uszkodzona wątroba???[/QUOTE]


Najprawdopodobniej choroba się pomału rozwijała. Prawdopodobnie zaczęła się jak dorastała jeszcze w swoim 1 domu.
Biedna Pani Agnieszka obwiniała się, że to może jej wina, ale weterynarz powiedział, że stało się to wcześniej.
Jutro wieczorem będę wiedzieć więcej.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!

Zaaktualizowałam 1 stronę wątku.
Majcia potrzebuje specjalistyczną karmę, trzeba pomóc rodzinie spłacić duży dług w lecznicy....
Nowa rodzina Majci ja kocha całym sercem, niestety nie jest bogata, więc chcemy im pomóc.
Chcemy zakupić specjalistyczną karmę oraz pomóc spłacić długi w lecznicy.
Majcia jest cieżkim psem do obycia, więc domek spadł nam z nieba.....

Potrzebujemy waszej pomocy.......
Proszę, niech ktoś pomoże mi rorozsyłać wątek :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje dziewczyny, ja ogólnie jak dostałam telefon z domu Majci, że z Majcią bardzo źle myślałam że się zapłacze. Dosłownie.
Lekarze podejrzewali raka wątroby, po kroplówkach wymiotowała, ogólnie nie było za ciekawie, dostała bardzo silne leki na wątrobę, ludźkie, mase kroplówek, musi jeść specjalistyczną karmę.
Nowa rodzina majci nie jest wstanie dać tak ogromnej sumy..
Nikt się tego nie spodziewał. przeciez Majcia ma dopiero rok.......... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Wysłałam grosik.
Szkoda, że na psiaka w DS bazarku nie można zrobić[/QUOTE]

"Grosik" już na koncie Majeczki. I wcale nie taki grosik, [B]bo 25 zł[/B] !!! Ogromnie dziękujemy !

Jutro prawdopodobnie ostatnia wizyta w Lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w domu nieotwarte jeszcze opakowanie: [url]http://animalia.pl/produkt,22057,59,vetexpert-hepatiale-forte-large-breed-dla-psow-ras-duzych-40-tabletek.html[/url]
To jest dla dużych ras, ale małym można dawać pół tabletki. Przyda się? Co prawda termin się kończy, ale spokojnie można podawać jeszcze (termin przy takich lekach jest mocno na wyrost). Jeśli chcecie mogę podesłać. Jeśli nie to może kto inny zechce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Znalazłam w domu nieotwarte jeszcze opakowanie: [URL]http://animalia.pl/produkt,22057,59,vetexpert-hepatiale-forte-large-breed-dla-psow-ras-duzych-40-tabletek.html[/URL]
To jest dla dużych ras, ale małym można dawać pół tabletki. Przyda się? Co prawda termin się kończy, ale spokojnie można podawać jeszcze (termin przy takich lekach jest mocno na wyrost). Jeśli chcecie mogę podesłać. Jeśli nie to może kto inny zechce.[/QUOTE]

zadzwonie i zapytam, dziękuje Maciu, że o nas pamietasz, mi ogólnie ostatnio na wszystko brakuje doby..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...