Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

Dodam tylko, że wyniki krwi są lepsze, ale żółtaczka trzyma i trzeba zrobić USG, aby sprawdzić stan wątroby. Aron zapisany jest na 1.05 do dr. Marcińskiego, ale póki co środków brak.
Dziewczyna, która opiekuje się psem dzwoniła, że karma się kończy, że leki się kończą i trzeba na już kupić, a nie ma za co. Wetka mówi, że jeść powinien tyle ile chce, żeby nie ograniczać bo on ciągle słaby i musi sił nabierać, karma powinna być hepatic, ew. intenstinal, ale póki co nawet na zwykłą nie ma kasy. Leki trzeba kupić. P. Jola tonie w długach. Karma potrzebna również dla innych psów w przytulisku, ale wszystkie środki idą póki co na leczenie Arona bo to priorytet, ale jeść też trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dla porównania wyniki badań krwi Aronka z 16-go kwietnia

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7893/wynikiaron16kwiecien.jpg[/IMG]

i wyniki badań krwi Aronka z 23-go kwietnia

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6090/wynikiaron23kwiecien.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmmonika']Chciałam zaprosić na mój pierwszy w życiu bazarek, z którego ewentualny dochód przypadnie w 50% na Arona:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja[/URL][/QUOTE]

Zagladam i podnosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmmonika']Mam informację, że żarełko już jedzie kurierem :)[/QUOTE]
O jak super :) głodny nasz Aronek już nie będzie ;)

Pisałyście już do moda o połączenie wątków? - byłoby łatwiej zapraszać ludzi do pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Pianka odpisała mi, że jeden wątek trzeba zlikwidować zupełnie - nie można ich połączyć.
Proszę zdecydujcie, który usunąć - ewentualnie poprzenosić ważne informacje i zdjęcia.
Jeden pies - jeden wątek ;)[/QUOTE]

Wątek założyłam tydzień wcześniej i podałam linki do wątku. Nie było zbytniego zainteresowania więc nie rozumiem dlaczego po tygodniu powstał drugi wątek Arona a nie np. innego psiaka ale może nie są potrzebne, bo na już istniejące wątki innych psiaków nikt nawet nie zajrzy. :shake:

[B]Niżej przenoszę ważniejsze wpisy z mojego wątku i napisz do Pianki, że zgadzam się na usunięcie mojego wątku.
[/B]
[quote name='kejciu'][COLOR=#800080][B]Zapraszam na Aronowski bazarek[/B][/COLOR] :):):)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226105-Oriflame-dla-Arona-06-05"][COLOR=#4444ff]Oriflame dla Arona 06.05[/COLOR][/URL][/QUOTE]

[quote name='bric-a-brac']Koniecznie trzeba połączyć te dwa wątki, do moda w tej sprawie mogą się zgłosić założycielki, czyli kapuszek i paros. Bez tego będzie bałagan, już jest.

Można dorzucić w pierwszym poście, że Aron na tę chwilę przyjmuje leki:
[SIZE=3][B]Metronidazol
Esseliv Forte (lub odpowiedni Essentiale)
Biofer Folic (kwas foliowy)
[/B]Nospa i vit. C, te raczej tańsze.[/SIZE]

Może ktoś akurat ma w domu na zbyciu te leki i mógłby podesłać pani Joli:roll: Tygodniowo na same leki idzie ponad 80zł. W lecznicy dług był 1500zł, od tamtej pory zapewne wzrósł.

Pani Jola mówiła, że wpłat w sumie na Arona jest chyba 110 lub 120zł... W wolnej chwili będzie informacja ile od kogo. To kropla w morzu potrzeb tego psa... Pani Jola nie Da rady sama ponieść tych kosztów, przy kilkudziesięciu zwierzakach na swoim utrzymaniu :shake:[B] BARDZO PROSIMY O POMOC![/B][/QUOTE]




[B]mmmonika [/B]
czekam na aktywację konta przez administratora i napiszę na forum nowofundlanda [URL]http://www.nowofundland.pl/forum/viewforum.php?f=13[/URL]
na drugim forum [URL="http://www.psiratownicy.pl"]www.psiratownicy[/URL] zobaczę co i jak, bo go nie znam

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co sprzeczac o "waznosc" watku...ja np trafilam tu przez kompletny przypadek :) i przepadlam na punkcie tego psa-zaluje,że nie mam miejsca na drugiego niufka.

Psiratownicy to sensowne forum.

Nie wychodzi mi ten pies z glowy...
Sprobuje cos podzialac z tymi lekami.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, wszystkie jesteście dobre kobiety i za to wam dziękuję, a teraz ważne:
U Arona nic się nie zmienilo, czekamy do 1 maja na USG i wtedy zobaczymy co będzie, a jest już nowa bieda, onek z czyraczycą odbytu, ktoremu trzeba będzie zrobić operację, ale o tym na wątku przytuliskowym.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
moje drogie jak tam Aronek ? i jak wyglądają jego finanse ? wysłałam 50 zł i kupiłam coś tam na bazarku, ale nadal mam wrażenie za mało info czego mu najbardziej oprócz kasy brakuje - mam w domu jakieś leki - jeżeli napiszecie co najpotrzebniejsze wyślę. co z karmą ? dotarła ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Witajcie,
moje drogie jak tam Aronek ? i jak wyglądają jego finanse ? wysłałam 50 zł i kupiłam coś tam na bazarku, ale nadal mam wrażenie za mało info czego mu najbardziej oprócz kasy brakuje - mam w domu jakieś leki - jeżeli napiszecie co najpotrzebniejsze wyślę. co z karmą ? dotarła ?[/QUOTE]

Wyżej jest napisane, że Aronek bierze:

[SIZE=3][B]Metronidazol
Esseliv Forte (lub odpowiedni Essentiale)
Biofer Folic (kwas foliowy)
[/B]Nospa i vit. C, te raczej tańsze.[/SIZE]


Mam informację z Krakvetu, że karma została wysłana - teraz tylko jej odbiorca musi dostarczyć ją Aronkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Witajcie,
moje drogie jak tam Aronek ? i jak wyglądają jego finanse ? wysłałam 50 zł i kupiłam coś tam na bazarku, ale nadal mam wrażenie za mało info czego mu najbardziej oprócz kasy brakuje - mam w domu jakieś leki - jeżeli napiszecie co najpotrzebniejsze wyślę. co z karmą ? dotarła ?[/QUOTE]

Dziękuję w imieniu Aronka za zakup na bazarku Oriflame :)

Link to comment
Share on other sites

Niefajny czas na proszenie o pomoc-majowka, ladna pogoda-ludzie powyjezdzali i nie siedza przed komputerem.
Sprobuje poza netem zainteresowac Aronem znajomych niufkarzy...

A jak z tym wtorkowym USG-dojdzie do skutku pomimo braku funduszy?

Oj Aronku ale mnie zauroczyles.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...