Jump to content
Dogomania

Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć,
Pilnie potrzebujemy wsparcia dla Nerona - to jego jedyna szansa. Czy możecie nas wesprzeć, choćby duchowo?... :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jednego psiaka po trocoxilu podnieśliśmy na 4 łapy i żyje sobie szczęśliwie do dziś a już ledwo chodził, u niego nie wystąpiły żadne skutki uboczne
wiem,ze czasem można go kupić taniej, np jesli wet nie policzy sobie marży ale i tak jest to droga kuracja, jesli weci wyrażą zgodę, ja bym była za. mam trochę rzeczy na bazarek, tak na początek

to w zasadzie najpierw kastracja i usunięcie guza a w dalszej kolejności zajęcie się spondylozą, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Nie wchodziłam tu kilka dni .............i nie spodziewałam się takich informacji.

Ile kosztuje ten lek, który ma pomóc Górnikowi?[/QUOTE] Nie znam dokładnej ceny, ale nie da się ukryć, że mówimy o bardzo drogim leku. Pies dostaje jedną tabletkę miesięcznie ( substancja czynna uwalnia się powoli) i jest to koszt ok. 200zł! Przynajmniej o takiej cenie słyszałam od kogoś rok temu. Może coś się zmieniło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie znam dokładnej ceny, ale nie da się ukryć, że mówimy o bardzo drogim leku. Pies dostaje jedną tabletkę miesięcznie ( substancja czynna uwalnia się powoli) i jest to koszt ok. 200zł! Przynajmniej o takiej cenie słyszałam od kogoś rok temu. Może coś się zmieniło?[/QUOTE]


Kurcze! To faktycznie bardzo drogi lek!

Ale skoro może pomóc to trzeba spróbować, tak myślę.

Ale nie sądzę, zeby się coś zmieniło, a jeśli już to chyba nie potaniał ?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności.
Oczywiście ,że jestem zdania ,że trzeba leczyć. Kikou się zna , ma doświadczenia i w konsultacji z wetem napewno podejmą najlepszą decyzję co do metod leczenia.
Narazie zrobiłam kikou przelew za zaległe rachunki za badania i leki tj. 162 zł ( rachunki 218 zł + 124 zł - 180 zł -zaliczka) oraz dodatkowo przelałam 150 zł na poczet dalszych leczeń , jak kikou będzie wiedziała co lekarze zrobią najpierw i ile to b edzie kosztowało to prześlę dalszą kwotę.
Podczas mojej nieobecności weszły wpłaty od :
-Asiapyziak 50 zł - deklaracja 09/2012
- ewu 15 zł -deklaracja 08/2012
- Katekermit 30 zł - deklaracja 08 i 09/2012
- KropeczkaJ 25 zł - deklaracja 09/2012
- Roland_de 35 zł - deklaracja 09/2012
- Sabina02 50 zł - deklaracja 08 i 09/2012
- Bambino 10 zł - deklaracja 09/2012
Wszystkim cioteczkom dziękuję z całego serca!

Link to comment
Share on other sites

Póki co Górniczek zaprasza na bazarki między innymi dla swojego kolegi za schroniska , który też jest u kikou - Binga/Bronisława , ktory ma braki w deklaracjach...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dwóch-Panów-B-)-OTWARTE-DO-25-09-do-20-00?p=19635475#post19635475[/URL]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gadżeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-OTWARTE-DO-25-09-godz-20-00?p=19638258#post19638258[/url]

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie że za badanie rtg wysłałas mi dyszke za dużo to było 114 złotych a nie 124....

a w sprawie leczenia Górniczka żeby nie zrujnować tej chorej wątróbki uradziłysmy z Panią wet tak:

jeszcze jakiś czas Górniczek je pastylki na wątrobe, gdzieś na poczatku października zabieg jajeczkowy i odrazu po zabiegu zamiast doraźnych środków przeciwbólowych dostanie trocoxil, który za jednym zamachem bedzie działał przeciwbólowo po zabiegu i na kręgosłupek. pod koniec września podam precyzyjny koszt - [B]prosze nie wysyłaj mi juz nic "z góry", dopiero jak bedzie wiadomo ile co i jak...

[/B]zamówiłam mu też w niemczech msm (paradoksalnie tam jest o wiele tańszy ;) ) - to jest taki preparat naturalny, który działa przeciwzapalnie(nie tak efektywnie jak piguły ale nie rujnuje przewodu pokarmowego - nie chce za to kasy, bo to jeszcze ze cztery inne biedulki bedą podjadać) i to bedzie dostawał po trocoxilu, gdzieś od polowy października... potem zobaczymy jak sie kuruje nasz chłopak i bedziemy mysleć co dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']wydaje mi sie że za badanie rtg wysłałas mi dyszke za dużo to było 114 złotych a nie 124....

a w sprawie leczenia Górniczka żeby nie zrujnować tej chorej wątróbki uradziłysmy z Panią wet tak:

jeszcze jakiś czas Górniczek je pastylki na wątrobe, gdzieś na poczatku października zabieg jajeczkowy i odrazu po zabiegu zamiast doraźnych środków przeciwbólowych dostanie trocoxil, który za jednym zamachem bedzie działał przeciwbólowo po zabiegu i na kręgosłupek. pod koniec września podam precyzyjny koszt - [B]prosze nie wysyłaj mi juz nic "z góry", dopiero jak bedzie wiadomo ile co i jak...

[/B]zamówiłam mu też w niemczech msm (paradoksalnie tam jest o wiele tańszy ;) ) - to jest taki preparat naturalny, który działa przeciwzapalnie(nie tak efektywnie jak piguły ale nie rujnuje przewodu pokarmowego - nie chce za to kasy, bo to jeszcze ze cztery inne biedulki bedą podjadać) i to bedzie dostawał po trocoxilu, gdzieś od polowy października... potem zobaczymy jak sie kuruje nasz chłopak i bedziemy mysleć co dalej...[/QUOTE]

Kasia Ty jesteś aniołem. Dziękujemy za to ,że tak super opiekujesz się Górniczkiem.
A na paragonie to nie wyraźnie było i faktycznie za dużo o 10 zł poszło. Poprawię w rozliczeniu.

Weszły pieniążki od piescofajnyjest 20 zł. Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...