Jump to content
Dogomania

Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']Dostałam pw, mam spore problemy z kasą, moje psy też ostatnio miały kłopoty zdrowotne, mogę maleńką dyszką wspomóc. Tylko tyle, ale nie dam rady więcej.[/QUOTE]

Skarbnikiem Bunii jest Avilia # 35. Na PW wysyłam n-r konta do wpłaty. Wielkie dzięki za dobre serce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Jutro jedziemy na ostatni zastrzyk z antybiotykiem i postaramy się umówić na RTG płuc,bo bez tego operacji przeprowadzić nie można...Chemy umówić RTG jeszcze na ten tydzień.[/QUOTE]

Może wetka poda datę operacji usunięcia guza ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Buni przydałoby się allegro cegiełkowe...[/I][/QUOTE]
Jak mi ktoś zagwarantuje, że dostanę po aukcji zdjęcia do cegiełek, to mogę zrobić. Nie chciałabym żeby wyszło jak z Gackiem, że pół roku czekałam na zdjęcia...
Poza tym potrzebne jest konto fundacyjne. Mogę spróbować zrobić z wpłatami na moje, ale odzew będzie mniejszy.
No i jeśli będzie konto fundacyjne, to trzeba będzie znaleźć sposób na opłacenie aukcji, prowizji i kosztów wykonania zdjęć papierowych, bo teraz wpłaty nie przechodzą przez moje konto i nie będę miała z czego tych opłat zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']Może wetka poda datę operacji usunięcia guza ?[/QUOTE]
[I]Wetka nie poda terminu operacji,bo nie mamy Jej gdzie po operacji dać.
Więc w związku z tym operacja na obecną chwile jest niewykonalna.


[/I][quote name='Selenga']Jak mi ktoś zagwarantuje, że dostanę po aukcji zdjęcia do cegiełek, to mogę zrobić. Nie chciałabym żeby wyszło jak z Gackiem, że pół roku czekałam na zdjęcia...
[/QUOTE]

[I]
Z Gackiem to zupełnie inna sprawa.
Bunie mamy pod ręką i staramy się Jej pstrykać fotki jak tylko mała czuje się lepiej.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]
Beata dziękuję za rozsyłanie konta i wątku - bo wiem,że się wczoraj sporo napracowałaś...
DZIĘKUJĘ![/I][/QUOTE]

Nie dziękuj, los Buni nie jest mi obojętny tak jak i Tobie. Najważniejsze, aby nowe osoby pojawiły się na wątku( bo to taki smutny i zapomniany wątek). Jest w końcu szansa, aby poprawiła się Jej sytuacja finansowa, no i może jakiś domek.... Byłoby cudownie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Oczywiście, że Twoje. Na PW piszę wszystkim, że Ty jesteś skarbnikiem Buni (powołuje się na #35 wątku Buni).
Spoko, panuje nad sytuacją:)[/QUOTE]

Ok,ok:) Dzięki wielkie,zaraz sprawdzę czy są jakieś nowe wpłaty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...