Jump to content
Dogomania

Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.


ihabe

Recommended Posts

ok,zasugerowalam się 1 postem -tam jest 6 kg a agucha pisze w banku że wyjsciowa może być 6 kg a że potem wiadomo waga się zmienia ...ale to już nie ważne ...może gdzieś indziej...
wrzucę kilka linków fundacji dzialających na sląsku które są w necie .może wykorzystacie:

[URL]http://www.szara-przystan.pl/[/URL]
[URL]http://chatul.pl/portal.php[/URL]
[URL]http://www.fmb.waw.pl/[/URL]
[URL]http://www.przyjacieledlazwierzat.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu'][B]Słuchajcie a jeśli poprosić darczyńców Denisa żeby przerzucili swoje deklaracje na Bunię, napisać do nich na pw....Jestem pewna ,że nie odmówią.[/B]
Wtedy szukanie płatnego dt byłoby dużo łatwiejsze. [B]Napiszcie dziewczyny pilnie.[/B][/QUOTE]

Już ja i Atao prosiliśmy o to . . . . . . Tylko, że na Denisie też jest dług !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']Już ja i Atao prosiliśmy o to . . . . . . Tylko, że na Denisie też jest dług ![/QUOTE]

No nie dokładnie tak było - zasugerowaliśmy na wątku Deniska przeniesienie deklaracji. Problem w tym, że skarbnik Deniska (Erica) nie uaktualnił bieżących wpłat za kwiecień i tak naprawdę to nie wiemy na czym stoimy. U Emiś za Deniska mamy jeszcze do uregulowania kwotę 431,00 za kwiecień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']No nie dokładnie tak było - zasugerowaliśmy na wątku Deniska przeniesienie deklaracji. Problem w tym, że skarbnik Deniska (Erica) nie uaktualnił bieżących wpłat za kwiecień i tak naprawdę to nie wiemy na czym stoimy. U Emiś za Deniska mamy jeszcze do uregulowania kwotę 431,00 za kwiecień.[/QUOTE]
Bardzo prosimy skarbnika Deniska o uzupełnienie rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
wpłacałem deklaracje dla Deniska, teraz w związku z tym że Denisek odszedł chciałbym zadeklarować stałą wpłatę dla Buni.
Bardzo proszę o informację o numerze konta, na który trzeba wpłacać pieniądze. Pierwszą deklarację chciałbym wpłacić na początku maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Witam,
wpłacałem deklaracje dla Deniska, teraz w związku z tym że Denisek odszedł chciałbym zadeklarować stałą wpłatę dla Buni.
Bardzo proszę o informację o numerze konta, na który trzeba wpłacać pieniądze. Pierwszą deklarację chciałbym wpłacić na początku maja.[/QUOTE]

Na PW wysłałam n-r konta.
Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

A ja przy okazji zaproszę wszystkich odwiedzających Bunię na bazarek - zajrzyjcie proszę, może coś się spodoba i wspomożecie groszem, a jak nie to można podrzucić:)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225647-M%C4%99skie-koszule-krawaty-buty-ekskluzywnych-firm-STAN-IDEALNY-damskie-buty-NOWE-do22-04[/url]

Link to comment
Share on other sites

Problem się zrobi jak bedzie cieplej - niedawno to przerabiałem z Onką (miała bardzo podobnego guza) - guz zaczął szybciej się otwierać, gnić, obłaziły to wszystko muchy - koszmar. Z pewnych względów nie można było Onke operować . . . . . Oby tu było inaczej !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']To może Ty byś napisała na wątku Fundacji prośbę o wsparcie...[/QUOTE]


Ok, zaraz znajdę wątek i napiszę. Zgłosiłam Bunię. Jeśli się uda to otrzyma maksymalnie 120zł :) Wpłacam do skarpety już z 2 lata, więc nie będzie problemu ze zwrotem kosztów po wsparciu.

Talcott - to dla Ciebie :Rose: na pewno sama znalazłabyś tą bidę i znowu wspólnie połączyłybyśmy siły - i tym razem połączymy :)

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ok, zaraz znajdę wątek i napiszę. Zgłosiłam Bunię. Jeśli się uda to otrzyma maksymalnie 120zł :) Wpłacam do skarpety już z 2 lata, więc nie będzie problemu ze zwrotem kosztów po wsparciu.

Talcott - to dla Ciebie :Rose: na pewno sama znalazłabyś tą bidę i znowu wspólnie połączyłybyśmy siły - i tym razem połączymy :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Laro,dziękujemy:)

U Buni bez zmian.Z chęcią zjadła parówkę (w której była ukryta tabletka na wątrobę).Karmy niestety nie chciała.
Jutro jej coś ugotujemy mięskiem.Musi babunia jeść...
DT nadal nie widać na horyzoncie?
Dałby radę ktoś powysyłać maile po fundacjach z prośbami o pomoc dla Buńki?Przedstawić historię,zdjęcia i wysłać?Może jakaś fundacja zdecydowałaby się ją wziąc "pod skrzydło".
Nam naprawdę na to wszystko brakuje czasu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...