Jump to content
Dogomania

Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków


Sara_i_Aris

Recommended Posts

[quote name='Sara_i_Aris']Nie, nie z Ariskiem. A czemu on ci przyszedł do glowy? Gdyby coś z nim było, to pierwsze byście o tym wiedziały.[/QUOTE]
A bo piszesz, że przejrzałaś wszytskie fora, a dla mnie wszystkie fora= wszystkie psie fora :evil_lol:
Dlatego pomyślałam o jakimś problemie z piesem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Ponoć jeszcze mają przyjść chłodne dni...dopiero tak od połowy marca ma być już na stałe ciepło.

A ta wogóle to dobry S&A :lol:[/quote]
Wiemy o tym i dlatego korzystamy ze słonka ile się da.


[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Oby to słoneczko zawitało do Nas już na stałe wszyscy jesteśmy spragnieni tych ciepłych promyczków [/COLOR][/I]


[I][COLOR=navy]Cześć Saro:lol:[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Oj, i to jak. Aris na pewno będzie ucieszony, bo on w ciepłe dni potrafiłby spędzić cały dzień na dworzu, a gdyby tez miał możliwość, to i noc :cool3:


[quote name='Martunia']Aha, rozumiem doskonale. Trzeba się nacieszyć tym słoneczkiem. :loveu: Tylko czekać, aż będzie ciepło cały czas. :roll:[/quote]
Jeszcze tylko parę tygodni. Najbardziej lubię wiosnę, wszysto się budzi do życia, nie jest ani zimno, ani gorąco. W sam raz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Jeszcze tylko parę tygodni. Najbardziej lubię wiosnę, wszysto się budzi do życia, nie jest ani zimno, ani gorąco. W sam raz :loveu:[/quote]

O tak, ja też uwielbiam wiosnę. :loveu: Tak pięknie jest wszędzie, słonko w sam raz przygrzewa ... :roll: Lepsze jest samopoczucie. I tylko wychodzić na dwór całymi dniami i podziwiać piękne drzewa, kwiaty,... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bry wieczór :calus:

Zdjęcia Arisowi bym zrobiła, ale... no właśnie, ale. Nie wiem co się z tym psem stało, bo nie chce mi pozować :-o A jak już go zmuszę, to tak dziwnie uszy rozstawia i nie wypada takiego yorka pokazywać :lol: Oj, musimy się za siebie wziąć.

[quote name='Martunia']O tak, ja też uwielbiam wiosnę. :loveu: Tak pięknie jest wszędzie, słonko w sam raz przygrzewa ... :roll: Lepsze jest samopoczucie. I tylko wychodzić na dwór całymi dniami i podziwiać piękne drzewa, kwiaty,... :loveu:[/quote]
Ja lubię też jesień, ale taką wrześniową, kiedy świeci letnie słoneczko, ale spadły już listki.

[quote name='Anusia & Alutka']Och dziekuje :loveu:

Sara sie zakochala :loveu:
Albo bydzie zwierzaka nowego miec :loveu:[/quote]
Tak, zakochałam się :loveu: Nie w kimś, tylko w czymś, i już za parę miesięcy będziemy razem :multi:

Drugiego yorka niet :shake: Ja chcę tylko i wyłącznie z Bakaratu. I teraz mamy problem. Nie chodzi o kasę, tylko o wystawy. Bo raczej nie sprzedadzą dobrze zapowiadającego się pieska osobie, która będzie go tylko trzymała w domu (zaznaczam, żę ja wystawiać chcę! Tylko ja).
A w ogóle to jest do sprzedania POLARIS BAKARAT. Imię podobne do Ariska, nawet z wyglądu troszkę go przypomina. I jest pieskiem (suczki niet).

[quote name='chester07']nie no, ja tu przychodzę , po nie wiem ilu, a tu fotek nie ma :mad: i jeszcze przez dwa tygodnie nie będzie :mad: no dobra jakoś wytrzymam może :evil_lol:
ale spiesz się :lol::loveu:[/quote]
Nie wiem czy da radę :lol:

[quote name='McDzik']Odwiedzam po wiekach świetlnych nieobecności :D
Pamiętacie mnie jeszcze? :D
A gdzie fotki Ariska? :([/quote]
Jasne, że pamiętamy :loveu:

Nie ma.

[quote name='tigrunia']Halo Halo.. jest tu kto??Sprzątaczki dzie sie podziały ?? Znów kurzem zachodzi :evil_lol:[/quote]
[quote name='Anusia & Alutka']Cicho Ty!
Znowu Fidlasta zakurzy cale fotoblogi.
Dobrze jest jak jest, se Sara wezmie pronto duster i posprzata ladnie jak przyjdzie odpowiedni czas. :evil_lol:[/quote]
[quote name='tigrunia']:loveu::loveu::loveu:[/quote]
[quote name='Kasia']Co za czysto to niezdrowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/sofajumpup.gif[/IMG][/quote]
[quote name='madziasto4']Dzień doberek.:hand:[/quote]
Nakurzyły, a sprzątnąć to już nie raczą :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']

Tak, zakochałam się :loveu: Nie w kimś, tylko w czymś, i już za parę miesięcy będziemy razem :multi:

Drugiego yorka niet :shake: Ja chcę tylko i wyłącznie z Bakaratu. I teraz mamy problem. Nie chodzi o kasę, tylko o wystawy. Bo raczej nie sprzedadzą dobrze zapowiadającego się pieska osobie, która będzie go tylko trzymała w domu (zaznaczam, żę ja wystawiać chcę! Tylko ja).
A w ogóle to jest do sprzedania POLARIS BAKARAT. Imię podobne do Ariska, nawet z wyglądu troszkę go przypomina. I jest pieskiem (suczki niet).
[/QUOTE]

Luszczanke miec bedzie? :razz:

A wiecie co Wam powiem odnosnie Bakaratow?
Ze one wcale jakos ringow nie podbijaja. Owszem poniewaz jest ich duzo zdrzy sie ze bakarat wygra, ale poki co to ja na powaznej wystawie chiba nie widzialam wygranej bakaratu :shake:
[COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]wtykow u sedziow nie maja... mowiac brutalnie[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Luszczanke miec bedzie? :razz:

A wiecie co Wam powiem odnosnie Bakaratow?
Ze one wcale jakos ringow nie podbijaja. Owszem poniewaz jest ich duzo zdrzy sie ze bakarat wygra, ale poki co to ja na powaznej wystawie chiba nie widzialam wygranej bakaratu :shake:
[COLOR=PaleTurquoise][SIZE=1]wtykow u sedziow nie maja... mowiac brutalnie[/SIZE][/COLOR][/quote]
A na Bydgoskiej wystawie np zwyciężył Oceanic Bakarat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']A na Bydgoskiej wystawie np zwyciężył Oceanic Bakarat.[/QUOTE]

Nie mowi, ze nigdy nie wygrywaja!
Zreszta Oceanica kojarze, bo kolezaka ma jego siostre miotową.
Mowie, ze na powaznej wystawie /czytaj miedzynarodowce/ nie wygrywaja.
W tym roku we wroclawiu przepiekna sunia wygrala, nie moglam sie napatrzec :loveu:
Zaraz znajde jak sie nazywala, ale przepiekna :loveu:

EDIT: To chyba była Iluzja Magiczna Gwiazda, nie mam cholewka swoich katalogów, bo tam miałam zaznaczone.

Link to comment
Share on other sites

Bry wieczór :calus:

[quote name='Anusia & Alutka']Luszczanke miec bedzie? :razz:

A wiecie co Wam powiem odnosnie Bakaratow?
Ze one wcale jakos ringow nie podbijaja. Owszem poniewaz jest ich duzo zdrzy sie ze bakarat wygra, ale poki co to ja na powaznej wystawie chiba nie widzialam wygranej bakaratu :shake:
[COLOR=paleturquoise][SIZE=1]wtykow u sedziow nie maja... mowiac brutalnie[/SIZE][/COLOR][/quote]
No patrzcie, mówiłam bardzo ogólnikowo, a ta zgadła! Tak, będę mieć. Dopiero za parę miesięcy, bo musze jeszcze troszkę dozbierać. I... czekam aż wyjdzie w maju nowy model, żeby porównać :lol: To był mój dylemat.

Podbijają, nie zawsze, bo sędziowie różna gusta mają, ale nie ma hodowli, która by same sukcesy odnosiła.

[quote name='tigrunia']A na Bydgoskiej wystawie np zwyciężył Oceanic Bakarat.[/quote]
[quote name='Anusia & Alutka']Nie mowi, ze nigdy nie wygrywaja!
Zreszta Oceanica kojarze, bo kolezaka ma jego siostre miotową.
Mowie, ze na powaznej wystawie /czytaj miedzynarodowce/ nie wygrywaja.
W tym roku we wroclawiu przepiekna sunia wygrala, nie moglam sie napatrzec :loveu:
Zaraz znajde jak sie nazywala, ale przepiekna :loveu:

EDIT: To chyba była Iluzja Magiczna Gwiazda, nie mam cholewka swoich katalogów, bo tam miałam zaznaczone.[/quote]
Anusiu, ale chyba nie powiesz, że Bakarat to zła hodowla? Zresztą... i tak na dugiego yorka się nie zanosi :lol: Cieszę się tym moim.

[quote name='Kasia']Dobry Saro :lol:[/quote]
Cześć Kasiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...