Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Śliczna sunia!!! Czy już ją ogłaszałyście???[/QUOTE]

Tak, ja robiłam jej ogłoszenia na najważniejszych stronach. Zmodyfikuję tekst - dodam, że jest wysterylizowana i odnowię jutro.
W poprzednim ogłoszeniu zaznaczałam, że sunia jest bezdomna i żyje na parkingu. A co teraz pisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A na jakich stronach robiłaś te ogłoszenia?? Może coś jej jeszcze dorobić?? Matko, jak pomyślę o tym, że ma wrócić na ulice, to...matkoo :([/QUOTE]
wiesz agula ja znam tą małą i bardzo mi ciężko wczoraj pół wieczoru ryczałam ale jestem bezradna jak ją wezmę do siebie na wykurowanie to zostanie u mnie na stałe a nie poradzę fizycznie i finansowo z dwoma psami które uciekają .W domu nie mogę jej trzymać a drugiego kojca nie mam za co pobudować . Koszmar

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227496-BAZARRO-OG%C5%81OSZENIOWY-50-stron-za-10-z%C5%82-na-sterylizacj%C4%99-Cherry-do-8-czerwca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227496-BAZARRO-OG%C5%81OSZENIOWY-50-stron-za-10-z%C5%82-na-sterylizacj%C4%99-Cherry-do-8-czerwca[/URL]

Sonia,podaj dane do ogłoszeń suni na tym bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']125.00 czyli 50 % za sterylke dostaniemy z fndacji kastor, a drga połowe z akcji sterylizacji, także sterylke mamy zapłacona, teraz trzeba by było zebrac kaske na hotelik dla suni, a może jakis bazarek, albo konkurs cegiełkowy na imie dla suni, bo na razie jest bezimienna, może by ktos to zrobił, bo ja na tym się nie znam.[/QUOTE]

Sdal a jak będzie z rachunkiem bo ja kazałam całość wypisać na ostatnią szansę (akcja sterylizacja )

Link to comment
Share on other sites

Witam,[COLOR=#ff0000][B]( sdal2 nr wysłałam),[/B][/COLOR] zostało wysłane do mnie zapytanie o tym czas dla suni, Mieszkam w bloku, więc ucieczek nie będzie, cały dzień ktoś jest w domu, na początek to dla suni jest moim zdaniem dobre, koszty- ( karma i wet gdy by coś się działo).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Witam,[COLOR=#ff0000][B]( sdal2 nr wysłałam),[/B][/COLOR] zostało wysłane do mnie zapytanie o tym czas dla suni, Mieszkam w bloku, więc ucieczek nie będzie, cały dzień ktoś jest w domu, na początek to dla suni jest moim zdaniem dobre, koszty- ( karma i wet gdy by coś się działo).[/QUOTE]
Zaraz zadzwonię do sdal bo na forum jej nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Sdal a jak będzie z rachunkiem bo ja kazałam całość wypisać na ostatnią szansę (akcja sterylizacja )[/QUOTE]

Rachunkiem niech zajmie się agata69, bo to ona załatwiała weta, ja jej podałam dane do faktury na fundacje kastor która zapłaci 50 %

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']zaraz zadzwonię do agaty69 z podaniem jej numery na tymczas , niech ona sobie zadzwoni i wszystko dopyta, a sonia74 zaproponowała jeszcze dzisiaj transport jak będzie trzeba[/QUOTE]
dokładnie dziś mam męża w domu i możemy jechać
mąż pracuje blisko Inowrocławia więc może odwiedzać czasami sunię gdyby dt wypalił i wyraził zgodę na odwiedziny

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Sunia, Zuza, bo tak ja roboczo nazywamy, jest bardzo spokojna i grzeczna, ale zauważyłam że ciągnie do kotów na spacerze i nie są to zamiary pokojowe. Może być problem z dt z kotem na pokładzie.
Poza tym uważam że suka jest gotowa do adopcji, ale napewno nie do kojca ani w ogrodzenie. To jest pies, który z cała pewnością żył z człowiekiem w domu. Zna schody , nie boi sie klatki schodowej, załatwia tylko na dworze. W domu spokojna i bardzo łagodna dla ludzi, posłuszna. Ustępuje moim psom. Własciwie cały czas śpi, rano ciągnęła do domu ze spaceru. Chyba się juz w życiu wyspacerowała.
Zrobilismy własnie sesje foto, jeszcze nie wiem jak wyszły foty. Napiszę jakiś ładny tekst, trzeba ja ogłaszać gdzie się da.
Nie wiem jaki dajecie namiar w ogłosezniach, ale ustaliłam z Sylwia że trezba podawać jej i mój nr telefonu.
Acha, zostawiałam ja samą na chwilę, była cisza i spokój, dzisiaj jeszcze wyjdę na trochę dłużej ale myśle, że nie będzie tragedii.

Jeszcze jedno: uważam że trzeba przepisać watek na kogoś kto jest cały czas na wątku. Napiszcie do moda i poproscie o to. Ja nadal bez sprawnego monitora.

Link to comment
Share on other sites

Elinka była na wizycie w dt i możemy spokojnie ZUZE oddać pod opiekę Myngey .Dt zgadza się na umowę i wizyty.Panie planują wspólne spacery z psami ,więc wydaje mi się że będzie ok.Czekamy na decyzję Sdal i Agaty

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...