Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

[quote name='Soema']Słuchajcie wysterylizujcie ją na spokojnie, a jak będziecie mogli to zwrócicie do funduszu 50%... trzymam kciuki
Suka piękna niesamowicie i taka kochana się wydaje na fotach..[/QUOTE]

niewiem czy dobrze zrozmiałam, ale według tego co napisałaś to zapłacicie za całość, a my jak bedziemy mieli to mamy zwrócic 50 %, chyba że macie coś innego na myśli, bo dla nas każda zł. sie liczy zwłaszcza że chyba musimy zbierac na jakis hotelik, żeby nie wróciła po zabiegu na ulicę, a kochana jest bardzo , juz mi jej brakje, jest teraz po zabieg i dostaje kroplówkę, miała 8 szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sdal2']niewiem czy dobrze zrozmiałam, ale według tego co napisałaś to zapłacicie za całość, a my jak bedziemy mieli to mamy zwrócic 50 %, chyba że macie coś innego na myśli, bo dla nas każda zł. sie liczy zwłaszcza że chyba musimy zbierac na jakis hotelik, żeby nie wróciła po zabiegu na ulicę, a kochana jest bardzo , juz mi jej brakje, jest teraz po zabieg i dostaje kroplówkę, miała 8 szczeniąt.[/QUOTE]
Tak zapłacimy za całość i poczekamy dłużej na zwrot może kiedyś jakiś bazarek czy coś..
Ona nie może trafić na ulicę....
strasznie mi się podoba, ale nie dam rady jej wziąć. Ostatnio miałam 5 psów u siebie, chcę dać sąsiadom odpocząć żeby mnie nie wywalono z mieszkania.. Wydałam 3 i teraz ew. tylko szczeniaka zabiorę. Ale pomyślimy..
ile ona waży?

aaa proszę zdjęcia po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Tak zapłacimy za całość i poczekamy dłużej na zwrot może kiedyś jakiś bazarek czy coś..
Ona nie może trafić na ulicę....
strasznie mi się podoba, ale nie dam rady jej wziąć. Ostatnio miałam 5 psów u siebie, chcę dać sąsiadom odpocząć żeby mnie nie wywalono z mieszkania.. Wydałam 3 i teraz ew. tylko szczeniaka zabiorę. Ale pomyślimy..
ile ona waży?

aaa proszę zdjęcia po sterylce.[/QUOTE]

Waży ok. 30 kg. zdjęcia zrobiła sonia1974 ale jeszcze przed zabiegiem, po zabiegu może wstawić agata69, bo to ona ją weźmie na 3 dni po sterylce, a co potem zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Suczka odebrana , ładnie chodzi na smyczy, do samochodu sama weszła, jest bardzo miła i przyjaźnie nastawiona nawet do ludzi których nie zna, agata69 obawia sie tylko że nie dogada sie z jej psami , bo sa pomrukiwania i krzywe patrzenie na siebie, mnie w lecznicy jak siedziała to różni pacjenci przychodzili i nic nie mówiła, ale u agaty na razie są zgrzyty , może po zabiegu jest rozdrażniona.,Do niedzieli będzie u agaty69, ale co dalej nie wiem , agata ma zepsuty komputer i będzie na dogo dopiero we wtorek jak będzie w pracy to wstawi jakieś zdjęcia, a na razie szukajmy sprawdzonego tymczasu.

Link to comment
Share on other sites

Piękna jest!!!!! Toyota zadzwonię do Pani Krysi i powiem o niej ale niestety P. Krysia nie ma w tej chwili internetu a jakby miała jeszcze dzisiaj pewnie by ją zobaczyła bo też podgląda wątek Romka. Napiszcie w skrócie coś o suni? Jaka jest do kotów i innych psów?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to uciekanie to samo jest z moim Fado dlatego ja nie dam rady zająć się dwoma takimi psami i całą resztą stada.

Sunia jest mega przyjazna dla ludzi kotów i suczek i psów w żaden konflikt się nie wdała .Teraz burczy na psy Agaty ale może jest oszołomiona po zabiegu .W samochodzie bardzo grzecznie siedziała , w klinice jakiś pies bardzo rzucał się na Niunię a ona zignorowała go , podchodziła do personelu z machającym ogonem i witała się i co ważne bardzo lubi dzieci .ZAGRYZA KURY !!Zaraz wstawię zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

Tutaj dostaję pierwszy zastrzyk

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1586/ccfb010c858a340amed.jpg[/IMG][/URL]


ZAKŁADANY WENFLON


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1542/c415b30754d0f965med.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1586/40d50cd42a4034a7med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest mega przyjazna do wszystkich, umie chodzic na smyczy, ładnie jeździ samochodem, uwielbia dzieci, ale nie lubi kur i "niskich "ogrodzeń, bo je od razu przeskakuje, czuje sie dobrze, zjadła u Agaty puche i jogurcik i sobie grzecznie śpi, wielka prośba Agaty i moja rozsyłajcie wątek, żeby dużo ludzi sie dowiedziało o suni , bo nie może wrócic na ulicę, a u Agaty może byc do niedzieli lub poniedziałku, Agata69 ma popsuty komputer i dopiero cos od siebie będzie mogła napisac ok. wtorku.

Link to comment
Share on other sites

ludzie zaglądajcie do suni, bo potrzebuje pomocy , może za pare dni wrócic na ulicę, wielka prośba do założycielki wątku, może o zmianę tytułu, coś w tym stylu, ciężka aborcyjna sterylka, 8 szczeniąt i co dalej, z powrotem ulica, czy coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

125.00 czyli 50 % za sterylke dostaniemy z fndacji kastor, a drga połowe z akcji sterylizacji, także sterylke mamy zapłacona, teraz trzeba by było zebrac kaske na hotelik dla suni, a może jakis bazarek, albo konkurs cegiełkowy na imie dla suni, bo na razie jest bezimienna, może by ktos to zrobił, bo ja na tym się nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']AgnieszkaO, czy już odmówiłas tej dziewczynie z Warszawy, bo jak nie to agata69 która opiekuje sie sunią jedzie do warszawy 2.06 to mogłaby sie z nia spotkać.[/QUOTE]

Ja podałam Tobie na pw adres mailowy wraz z wiadomością od tej dziewczyny, żebyś mogła sama odpisać co i jak.
Sama nie kontaktowałam się z nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...