Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Myngey']Wysłałam! Mam nadzieje, że przed niedzielą dojdzie. :multi:[/QUOTE]

Ja też zrobiłam zdjęcia moich rzeczy i jeżeli Wasze dojdą do piątku to w poniedziałek ruszymy
od sdal odbiorę po pracy w poniedziałek ,zrobię zdjęcia i ruszamy .
Ciężko idą bazarki na dogo ale mam nadzieję że troszkę zarobimy dla niuni



[U]SDAL,AGATA czy pisałyście do skarbonki , ja już nie mogę bo brałam na Kiwi ,PROSZĘ NAPISZCIE PRZECIEŻ 15ZŁ DO ZWROTU TO NIE MAJĄTEK [/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Ja też zrobiłam zdjęcia moich rzeczy i jeżeli Wasze dojdą do piątku to w poniedziałek ruszymy
od sdal odbiorę po pracy w poniedziałek ,zrobię zdjęcia i ruszamy .
Ciężko idą bazarki na dogo ale mam nadzieję że troszkę zarobimy dla niuni



[U]SDAL,AGATA czy pisałyście do skarbonki , ja już nie mogę bo brałam na Kiwi ,PROSZĘ NAPISZCIE PRZECIEŻ 15ZŁ DO ZWROTU TO NIE MAJĄTEK [/U][/QUOTE]

sonia ja juz wpłaciłam te 10.00 do agaty na reszte nie mogę sobie pozwolic, bo nie starczy mi na opłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']zaznaczam ...zajrze tu jeszcze[/QUOTE]

bardzo zapraszamy. Anetta zaoferowała biżuterię swojej roboty na bazarek i łańcuszek srebny, prześle zdjęcia tych rzeczy, a po bazarku zajmie się wysyłka tych rzeczy, także soniu podaj może swojego mejla, chyba że te zdjęcia będa wstawiane bezpośrednio na bazarek , bo ja nie wiem jak to sie robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Wyslalam tekst i foty.
Dzisiaj zamowilam karme w krakwecie, tak jak obiecaam 5 kg wysle tekili.[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy , sunie mamy znów zabezpieczoną na kilka dni
Może z bazarku coś się uzbiera i deklaracje za czerwiec to większy worek kupimy będzie taniej .
A jaką karmę sprezentowałaś suni

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Pięknie dziękujemy , sunie mamy znów zabezpieczoną na kilka dni
Może z bazarku coś się uzbiera i deklaracje za czerwiec to większy worek kupimy będzie taniej .
A jaką karmę sprezentowałaś suni[/QUOTE]

sonia może wyslij na pw. anette swój mejl, to ci prześle zdjęcia rzeczy na bazarek, albo sie z nia dogadaj to może od razu wstawi te zdjęcia na bazarek, chyba że macie inne pomysły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']PISAŁAM DO ANETTY ALE NIĆ NIE ODPISAŁA , JA BYM WOLAŁA ŻEBY WSTAWIŁA ZDJĘCIA PROSTO NA BAZAR BO MOGĘ MIEĆ PROBLEM ZE WSTAWIENIEM ( PAMIĘTASZ JAK BYŁO ZE ZDJĘCIAMI PIESKÓW SZERYFIAKÓW NIE WSTAWIŁA :oops:)[/QUOTE]

ok, jeżeli jest taka mozliwość to jedynie przeslij jej link do bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Nie wiem ile płacicie za karmę kupowaną w necie, ale trzeba doliczyć koszty wysyłki, a u nas w Inowrocławiu w Carrefourze 10 kg worek Chappi lub Darrling kosztuje niecałe 50zł więc przy braku środków może by było lepiej wysyłać pieniądze Myngey i sama by sobie karmę dla Tequili kupowała. Oczywiście paragon zachowała by do rozliczenia.[/QUOTE]

z bazarkowej kasy (o ile będzie) tak zrobimy niestety na lepsze jedzonko dla suni nas nie stać a musi coś na weta być na wszelki wypadek
myślę że dziewczyny się zgodzą

Link to comment
Share on other sites

U nas też dzisiaj wrzało, ludzie z administracji fachowcy od napraw a Tequila na początku witała a że był taki przepływ ludzi ów iż później nawet głowy nie podnosiła, jak by pańcie ukradli to by nie zauważyła. Miałam różne psiaki ale ona jest jedyna w swoim rodzaju ( w razie zagrożenia przetransportować bezpieczne miejsce ).

Link to comment
Share on other sites

Co do jedzenia to mam pomocnice jak nie chce jeść zrobiłam jej makaron z mięsem nie była zainteresowana, ale gdy podeszła Mini i zaczęła wyciągać mięso łapką to zaraz podeszła i zjadła wszystko.
Po prostu kobita potrzebuję motywacji.

Dostaje jogurt na jelita (dodatek do antybiotyku) i już nie zanieczyszczamy powietrza który wcina aż się uszy czę są no i serek żółty też lubimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Co do jedzenia to mam pomocnice jak nie chce jeść zrobiłam jej makaron z mięsem nie była zainteresowana, ale gdy podeszła Mini i zaczęła wyciągać mięso łapką to zaraz podeszła i zjadła wszystko.
Po prostu kobita potrzebuję motywacji.

Dostaje jogurt na jelita (dodatek do antybiotyku) i już nie zanieczyszczamy powietrza który wcina aż się uszy czę są no i serek żółty też lubimy.[/QUOTE]

Ja jej raz dziennie kupowałam taki serek wiejski granulowany to go uwielbiała , ale to jest nie mały wydatek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...