Jump to content
Dogomania

Drżąca kuleczka Bonnie umierała ze strachu w schronisku. Juz w nowym domu!!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lolinka2']Asia, mi też załatw... u mnie już wszyscy czekają na jakąś TymczaSuczkę albo TymczaSpandża-faceta i trzeci raz się nie doczekali :)[/QUOTE]
Lolinko no problem. :cool3:

A ten bidok z mojego podpisu?
Kochany młodziutki psiak, potrzebujący dobrej diagnozy.
Być może wcale nie ma raka, ale bez diagnozy nikt go raczej nie adoptuje... :-?

Link to comment
Share on other sites

Rodzinka ugadana na jeden jedyny detal: musi być SPANIEL :) spAnielka ich przekonała.
I każdy spaniel, który jest spanielem, nie zjada kotów w ciągu 10 sekund, nie chowa się pod łóżko przed dziećmi i innymi psami, jest mile widziany. Skądkolwiek by był.
Z krzywym pyszczkiem również :-) Jeść dostanie jak każdy (karma jest w obfitości), do weta wywiozę kiedy trzeba, z wetowymi kosztami może być gorzej i tu liczę na ewentualną pomoc.
& niekoniecznie mam możliwość transportu póki co (już wyjaśniam: mam pracę mocno sezonową, a mój sezon startuje w kwietniu, więc od pocz. maja mogę sobie pojeździć, jeśli będzie kiedy - a możliwe, że zawodowo będę gdzieś-tam w okolicy; natomiast do tego kwietnia "jedziemy bardziej na oparach niż na konkretach" więc auto STOI i ogólnie bez szaleństw).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolinka2']Rodzinka ugadana na jeden jedyny detal: musi być SPANIEL :) spAnielka ich przekonała.
I każdy spaniel, który jest spanielem, nie zjada kotów w ciągu 10 sekund, nie chowa się pod łóżko przed dziećmi i innymi psami, jest mile widziany. Skądkolwiek by był.
Z krzywym pyszczkiem również :-) Jeść dostanie jak każdy (karma jest w obfitości), do weta wywiozę kiedy trzeba, z wetowymi kosztami może być gorzej i tu liczę na ewentualną pomoc.
& niekoniecznie mam możliwość transportu póki co (już wyjaśniam: mam pracę mocno sezonową, a mój sezon startuje w kwietniu, więc od pocz. maja mogę sobie pojeździć, jeśli będzie kiedy - a możliwe, że zawodowo będę gdzieś-tam w okolicy; natomiast do tego kwietnia "jedziemy bardziej na oparach niż na konkretach" więc auto STOI i ogólnie bez szaleństw).[/QUOTE]
Lolinko2 jest jeszcze jedna możliwość tymczasu dla tego malucha z tym czymś na pysiu.
Musimy dokładnie przemyśleć jak to rozegrać, dokąd znajdzie się szybciej transport, jakie możliwości czasowe i transportowe mają ewentualne tymczasy. Jak długo mogą mieć u siebie psiaka. Wszystko trzeba wziąć pod uwagę.

Lolinko może przenieśmy się z dyskusją o tym psiaczku na jego wątek, żeby tutaj nie zaśmiecać? Link do wątku w banerku w moim podpisie. ;)

[quote name='emilia2280']huhuhuuu, Ewu kochana pojechala sprawdzic nowy domek w Gliwicach (dziékujé Eluniu, bo to Ona poprosila o wizyté dla Bonnie). Niunia jedzie jutro do domu! :O ani jednego ogloszenia nie miala, to Asia Dlugie-uszy jej dom znalazla ;ppp Dziekujemy![/QUOTE]
Ewu dziękuję za wizytę. :Rose:
A domek znalazł się sam, znalazł wydarzenie suni na FB. ;-)
A że okazało się, że dziewczyna jest zalogowana na forum spanielowym, to już swoją drogą. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Trzeba przyznać że coś ostatnio spaniele mają branie ;)[/QUOTE]
Wiosna, adopcje ruszyły. :p
Ale trzeba też przyznać, że spanieli do adopcji tak dużo jak nigdy. :shake:

[quote name='Ev!']Witam wszystkich :)
Jutro jadę po Bonnie. Już się nie mogę doczekać.
Dziękuję wszystkim, że udało się to tak sprawnie zorganizować :Rose:[/QUOTE]
Ev! jak nas tu odnalazłaś? :cool3:

No to będziemy mieć wieści o suni z pierwszej ręki. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Wiosna, adopcje ruszyły. :p
Ale trzeba też przyznać, że spanieli do adopcji tak dużo jak nigdy. :shake:


Ev! jak nas tu odnalazłaś? :cool3:

No to będziemy mieć wieści o suni z pierwszej ręki. :multi:[/QUOTE]


Asia - nie było to trudne zadanie :p
Pierwsze info dodam jutro jak już będzie u mnie :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu na wydarzeniu suni bylo info z domku:

"Na razie jest ok, trochę gania moje króliki i je obszczekuje, ale mam nadzieję, że się przyzwyczają:) Bo ona chce sie bawic a one nie wiedzą o co kaman;) Oczywiście będę informować co u nas:)"

i fotka:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kqtS69U-eDs/T3InN6VIECI/AAAAAAAAEZ4/G25uKo1bnMQ/s640/bonnie%2520w%2520domu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oczka będziemy robić przy okazji sterylizacji, ale dam trochę odpocząć Bonnie i przyzwyczaić się do domku i myślę, że zaraz po świętach zrobimy zabieg. Już zamówiłam długą smycz 20m więc będzie sobie mogła spokojnie pobiegać. Oczywiście zaczęłyśmy się uczyć chodzenia przy nodze, bo mała ciągnie jak czołg. Jest ciekawska świata, jadłaby co chwilę oczywiście i to nie tylko swoje jedzenie:) Prawdziwe złotko z niej <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...