Jump to content
Dogomania

Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)


ang

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanka']Suczydło moich Rodziców .[/QUOTE]
I nic nie mówisz?? Tak wklejasz sobie jakiegoś psiaka...ja poważnie myslałam,że znalazłaś fajną fotkę gdzieś w necie i dla jaj wstawiłas...:evil_lol::evil_lol:
Wprawdzie z moim tztem trenuję czasem czytanie w myślach:scream7::look3:... :???:......ale chyba, wynika z tego, marna jeszcze jestem:smhair2::flop:
Fajny psiak oryginalny.Skąd go macie??:roll:

[quote name='malagos']Eh, ludzie to mają szczęście, mają ładne psy, a ja biedna same kundle..........[/QUOTE]
...i na dodatek bociany..:shake:.Biedna malagos:loveu::loveu:
Ja nawet bocianów nie mam....:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Byłam ciekawa czy ktoś jeszcze ten wątek przegląda , z braku reakcji wyszło mi że raczej nie .[/QUOTE]
No i widzisz jaanka tu się bardzo mylisz.To tylko Twoja interpretacja rzeczywistości(że się tak wyrażę).Ja czytam watek, fotkę widziałam, potraktowałam ją jako ciekawostkę z czeluści neta i już....;);):lol:
My różne rzeczy wklejamy dla urozmaicenia.:grins::kiss_2:8-)T
Teraz mi się już nie chce,bo czasu jakoś coraz mniej, ale wcześniej wyszukiwałam różne głupości i wklejałam.:diabloti::evil_lol:
Nikt, nigdy nie pytał co to, bo po co.Taki tam obrazek. :-o:cool1::cool1:
Ja juz mojemy chłopu tłumaczę,ze jasnowidzem nie jestem....babce sympatycznej myślałam,że nie muszę:eviltong::eviltong::lol:;)
....:bigcool:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/umiechkota.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img442/9743/umiechkota.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Z rozumiałaś coś w ogóle???:cool3::evil_lol:
Nie za trudne dla Ciebie??:oops::roll: Starałam się,żeby nie było....:cool1:[/QUOTE]
Ta dogomaniaczka o trudnym nicku Savahna jest bardzo niegrzeczna. Jej agresywne wypowiedzi będę zmuszona zgłosić do Derekcji tego Zakładu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Ta dogomaniaczka o trudnym nicku Savahna jest bardzo niegrzeczna. Jej agresywne wypowiedzi będę zmuszona zgłosić do Derekcji tego Zakładu.[/QUOTE]
Dogomaniaczka o trudnym nicku,uczy się od najlepszych([COLOR=#a9a9a9]szczególnie od dogomaniaczki, która 5x z rzędu wpisuje złe hasło na dogo o jej blokują możliwość logowania:eviltong::eviltong:[/COLOR]) i robi już drobne postępy...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wyciągam rzepy z Kartofla . Byliśmy nad skisłą Wisła ( żartuję ). Całkiem ładnie było , wielka plaża i słońce .
Nie wiem skąd tyle tego tam .Całe łapki i podwozie . Grzeczna i cierpliwa suczynka z niej , bo tz groził nozyczkami ale nie dam.

A co do tej małej , to wiecie że szukałyśmy kudłatej suczynki a ona szkała domu no i jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Właśnie wyciągam rzepy z Kartofla . Byliśmy nad skisłą Wisła ( żartuję ). Całkiem ładnie było , wielka plaża i słońce .
Nie wiem skąd tyle tego tam .Całe łapki i podwozie . Grzeczna i cierpliwa suczynka z niej , bo tz groził nozyczkami ale nie dam.

A co do tej małej , to wiecie że szukałyśmy kudłatej suczynki a ona[B] szkała [/B]domu no i jest :)[/QUOTE]

Ja tam i tej osoby nie rozumiem, a co tu mówić o Savance..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja tam i tej osoby nie rozumiem, a co tu mówić o Savance..........[/QUOTE]
byłam przed obiadem a takie u to smakowity kąsek :)
Ale nie martw się , wiele osób mnie nie rozumie . Jestem nieszczęsną zdziwaczałą kobietą która woli zwierzęta od ludzi .:diabloti:
Przez całe zycie dążę do idealu bycia starą dziwaczką i niebawem osiągnę sukces :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']dobry wieczór, zaglądam do Pyry:)[/QUOTE]

Miło nam :)
Pyra jest wiecznie głodna i chyba już jest za gruba ale nie umiem jej odmówić .
Uchodziła dzisiaj krótkie nóżki bo spacer był po wiślanej plaży . Mały to się tak zmęczył że trzeba go było nieść .
Duży na szczęście zadowolony i jeszcze by polatał .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']byłam przed obiadem a takie u to smakowity kąsek :)
Ale nie martw się , wiele osób mnie nie rozumie .[B] Jestem nieszczęsną zdziwaczałą kobietą która woli zwierzęta od ludzi[/B] .:diabloti:
Przez całe zycie dążę do idealu bycia starą dziwaczką i niebawem osiągnę sukces :)[/QUOTE]

No niestety, muszę Cię jaanko zmartwić, że nie jesteś oryginalna w tym na dogo:evil_lol:. Obawiam się, że nie ma ni jednej kobity, która napisałaby odwrotnie:evil_lol:.

Szanowni zgromadzeni, proszę podnieść rękę do góry, kto woli ludzi od zwierząt:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']

Szanowni zgromadzeni, proszę podnieść rękę do góry, kto woli ludzi od zwierząt:lol:[/QUOTE]
ja... Franek dziś nam nasikał na łóżko, kolejny raz... mój mąż tak nigdy nie robi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...